Spor ayakkabilari tahmini ne kadardir ve hangi markayi oneriyorsunuz?

Spor salonu icin performans ayakkabisi alcam. Maximum butcem 150 lira. Tabi ki daha da uygununa hayir demem. Cok kotu biseyde olsun istemiyorum. Uzun sureli kullancam sonucta. Hangi markayi oneriyosunuz? Ve tahmini fiyat soyler misiniz?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• şu an lecoste giyiniyorum baya pahalı ama güzel rahat ve şık Adidas Nike Pumada giydim onlarda güzel ama en son aldığım Lecoste. Birazdaha ucuz ama kaliteli olsun diyorsan Kinetix iyidir.

0|0
    0|0
  • puma nike new balance yaklaşık 80-180 arası köpük tabanlı koşuyu filan emer ayaklara sıkıntı yapmaz basınca yayılan cinsleride var. kilona uygun alabilirsin. alacaksan nike al sağlamdır. bende var her koşulda giydim 3 yıl oldu tık yok.

0|0
    0|0
  • spor salonunda giyeceksen eğer 40-50 liraya rahat ayakkabı bulabilirsin

yok ben ortopedik olarak önem veririm marka da olsun dersen 200 den başlar fiyatlar..

0|0
    0|0
    • Ya bu kalin tabanli olanlardan istiyorum ve tabi ki rahat olmali.

• Senin ne alacağını bilemediğpimizden ne desek doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • Daha önce nike'de satış danışmanlıgı yapmıştım. Ve suanda spor yaparken hala ordan aldıgım ayakkabıları giymekteyim. Sana tavsiyem bir kere al iyisini al ve uzun süre giy :)

0|0
    0|0
  • 90 tl den başlar. Nıke öneririm.

0|1
    0|0
  • Puma kullanıyorum çok memnunum.

0|0
    0|0
    • Fiyat

• Ben yurtdışındayım şimdi, 15 sterline almıştım o da yaklaşık 50 TL'ye denk geliyor. Hergün spor salonuna gidip kosuyordum. şu an bir operasyon gecirdigimden duruldum.
      Tabanları kalın ve çok hafif tam koşu ayakkabısı

• poşette giysen yakışır patron :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nike'yi öneriyorum.

0|1
    0|0
  • nike air max ya da new balance

0|1
    0|0
  • Nike adidas al. İnternetten al

0|1
    0|0
  • mbt yahut nike air max

0|1
    0|0
    • Fiyat soyler misiniz

• daha fazlası da verilir:)

• Yok daha neler o parayla insanlar gecinmeye calisiyolar yahu. Yazik acirim ben vermem.

• adidas

0|0
    0|0
Yükleniyor...