Kızlar bana çok sıkıcı geliyor.

şimdiye kadar olan ilişkileri gözden geçiriyorum da hiçbiriyle oturup sohbet ederken ya da gezerken zevk almadım hep kendimi zorunlu hissettiğimden dışarı çıktık oturduk falan.bunları yapmayınca da sen beni kullanıyorsun sadece yatmak istiyorsun diye tepkiler alıyorum.sizce ne yapmalıyım sevmediğim şeyi yapmaya katlanmalıyım ?

Güncellemeler:
eğlenceli ve güzel bir kız bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bir şeydir herhalde :)

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• eglenmeyi seven neseli,espri yapan kizlar da var bu hayatta,bence tercihlerin yalnis oldugu icin sogumussun...

1|0
    0|0
  • eğlenceli kız bul sende :))

1|0
    0|0
    • yanılıyosun bence :))) güncellemene gülüyorum sadece arkadaşım :)) eğlenceli ve güzel kızlar var elbet.ama sanırım kader bu ya,aslında herkesin istediği türden kişiler var bi çok ama aynı yerde bulunamıyolar ya da bi şekilde tanışamıyolar sanırım insanlar bu yüzden aradıklarını bulamıyolar :)

• dogru,ya da bulanlar kiymet bilmiyor,kizlar uzaklasiyor... :)))

• evet :) bi kızı açmayı bilirsen çokta eğlenceli olabildiğini göresbilirsin :) hem birlikte olacağımız kişileri bizler seçeriz.eğer soran arkadaş daha suskun tipleri seçtiyse sorun kızlarda değildir diye düşünüyorum :)

• sen aradıgın ınsanı bulamamıssın yanı asık oldugun sevdıgın kımse cıkmamıs sen sırf oylesıne zman gecsın dıye cıktıgın ıcın sıkılırsın...aşık ol sevde o zman gorelım senı ondan sıkılıyomuusn bı sanıye bıle ayırılmak ıstemezsin:))

0|0
    0|0
  • insan takılmaktan zevk alır kardeşim olmuyosa al yani. rahat ol istediğini yap. anca ozaman mutlu olursun bunarı yaomaktan zevk alırsın

0|0
    0|0
  • Bana da sıkıcı geliyorlar

0|1
    0|0
  • Öncelikle genel anlamda birlikte olmaktan mutlu olacağınız, zevk alacağınız birini seçin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sana öyle gelmiyor, zaten öyledirler

0|0
    1|0
  • her önüne gelenle birlikte olma seçici ol

0|0
    0|0
  • kızlarla erkekler ararsındaki zeka seviyesi farkı yüzünden sonunda doğru yolu buldun

0|1
    2|0
    • dogru yol neymiş acaba ne bulmus dusundugum sey değildir inş:)

• düşünebliyorsun demek. doğru yol kızlarla oturup adam gibi iki çift laf edilemez demek. hiçbir şeyden anlamıyorlar varsa yoksa dedikodu

• ne hoşuna gidiyorsa onu yap arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Aynen genç, ben de kızlarda hep sıkıntı stres sinir kapris görüyorum. Çok zor çok

0|0
    0|0
  • başka kızlarla tanıs

0|0
    0|0
  • ya aramaya gerek yok bence zaten kendı cıkıyo bırden

0|0
    0|0
  • Kızlar sıkıcı geliyorsa erkeklerle ilişki yaşa dene :D

0|0
    0|0
  • bence sen gerçek aşkı bulamamışsın