Sabah 100 squat aksam 100 squat nasil zayiflatir mi?

Sabah 100 squat aksam 100 squat nasil zayiflatir mi? Sabah 100 squat aksam 100 squat nasil zayiflatir mi?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Squat ağırlık ile çalışıyorum. Zayıflamak için squat değil düzenli beslenme ve cardio yapmalısınız. Mesela bol tempolu yürüyüş ve koşu. O olmazsa eliptik bisiklet yapmalısın. Amacın zayıflamak ise squat kiloların ve yağların ile birlikte daha çok büyütür fiziğini. Kaldı ki cardio yapmadan squat işe bile yaramaz. Squat takvimi var internette, zayıfladıktan sonra başlayabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beslenme ve Cardio ile zayıflayabilirsin.

0|0
    0|0
  • çok saçma akşam 5 ile 7 arasında abartmadan yapsan emin ol daha fazla verim alırsın , çünkü ben öyle yapıyorum (1 senelik fitness geçmişim var)

0|0
    0|0
    • Zamanim yok oyle yapmaya vizelerim finallerim oluyor ders calismaktan yapamiyorum

• Ben kas yapmak kolay demedim ve kisa surede oluyorda demedim agirlik kullnildigi zaman kas oluyor dedim

• gidip de 30 kilo ile yapmayacaksın 2,5 veya 5 kiloluk ağırlıklarla yapsan daha iyi olur

• Yanlış spor asla işe yaramaz dengeli ve düzenli yapmalısın ki işe yarasın :)

0|0
    0|0
    • Zamanim olmuyor

• Hergun yapmiyorum tabikide azda olsa basenim gitsin istiyorum o yuzden baska hareketlerde yapiyorum zaten

• twister yapmanı tavsiye ederim birde 20 30 adet barfiks çek :)

• zayıflatmaktan ziyade sıkılaştırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır fazla yapınca daha hızlı zayıflarsın diye bir şey yoktur

0|0
    0|0
    • Bacaklarim incelmezmi saglikli beslniyorum falan nasil 5 kg vercem ben ya :(

• dediğim gibi bisiklet ya da yürüyüş zayıflatır sıkılaşmak içinde squat yapabilirsin internette 1aylık programlar var onlara bak işe yarar :)

• Tamam saol :)))

• hayir saglikli beslenmek daha önemli

0|0
    0|0
  • Squat zayıflatmaz sıkılaştırıcı şekillendirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...