Bir erkek bir kızın gözlerine neden dik dik bakar?

Benden yaşça büyük bir erkek var, bana bakıyor, göz göze bile geliyoruz ben bakışımı çekiyorum ama o çekmiyor, bana bakarken bile yakalıyorum,gözlerimin içine içine bakıyor,ben görmezden geliyorum ve bununda gayet farkında ama hala pes etmiyor ve aynı şeyleri yapmakla ısrarlı baya, bakışını çekmiyor yani dik dik bakmaya devam ediyor,bir erkek bir kızın gözlerine neden bakar,hiç bakışını çekmeden neden bakar,siz erkekler bir kızın gözlerinin içine neden bakarsınız helde pek tanımadığınız birisi ise?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• bence biraz hani kız arkadaşım olsun der gibi bakıyor, onuda beceremiyor, bence hoşlanan kişi ilk başlar bakar bakışlar karşılaşınca bir anda panikleyip kaçırır bakışları :) karşı tarafında aynısını yaptığında hissettiğinde hamlesini yapar, ama Firat arkadaşıma katılıyorum bakana sormak lazım, belki kavga arıyordur :)

0|0
    0|0
    • ben bakisimi çekiyorum sonra geri bi bakiyorum hala bakmaya devam ediyor

• tahmin ediyorum, ister istemez göz kayıyor :)

• benim bakmamda hata tabi

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben kendim adına konuşuyorum hoşlandığım bir kıza bakarım ancak göz göze gelemem sanırım kızlardada öyledir.

1|0
    0|0
    • evet oyle sence bu çocuk hoslaniyor mu peki

• Şöyle diyelim dediğim gibi bir erkek hoşlandığı bir kızla göz göze gelemez gelirse seni etkilemek içindir bas baya sevgili arıyordur kendine.

• Su semacin yazdigi yorum icin buraya kayit oldum. Ben dun tanimadigim birini arkadasimin arkadasi ilk defa istanbula geldiler kadikoyde zurich adli mekana oturduk kiz anneme gidiyorum diye babasinin yanindan ayriliyo fakat bende kalicak neyse ailesi ayri bu arada ben ona kapimi aciyorum ilk basta dusundugum tek seykizi tanimiyorum bu gece zevkli gecicek eglenirim kizla falan demistim alkol icmeye basladim kiz sevgilisinden yeni ayrilmis bende 4yillik iliskim vardi ama alismaya basladim o aciyla yasamaya kizin ailesi disarda oldugunu ogrenince annesi yehditler fan savurdu anneni ara dedigimde bana istemiyorum bugunum guzel gecmesini istiyorum kotu kiz olmak iatiyorum gibi cumle kullandi sebeb soylemesini soyledim atamamasi icin birseyler anlatti 20dakka gozlerini ayirmadan sonra yanima oturdu ve sarildi cok sasirmistim kizin ne yasadigini anlattigi kadar anlamistim ama o bana baktiginda gozlerindeki yasadigi hissi bende yasamadim kadikoyde gecenin bir vakti sigara almaya ciktik ilerde bir bank var dedim kiz elimden cekip sokagin ortasina oturttu beni konusalim dedi. Ben uzun zaman sonra o aciyla yasamayi unuttum artik kalbimi baskasina verdim bir kizin gozlerinin icine bakmasi veyahutta karsi cinsiyetin hic fark etmez birazda olsa anliyorsa karsisndakini herseyi unutur kafasindakini kiz icin yalovadayim bugun mesela yarin is var ama gormek istiyorum kizin 3 4 yillik iliskisini unutturabilmem cok ustun bir sey. 3 4gun olmus ayrilali birde tesekkur etti anlatti bana neden deger verdigini guvendigini sarildigini optugunu gece ona elimi surmedigimi baskasi olsa surcegini soyledi ama asik olmustum artik anliycaginiz seviyodur duygularini anlatmiyodur anlamani saglamaya calisiyodur agirdan satiyordur

0|0
    0|0
  • bence senden hoşlanmış sen de bakışına karşılık verdiğin anda konuşmaya gelebilir.Rahatsız edici şekilde gözlerini ayırmadan bakıyorsa biraz hanzoluk var demektir.

1|0
    0|0
    • evet var galiba biraz hanzoluk

• Uzun süreli bir tanıdıksa kesinlikle ama kesinlikle aşıktır. O kadar aşıktır ki bakmaya doyamıyordur... ama yeni görülmüş biriyse etkilemek dikkatini çekmek istiyordur. Herşeyi sapıklığa bağlamaya gerek yok sapık olan adam zaten gelir yapar yapacağına merak etme.

0|0
    0|0
    • ailelerimizi tanisir ,bende ordan taniyorum konusmusluzugumuzda yok, eskiden boyle degildi, buyudum koca bir kiz oldum ondan sonra bakmaya basladi, beni izlerken falan yakaladim,beni resmen gozuyle kesti yani ustelik ailelerimizin yaninda, herkez farkina varmistir, annem bile vardi farkina, birde bana baktiktan sonra dusunmeye basliyor durduk yere dalip gidiyor , eskiden beri onunla sadece 2 yada 3 kez gordum ztn 2-3 gordukten sonra boyle oldu, bende anlamadim neden boyle yaptigini

• Kızdan nefret ediyorsa. Rahatsız ederek intikam almaya çalışıyorsa. Belki de gözdağı veriyordur bu şekilde.

Erkekler bunun için gözlerine bakmayı kullanır mı?

• ya aşıktır yada sapık. genelde erkekler kendisiyle ilgilendiği halde pas vermeyen kızlarla fazla uğraşmaz.normal hoşlandığı bir kızsa. herhalde niyetini anlamayacak kadar saf değilsindir , yüz mimiklerinden , özellikle gözlerinden her şeyi anlarsın.

0|0
    0|0
  • hemen yatmak, yatmak. yapmayın arkadaşlar.

Belki duygusal bir şeyler vardır adamın içinde?

1|0
    0|0
    • yanii neden herkez yatmaya çeviriyor

• SENİ GÖZÜNE KESTİRMİŞ FIRSATINI KOLLUYORDUR...

1|0
    0|0
  • gidip kendin sorsan?

hoşlanmış olabilir. seninle konuşmaya çekiniyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Senden etkileniyordur ve farketmeni istiyordur büyük ihtimalle. Sen de uzun uzun bakarsan belki içinde tutup söylemek istediklerini söyleyecektir. Yada sapıktır :D

0|0
    0|0
  • göz göze gelmeye çalışıyorsa ayar verme peşindedir. gerçekten hoşlanan biri okadar gözgöze gelemez.

1|0
    0|0
    • hoslanmiyor diyorsun yani peki amaç nedir ozm?

• ailesi kiz ariyormus evlendirmek için bide

• milletin bulduğu kızla evlenecekse zaten... boşversene

• Bunu bakana sormak lazım,ne bakıyorsun kardeş diye :)

0|1
    0|0
  • dik dik bakıyosa o erkek odun bildiğin odun oldugu için

1|0
    0|0
  • sen nerene bakılsın istiyon arkadaş. çocuk gözlerine bakmış dik dik başka yerine değil

0|0
    0|0
    • iyide sebep nedir bakmasin rahatsiz oluyorum

• acaba tavlayabilirmiyim diye bakıyodur ne bileyim kızım adamın aklından ne geçiyo müneccim miyim

• seni kesmeye calısıyo sanırım :D

0|0
    0|0
  • Ya sevmek istiyor ? yada s.

0|0
    0|0
  • seni istiyor

0|0
    0|0
  • Yorumlar süper

yatmak ,çakmak,zikmek,

0|0
    0|0
    • y duzgu yorum yapin ya çakmak zikmek ne yaa

• ya ben erkekmiyim ya nasil anliyayim ki sizden akil alanda kabahat

• net bi şey söyleyim. bak yukardaki ahpap demiş seni istiyor. Ne için olduğunu biz ne bilelim.

• Etkilemek icin olabilir

0|0
    0|0
  • kıza çakmak isteyince bakar

0|0
    1|0
  • abazanlıktandır ben hayatta bakmam bakamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir erkek sizin gözlerinize 5 saniyeden fazla bakıyorsa, tek bi nedeni var. Yatmak istiyordur o

1|0
    0|0
    • evet başka bir şey düşünmezler.. çünkü onlar koca bir oduunnnnnnn

• Evet ya. Biz de rahatsız oluyoruz. Zaten biri bize böyle bakınca illa istemsiz olarak ona bakıyoruz. Bu sefer de yanlıs anlasılıyoruz. Bi de babam yasındakiler bile öyle bakıyor artık, yazık ya

• Misal: Ben bir kızın gözlerine 5 saniyeden fazla bakıyorsam, onun gözlerinin bende hissettirdikleri için bakıyorum. Senin tanımına göre harekete etmiyorum bu durumda. Tanımını sorgulayacak olursam, Her 5 saniyeden fazla gözlerine baktığım kadınla yatmayı mı isteyeceğim yani? BU kadar dar bir kafa olabilir mi?

• dövmek istiyordur.

0|0
    0|0
  • sevişmek istiyodur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...