Spor yapanlar buyrun?

Arkadaslar ben 1.68 boyunda 60 kiloyum. Sıkı bir diyete basladım ve tam 2 günde 1 kilo verdim neyse size sorum şu karın kası üzerine spor yapiyorum belki biliyodursunuz 8 dakikalik ama yaparken karnım felaket agriyor ve bazen zorlaniyorum kafamın arka kısmı agrıyor bu normalmi devam edeyimmi yoksa bırakıyımmı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hareketi yanlış yapıyorsundur.. Enseye yükleniyorsun belli hareketin hassasiyetini öğrenmelisin egzersizi ynlış yapıyorsun + karınındaki ağrılar doğaldır bendede oluyor devam et.. dayanamayacak gibi olduğunda biraz dinlenirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 günde 1 kilo verdiyse kas kaybetmissindir. Bu kötü birsey. Daha dikkatli ol aşırı diet sakin yapma sen kilo vermeye değil yağ yakmaya uğraş karbonhidrat i kes protein ağırlıklı Beslen. Karın kasinin zorlanması güzel birsey kas ağrıyor sa çalışıyor demektir ama boynun da ağrıyor sa hareketi yanlış yapıyorsundur daha çok dikkat et

1|0
    0|0
  • mekikmi kastettiğin 8 dk olarakmı çalışıyosun öyleyse bence sasıyla arttırarak çalış örn : ilk gün 4 set 10tekrar hergün aynı setlere 5 rep daha ekle 4 gündebir dinlendir kendini daha etkili sonuçlar alırsın ayrıca tek hareket değil farklı konbinasyonlarda ekle tavsiyem sadece karın çalışacaksan 30dk stretching yap alt karın üst karın yan karın hepsini bir çalıştır enson 3 set 100rep hedefle o hedefe ulaşınca konbinasyonu değiştir bence

1|0
    0|0
  • karın normal olabilirde kafa arkası normal olduğunu sanmıyorum çok yüklenme enseye

1|0
    0|0
  • Normal, çünkü spordan kaynaklı ağrılar ama yaptığın diyetin zararını görebilirsin.

1|0
    0|0
  • Kısa periyotlar halinde devam et. Kasların alışkın olmadığından ağrıyor fazlada zorlama internetten cardio hareketlerinede bak

1|0
    0|0
  • Sitede herkes spor ustadi mubarek. Lafim sana degil soran kisi.

1|0
    0|0
  • yaptığın egzersizi anlat yardımcı olayım

1|0
    0|0
  • bu yaptığın sağlıklı değil

1|0
    0|0
  • Ellerinle kafanı öne çekmekten vazgeç, sorun ortadan kalkacaktır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spora başlamadan önce bol cardıo ve ısınma hareketi öneririm. Bunları yapmadığını sürece o hareketler etki göstermez.

1|0
    0|0
  • Spor iyidir catlayana kadar yap :d

1|1
    0|0
Yükleniyor...