6 aylık spor istenilen vücut için yeterli mi?

6 ay haftada 5 gün fitness+ diyet programı göbekten kurtulup hafif kas yapmak ve kalça dikleştirmek için yeterli olur mu?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dediğini yapmak mesele. Haftada 5 gün fitness yapman pek sağlıklı değil hocanda söyleyecektir bunu sana. Araya bir gün tatil koyacaksın 1 gün spor bir gün yatış anca öyle olur. Zamanla sıkılmaya başlarsın eğer bunun üstesinden gelirsen düzenli gidersen 6 ayı geçtim 2-3 ayda kendini tanıyamazsın ki 6 aydan bahsediyorsun ama şöyle bir durumda var ne kadar yaparsan yap bıraktıktan sonra 1 ayda eski haline dönersin daha kötü bir halde her tarafın sarkar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hatir..1 senede ancak olur..6 ayda vucut sadece kivama gelir, ondan sonra istedigin sekillenmeler olur..

0|0
    0|0
  • Yeterlidir ama mekik çekmeye önem ver derim göbekten kurtulmak istiyorsan ve squata.

0|0
    0|0
  • ben 3 ay sadece kol çalıştım ama o bile karın ve sırt kaslarımı geliştirdi , şimdi ise karın , gögüs ve omuz kası çalışıyorum yani dedigim şu 6 aya fit bir vicuta kavuşursun , spor yaparken zorlanırsın ama 6 ay sonra muhteşem bir görünüşün olabilir

0|0
    0|0
  • 6 ay yeterli olur ama bu programına bağlı mesela haftada 5 gün koşarsan 45 dk birde diyet yaparsan istediğin kiloya inersin birde squat falan yaparsan kalça hallolur mekik programıyla da göbek istediğin şekle girer

0|0
    0|0
  • Yeter de artar bile

0|0
    0|0
  • Kısmen yeterli diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • Haftada 5 gün çok değil mi sence?

0|0
    0|0
  • Olabilir çalışana ve kurallara uyması lazım.

0|0
    0|0
  • Cabuk kilo alip cabuk kilo verenlerdensen evet 6 ayda fit olursun

0|0
    0|0
  • Değişimi hissedersin

0|0
    0|0
  • kilona bağlı- aşırı kilolu değilsen yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır. En az 1 sene gerkir

0|0
    0|0
  • Yeterli bacım...

0|0
    0|0
  • Neden olmasın ki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 5 gün değil de 3 gün yap sonra reset.. 3 gün yap sonra reset.

0|0
    0|0
  • Bunun için özel bir diyetle mümkün ama çok da yüklenme haftada 5 gün biraz fazla sanki tabi nasıl bir vücuttan nasıl bir vücuda dönüşmek istediğinle alakalı bunu fitness salonundaki uzman kişiyle konuşmalısın.

0|0
    0|0
  • 6 ayda çağatay ulusoy olan gördüm

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak yapılırsa evet

0|0
    0|0
  • Brazil butt lift ya da insanity diye program var 2 ayda istedigin fizige kavusursun bir arastir derim istedigin kadarda yemek yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • duzenli sporunu yaparsan evet, ben 3 ayda istedigim formdaydim. Ama haftanin 7 gunu spor yaparak ve dieti aksaltmarak. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...