Erkekler neden uzun saçlı kızları tercih eder ?

Kısa saçlarımı özlemedim dersem yalan olur. Bir sevgilim olana kadar saçlarımı kazıtıyor ya da çok kısa modeller kullanıyordum.

Uyandığım gibi okula gidiyordum ne rahatlıktı o ya ( kışın üşümesi hariç ) Şimdiyse saçlarım uzun ve uzamaya devam ediyorlar. Sevgilim kısa saçın bana yakışmadığını hiç bir kadına yakışmayacağını kadın gibi göstermediğini iddaa ediyor ve ben den uzatmamı rica ediyor kıramadım uzattım bende ama nedeeeen ? İsyan mı etsem :/

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa saçlı bir kız, hatta erkek gibi saçı olan harika tatlı kızlar gördüm. Keşke de demedim değil..

2|0
    0|0
    • Sana barbie bebek muamelesi yapıp envanterindeki malzemelere göre şekil vermemesi gerektiğini anlaması ve seni her halinle sevebilmesi gerektiğini ona öğretebilirsin.

Tekrar kısa saçlı ol. O yolda görüp keşke dediklerimden :)

Erkekler Ne Diyor 20

• kazıtmanın hiç bir türlü yakışacağını sanmam ama kısa saçın çok yakıştığı kızlar da var. bildiğin erkek gibi saçla nasıl güzel oluyolar takdir etmek lazım gerçekten :)

3|1
    0|0
  • Kazıtmak hiç olmaz da ben şahsen modern görünümlü olmak şartıyla kısa(çok kısa değil) saçı seviyorum ama çok uzun saç tam tersine köyden yeni gelmiş kezbanlar gibi gözüküyor bana

4|1
    0|0
    • aslında ben kız arkadaşlarmda uzun saçı yakştrdkalrmda var da ben rahatıma düşknm kısa saç çok rahat yahu

• aynen acayip rahatlık erkekte de aynı şekilde benim 0 dı 1 ay önceye kdr şimdi uzadı biraz ama iyice uzayınca napıcam bilmiyorum. aslında uzun baya yakışıyor ama kısanın rahatlıgı baska

• Erkek saca dokunmayı okşamayı sever.

0|0
    0|0
  • iki bebek varmış biri kız biri erkek ikisi yan yana bi battaniyenin altındaymış. başka bi bebek arkadaşları gelmiş ve hanginiz kız hanginiz erkek diye sormuş. bebeklerden biri kafasını battaniyenin altına sokup çıkarmış ve "ben erkeğim" demiş. kız olan nerden anladın deyince erkek "bende mavi patik var sende pembe patik var" demiş. bilmem anlatabildim mi

0|0
    1|0
    • ben pembe sevmem :)

ve bu kadar ayırımcı olmak gerekmez bence

• ayrımcılık değil bu çok az bayana yakışır kısa saç kadının kadınlığını gösteren ilk unsur bence saçı

• Kadınlar neden uzun saçlı erkekleri tercih etmezse aynı nedenden olabilir.

2|2
    2|0
  • Bence nasıl rahat ediyorsan öyle yap. Her kadın kısa saç bırakamaz. Bir bayanın güzelliğini asıl saçı kısayken anlarsın.

2|0
    0|0
  • kısa sacta sempatik ama erkek arkadasın uzun saclı halinide sevmek istemistir böyle dusun o halinide sevince tekrar kısa saclı halini görmek ister zmanla o zmnda kısaltırsın olumlu yanından bak

0|1
    0|0
  • Kısa saçlı çok ama çok tatlı hatunlar var al götür sev tarzı lakin bele kadar saç ayrı cezbedicidir hatta eski sevgilime uzattırıyodum bele kadar olsun diye ha olamadan ayrıldık o ayrı dava :) örnek olsun bkz. Nicole Scott (Turuncu saçlı beyaz tenli olan)

0|0
    0|0
  • Açıkcası bana da saçlarını kazıtmış veya çok kısa bayanlar antipatik gelir

1|0
    1|0
  • uzun saç kızların doğal hali ve ben o doğallığın bozulmasına karşıyım..kısa saç hemen hemen hiçbir kıza yakışmaz

1|0
    2|0
  • kısa saç pek az kadına yakışıyo ve zaten kadın dediğin uzun saçlı olmalı bencede :) söyle dümdüz mümkünse kumral^^

0|0
    1|0
  • Kadini erkekten ayiran en onemli unsur sactir ben kizlarda upuzun saclari severim hatta cok uzun olsun kazitmak ne ya erkekmi kizmi belli degil askerlik arkadasimla oturuyormusum gibi bir hisSe kapilrm uzun birak uzun

0|0
    1|0
  • ben senin bildiğin erkeklerden değilim demek ki... kısa saçlı kızlar daha hoş bence...

1|0
    0|0
  • hepsini severler önemli olan kalb .

1|0
    0|0
    • öyle olmuyor ama işte. kazıtsam şimdi üzülür kızar eminim. neden kısa saçı bayana yakıştırmıyorlar :/

• 'Erkege benzeyen kadını, kadına benzeyen erkegi buğz ederim' Hadisi şerif

1|0
    1|0
    • Saç uzatmak sünnetmiş ama saç uzatınca kadına mı benziyor erkekler yani :/ öyleyse neden o zamanlarda erkeklerin saçı sakalı hep uzun olur muş :/ erkeğe benzetmek içn değil rahat oldğu için kısa kestriyordum ben.

• Peygamberimizin saci uzun ortadan ayrik ve gayet bakımlıymış. sacında bi rahatsızlik yoksa yani uzun olsa hoş durur. erkek arkadaşın haklı.

• şöyle özetleyelim uzun saç kadının kıvrımlarını daha çok belli eder güzel ve seksi gösterir.

0|0
    0|0
    • kısa saçla kıvrmları daha belli olan daha güzel görünen bayanlarda var ama kadın dediğin uzun saçlı olmalıdır deyip işin içinden çıkıyorlar anlam veremiyorm

• Erkek gözüyle bakman zor tabi ama kısa saçlı hatunlar bilinç altımızda erkek imajını yarattığı için çekici gelmiyor anlatabildimmi.Aynı şey uzun saçlı erkekler içinde geçerli olabiliyor.Ama uzun ve bakımlı saç hangi kızda olursa olsun ona artı puan kazandırır

• cunku o saclari sevmek koklamak isteriz :) icgudusel bir durum

0|0
    1|1
  • edersen kendini kapı önünde bulabilirsin. o ne öyle erkek gibi kısa saçlı kız. hiç hoş deel

0|0
    2|0
  • Açıkcası monoton sıradan bir hayatın varsa göze batmayım hanım hanımcık dolaşıyım dersen uzn saç iyi ama yok kendımce bir tarzım var rahatıma düşkünüm diyorsanda saçlarını kısacık kestir.uzun saçla mutsuz olcağına kısa saçlı ama mutlu ol rahat ol değilmi?

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum uzun saçı. Öyle bele kadar uzatanlar da evlerden ırak. Normal gelin abicim bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben kısa saç seviyorum.Sevgilimde istese uzatmamı ben nasıl rahat edersem öyle isterim saçlarımı.Önemli olan onun ne istediği değil.

2|0
    0|0
  • uzun ve dolgun saç kadının doğurganlığını simgelediği için erkeklerin hoşuna gidiyomuş.bi yerde okumuştum

0|0
    0|0
  • Nişanlımda uzun saç seviyor ama kimse kusura bakmasın sırf erkeklerin hayali diye uzatamam ben minyon bir bayanım ve yüzüm küçük ben kısa saçlı halimi daha çok beğeniyorum ve çok rahat ediyorum birde etrafta okadar uzun saçlı kız varken kısa saçlı olanlara bakıyorlar bu bir gerçek çünkü farklı oluyor,yüzüne güvenen bayanlar bence kısa saçı kullanmalı yüzleri ortaya çıkıyor.

1|0
    0|0
    • bende minyonum ve yuzumu begeniyorum dısarıdanda cok begeniliyor. sacların bi zamanlar belimdeydi ve cok begenilirdi cunku cok gur ve saglıklı saclarım var. su an omzumun bi karıs altında ben bunu da begeniyorum ama uzunken bi baskaydı sanki. Ama gercekten de etraf kısa saclı olanlara mı bakar

• şuan kısa saçlı kız görmek neredeyse zor,ya evli kadınlar ya teyzeler kısa saçlı tüm kızlar aynı fabrikadan çıkmış gibi uzun saçlı doğal olarak farklı olana bakılıyor bu benim fikrim,etrafımda herkes uzun saçlı ben kısacık saçla geziyorum birde farklı renge boyarsam tam farklı olucak:)

• saçların kesildiğinde erkek mi oluyorsun? erkek olmak bu kadar kolaymıymış? sen nasıl rahat edersen öyle yap bence.

sevgili olmak demek karşındakini istediğin kalıba sokmak demek değildir.

0|0
    0|0
  • kısa saç diyince aklıma 2 kişi geliyor.

1.Rihanna 2. katie holmes

baskada kimsede beğenmedim bugüne kadar. Olursa öyle olsun

sanada yakışırsa tabii olmadı isyana devam

0|0
    0|0
  • Kimi insanlar derki kadını kadın yapan saçlarıdır.

0|0
    0|0
  • erkekler kadını birbirinden ayıran özellikler. aslında bakılırsa kadın dediğin uzun saçlı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...