Basketbol ve ben?

Ben eski basketbolcuyum baya oynardım takımlarda hep ben arkadaşlarıma yardım ederdim fakat bıraktım şimdi geri dönüş yapmak istiyorum nasıl başlıyacağım?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• İnce kondisyonu eski haline getir

0|0
    0|0
  • Bir kulüpte oynayarak başlayabilirsin.
    Zamanla kondisyonunu tutturursan skntı yok.

0|0
    0|0
  • En yakın mesafeden atla trene tren hareket ederken düşünme sadece yapman gerekeni yap.

0|0
    0|0
  • amatör takımlarla başla ılk bende şu an aynı şekilde yapıyorum kondisyonun ve şut tekniğin yeribne gelince daha iyi yerlere geçersin :)

0|0
    0|0
  • Uzun bir ara vermediysen çabuk toparlarsın zaten baya oynadım diyorsun antreman tarzını biliyorsundur zaten

0|0
    0|0
    • Evet ama biraz uzun oldu :/

• Şutlar baya kötüleşmiştir bir de eski kondisyonunun kalmamıştır nba oyuncuları bile uzun bir sakatlık döneminden çıktıktan sonra eski formunun çok asağısında oluyorlar :/

• antremanlara başla kondısyonun yerine gelsin sonradan bir takımla görüşürsün

0|0
    0|0
  • bende eski basketbolcuyum geri dönmek istedim belli bir süre sonra zor oluyor bizde amatör olarak devam ediyoruz :)

0|0
    0|0
  • Eski arkadaşların ne durumda onlarla irtibata geç belki devam eden vardır o zaman ki hocalarınızla antrenörlerinizle görüş.

0|0
    0|0
  • sil baştan basketbol topu ekipmanları ayakkabı vs. ve bir saha ihtiyacın olan birde rakipler ;)

0|0
    0|0
  • Cok calismalisin arayi kapamk icin yasta onemli

0|0
    0|0
  • Uzun süre oynamadıysan, kondisyonunun yerine oturması baya zaman alır

0|0
    0|0
  • profosyönel birine danış

0|0
    0|0
  • öncelikle eski formunu yakayalarak başlarsın ve amatör bir clpte