Eğer böyle biri ile karşılaşsaydınız ne düşünürdünüz?

Akşam saatlerinde ara sıra görüştüğünüz eski kız arkadaşınızla birlikte bir parka gittiniz, bir banka oturacağınız sırada, oturacağınız bank'ın yanındaki boş bankta duran ve ağlamaklı bir halde olan çok güzel bir kız gördünüz.

kız kafasını çevirdi ve ikinize baktı, daha sonra hızla kafasını çevirdi sizden ve elindeki telefonuyla oynamaya başladı, bir mesaj okuyordu, ve ağlamaya başladı, daha sonra oradan kalkıp gitti.

Ne düşünürdünüz o kız hakkında?kızla ilgili aklınıza gelen ilk sorular veya ilk cevaplar ne olurdu?

(kızlar da kendilerini, erkeğin eski sevgilisinin yerine koyarak cevaplayabilirler)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkdaşıyla yaşadıgı güzel günlerin aklına geldiğini düşünürdüm...

1|0
    0|0
    • Peki bu gibi bir durumda, kız gittikten sonra içinden "keşke o kızı bir daha görebilsem" diye geçiren bir erkek esas olarak ne hissetmiştir/ ya da düşünmüştür kıza karşı?

• lütfen yardımcı olur musunuz?

• Çocuk hoşlanmış olabilir çünkü bu kadar ilgilenip ve telefon numaranızı istemesinden başka bir anlam çıkamaz...

Erkekler Ne Diyor 5

• kezbanı kurcalamışlar sonra da parka bırakmışlar derim :)

bari demek akalından feyz alaydı bebekte 3 5 tur ataydı

park ta neymiş

peşinden koşup o bamya için değmez diyip açıp gösteriridim kalbimi

kocaman kalbini

kocaman demişken, alexi kesmesi ayıp bence

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşımla onun yanına gider sorunun ne olduğu sorarız.

1|0
    0|0
  • Kiz terkedilmistir ona agliyordur diye dusunurum

1|0
    0|0
  • ayrılmıs erkke arkadasından, sizi gorunce daha da kotu oldu ve kalktı gitit

1|0
    0|0
  • pompiş terk.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o ağlak kız bendim.kedi çok uğraştığım bir şeyin üstüne mürekkep döktü.öldürmemek için evden çıktım.ellerimde mürekkep vardı fark ettiysen.neyse size baktığımın farkına sonra vardım.sonra iki shot tekila atıp eve gittim.yeni baştan başladım o işe ve ucu ucuna yetiştirdim.bu arada eski erkek arkadaşının tip tam felaket.ne güzel kızsın iyi ki ayrılmışsınız.

1|0
    0|0
  • sıkıntısı ne acaba ?

0|0
    0|0
  • kontrü bitmis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...