Fitness ve body building den anlayanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar bu ay spora başlıyorum. Boy 191 kilo 95 100 arası. Bel ve Göğüs de bölgesel yağlanma var. Supplement desteği ile hızlı bir şekilde biçime girmek istiyorum. Maksimum 1 ay sıkı bir kardio yapıp sonra ağırlığa girmek istiyorum sizin görüşünüz? birde hangi supplement kullanmalıyım ne kadar süre ile?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Supplement kullanmana gerek yok ben hiç kullanmadım ve bu siteden eminim ki benim seviyem de kimse yoktur. Ben niye kullanmadım açıklıyim burdaki şerefsiz satıcılar normal de supplement lerin çok ucuz olmasına ragmen yurtdışından 3 kuruşa getirip burada 3 katına satıyorlar insanları salak yerine koyuyorlar ben de bu yüzden hiç kullanmadım zararı var mı dersen kesinlikle bir zararı yok supplement lerin ama kullanmanın doğal Beslen me nin dışında sana kalacağı bir artışı da yok sen bolca yemene bak gün de en az 160 gr protein al kilo na göre hesapladım. Sorun varsa sor başka yerlerden spor la alakası olmayan insanların yorumlarını da dinleme bu seni geriye goturur

0|1
    0|0
    • Eyvallah Üstat. Benim supplement almak istememde ki sebep beslenmeme çok dikkat edemiyorum. 2sebebi ise ilk ayda l cartine kullanıp yağları hızlı bir şekilde eritip işin Şevk ve motive kısmını halletmek istiyorum. Vücuttaki suyu atmak için 1 aylık cardio yeterli mi?

• Ventolin astım hastalarının kullandığı bir ilaçtır kalp ritmini bozabilir. Ben de sorun çıkmadı ama bu sen de de çıkmayacagı anlamına gelmez ben de olmadı ama belki sen de olur. Ama tabi düşük bir ihtimal bunu kullanan çok kişi var ama kullanmasan daha iyi olur zaten güzel beslenmeyle istediğin sonuca ulaşırsın. Senin yapacağın şey protein ağırlıklı bir diet kes karbonhidrat ı kısa sürede karşılığını alırsın

• Peki hocam çok teşekkür ederim dikkate alacam önerilerini

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• En az 6 ay sonra kullanabilirsin bunları.

0|1
    0|0
    • L cartine i başlarken kullanmam gerekmiyor mu?

• suplementlere fzla yüklenme sporu bırakınca zararını anlarsın doğal şekilde yap sporunu

0|1
    0|0
    • Uyduruk bilgidir dikkate almayin

• 7 yildir basketbolcuym şu an antrenorluk Okuyorm varsa ispatn soyle bilelim uyduruk diye yazmakla olmaz

• Suplementler'in zararı dogru şekilde kullanıldıkça zararı yoktur!
      Sporu bıraktıktan sonra egerki zarar görüceksen bu suplementlerin zararı degil beslenmene dikkat etmedigin için olucaktır.
      Saygılar.

• Boyumuz ayni, knka cok yolun var be ya:)

0|1
    0|0
    • 6 ayda canavar be kardeşim :) başlangıç önemli

• Eyvallah Zıt durumlar sağolasın :)

• 1 yıl garanti.

0|1
    0|0
    • Supplement konusunda bilgin var mı?

Yükleniyor...