Kadın Erkek ve Spor?

Biz kadınlar neden spor yaparken erkeklerin bakışlarına maruz kalıyoruz oramıza buramıza bakınca ne olur. Sanki bir tek onlar spor yapmaya geliyor salona bizim amacımız farklı sanırsın. Erkek bunu neden yapar...

Güncellemeler:
Bu benim kaçıncı salonum sonuç aynı...

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• o spor yaparken giydiğini likralı taytlar, hayal gücünü aşar erkeğin. direkt kitap gibi karşısında durursunuz. e siz eğilip kalktıkça böyle seks pozisyonlarına benzer şekillere girdikçe, ne yapsın adamlar? kaldı ki bahsettiğiniz durum, ucuz spor salonları için geçerlidir. pahalılarda yine nasıl bakacağını bilir en azından erkekler. gittiğiniz spor salonu zaten %90 erkektir kanımca. ortalık leş gibi testosteron kokuyordur diye düşünüyorum. bir kadının ardından esen östrojen, çılgın gibi adrenal salgılayan bu delüğanlıları zıvanadan çıkarabilir. bakmaları gayet doğal hanfendi, dert etmeyin. kimsenin size tecavüz etme niyeti yok korkmayın :)

0|0
    0|0
    • İşte onlarında zihniyeti sizin gibi yedik be ne olmuş baktıysak ben de spor yaparken en az bir erkek kadar rahat olmak istiyorum bu özgürlük neden sadece erkeğe tanınıyor arkadaş...

• hahahahah çok iyi ya. takipteyim efenim sizi :)

• Aynı şekilde ailecek takip ediyoruz sizi :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bayan / erkeklerin ayrı ayrı olduğu yere gidersin o kadar dert ediyorsun.
    Her insanda sana bakacak diye birşey yok belkide kendin kuruntu yapıyon.

0|0
    0|0
  • İstemese de bakabiliyor insan normal şeyler bunlar bol bir eşofman tercih edebilirsin spor yapmana engel de değildir bu yani...

0|0
    0|0
  • Ya bir de p**evenkler kendileri çok anliyomus gibi kadınlara hareket gostermeye kalkiyorlar. Ooo dur hareketi yanlış yapıyorsun o öyle değil böyle diye yanasiyorlar

0|0
    0|0
  • bende insanlara bakıyorum salonda ama kız erkek ayırt etmeksizin, fiziklerine göre yaşam şekillerine göre kendimce yorumlar yapıyorum. kimsenin orasına burasına bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • Sizin gitme amacınız kılolardan kurtulma. Çoğu erkek manita ayıklarım diye gidiyor. :))

0|0
    0|0
    • Öğle deyince kızıyorlar onalar sağlık için geliyor :)

• Gittigin spor salonuna göre de değişir. Sağlık için gidenlere saygım sonsuz. :D ama var öyleleri de tabi. Bişey diyemicem :))

• Spor salonundan, spor salonuna değişir.

0|0
    0|0
  • ya erkekler aslında kadınların orasına burasına sapıklık için bakmıyorlar :) "lan karıya bak yemiş yemiş scmamış" demek için bakıyor

0|0
    0|0
    • Ya eğer yiyip yiyip sıçmamış olsaydım bunu ciddiye alırdım ama ben zaten sporcuyum sadece sıkılaşıyorum :)

• demek ki sana bakan yok, üstüne alınma :)

• bakıp bakıp hayal kuruyoruz

0|0
    0|0
  • Daha elit bir salona gidebilirsin aynı durum söz konusu değil

0|0
    0|0
  • Yapar abi dar dar giyme kalcan belli olmasin seninde..

0|0
    0|0
    • ne yapak ölek mi? :) Siz şort giyince biz sizin kıllı bacaklarınızı kesiyor muyuz?

• O zaman o bakislara katlanicaksin

• Senin zihniyetin e tüküreyim 😀

• erkek olsaydın anlardın.. şimdi ne desek anlamazsın :))

0|0
    0|0
  • doğanın kanunu bu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...