Ne yapmaya çalışıyor akıl verin lütfen?

2 yıl önce ki sevgilimle ona göre şu anda çok iyi dostuz sabah günaydın gece iyi geceler der mesaj yazmazsam trip yapar 3 gün mesaj yazamadım ben sana çok alışmışım mesaj yazmadığın birgün olsun istemiyorum filan dedi neyse birgün beni ziyarete geldiğinde gezdik dolaştık gecede arkadaşının evine gitmek için otobüs bekliyorduk bi adam geldi bununla konuşmaya başladı geç saat olduğu için ben arkasına geçtim bianda nasıl olduysa elimi tuttu hani bıraksa bırakacam ama elimi okşuyordu resmen neyse tekrar yaşadığı şehire döndü kendisi denizsübayı genelde nöbetçi olduğu akşamlarda beraber mesajlaşırız ve kesinlikle cinsellik konuşmamıştı bu güne kadar dün gecede nöbetçiydi yine konuşuyorduk ama bu sefer canının birisiyle ilişkiye girmek istediğini söyledi dolaylı yollardan. ne yapabileceğini sordu çok şaşırmıştım.Evlen demekten başka ne diyeyim dedim. Sonra bu özür diledi bu konuyu benimle konuşmanın hata olduğunu söyledi konuyu kapattı ne bu şimdi yaptığı benim aklım almıyor üstelik benim erkek arkadaşım olduğunu da biliyor

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• denizciler sevişelim mi demeye utanan ürkek insanlardır ..

0|0
    0|0
    • bu kisi sevdigini bile soyleyemeyen biriydi cok sasirdim cinsellikle alakali ole diyince

Erkekler Ne Diyor 2

• işte hala cekingen ve ürkek bir kedi yavrusu.. o yuzden imalı soyleyebilmiş anca ..

0|0
    0|0
  • Seni istemiş aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...