Hiç tanımadığınız biri sizi bir anda dudağınızdan öpse ne yapardınız?

benim annemin başına 20 lı yaşlardayken gelmiş annem tessetürlü bir bayan olduğu halde asansörde bir doktor ile birlikde başka bir kata çıkarken doktor birden dudağından öpmüş annemi annem tabi olduğu gücüyle geri itmiş sizin hiç başınıza böyle birşey geldimi

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• özgüven beni her daim etkilemiştir ;)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• enteresan bir soru ve olay krımızı kar yağarda böylesi bir mucize beni bulmaz heralde ben mi ne yapardım? b mucizevi anı sindire sindire yaşardım zira mucizeler insanoğluna çok sık tekavul etmiyor

0|0
    0|0
  • Türkiye g.t ister bence çünkü bayan bir bağırsa sapık diye adamı linç ederler 40 yılda bir olur o da annene rast gelmiş

0|0
    0|0
  • tokatı basarım ne bu densizlik.

0|0
    0|0
  • Doktor Tacizciymiş, önceden tanıma hoşlanma yok ise,

0|0
    0|0
  • 'tesettürlü bir bayan olduğu halde' hey allahım yaaa sabır

0|0
    0|0
    • Burda demek istedigim sapik olan bunu yapicak olan kisi tessetürü dahi önemsemiyor fark etmiyor onun icin yani. Acikda birsey yok sonucda etkilenebileceyi

• Birisi öpmüştü ama yanaktandı.

0|0
    1|2
  • Polise şikayet ederdim !

0|0
    0|0
  • yai şimdi öpenede bağlı :d bi adriana lima gibi kadın öpse yitcek halim yok ya

0|0
    0|0
  • ısırırım

0|0
    0|0
  • owww film gibi

0|0
    0|1
  • üst dudagıma uzatırdım

0|0
    1|0
  • basıma geldı , kız guzeldı , sıkıntı yok.

0|0
    0|2
  • annende sklmadan anlattigina gore hosuna gitmis anlasilan

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 8

• doktorlar sapık oluyor zanımca:D ben naparım sanırım o snirle deli gücüyle kafasını bayılana kadar duvara carpardım:))) inş ölmez

2|1
    0|2
  • Tanımadığım birisi bana o kadar yaklaşamaz ...

0|1
    0|0
  • ve annende anlatacak gençlik anısı bulamadı bunu mu anlattı:)) "Beni ne doktorlar mühendisler istedi"ye bağlamış olayı:) Hikayenin içinde yatan mesaj bu.

1|1
    0|0
    • yok canim yaa bu konu acildida söyledi ama annemin güzel bir ask hikayesi vardir onu hic unutmam ben severek dinlerim

• ne romantikmiş eskiler:)

• evet aynen öyle

• doktor oldugunu ozellikle belirterek kızına anlatması hmm.. annen hakkında hos seyler dusunemedim birden nedense

0|1
    0|0
  • ayik kafayla ben de iterim. yok alkolluysem. once bir adama bakarim. hossa karsilik veririm. cok alkolluysem itmeyedebilirim. sonra pisman oluyorum puf.

0|0
    0|1
  • ruh halime ve tipine göre degisir tepkim.

0|0
    0|0
  • belli olmaz. öpmeye devam edebilirdim.

0|0
    0|1
  • Eceli gelen k*pek Cami avlusuna işer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...