Koşu bandı sorunu?

Koşu bandından koşarken bant kısmı tutukluk yapıyor ve üstünden atmaya calisiyor. Yetkili servisten adam geldi yagi çok bunun falan filan dedi yagini sildi gitti gene ayni sorun sizce neden olur? Gelen adam üstünde duramayip düştü açma kapama tuşunu bile bilmiyor. Bari ben yapayim bant mı sıkılanacak napılacaksa :(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• tutukluk yapıyorsa yağı çok değil azdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yağı az olduğu içindir o tutukluk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tutukluk mu yapıyor? Koşu bandının sorusu yağının az olmasıyla olur maalesef. Şöyle diyeyim koşu bandına yağı sürmek için koşu bandınızın sağ sol vidalarını çıkarıp açıp sürdüyseniz sorun sağ sol vidaları eşit bir şekilde sıktırmamanızdan kaynaklanıyordur.

Bende böyle bir sorun yaşadım. Sağ sol vidaları açtım bandı kaldırıp yağı sürdüm. Sonra sağ tarafı tornavida ile sıkı bir şekilde kapattım sonra sol. Açtım koşu bandını bi' baktım tutukluk yapıyor. Hatta yürürken band sağ tarafa geçiyordu. Saatlerce sorunu arayıp yapamama rağmen sonradan çaktım sağ taraf son derece sıp sıkı yapmışım sol taraf biraz sıkıydı. İkisini aynı anda söktüm. Tekrar vidaları taktım eşit bir sıkılaşma olması için hem sağ, hem sol, hem sağ hem sol ikisini aynda çevirdim. Eşit yaptıktan sonra eski haline dönmüştü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...