Yarın ona nasıl davranayım?

Benim 2 yıllık ilişkim vardı en son kavgalı bi şekilde bitti o bana seni istemiyorum falan diye laf saydırmıştı ve ben en son rest çektim çekildim kenarıma. Ve yarın benim doğum günüm mesaj atmış yanyana olacaz filan diye , yarın nasıl davranım ona ne yapayım yardım edin

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal arkdsca davran mesafelı ol

0|0
    0|0
    • ama hala seviyorum , bu dediklerin bana birşeyler kazandırırmı ?

1 hafta oldu kavga edeli ve ilk mesajını dün attı bu konu için..

• Ama hep doğum gününde yanında olacam falan diyorduu..

• ama 2 gün önceden mesaj atması kafamı karıştırdı sms bitiyordu dün sms yapmıcam diyordu ama yapmışş :)

Kızlar Ne Diyor 4

• barışmak istiyorsan sıcak davran. yok intikam alacam haddini bildiricem diyorsan bu mesajına hiç cevap verme. yarın da ver bi kafa selamını yeter de artar ona

0|0
    0|0
    • Mesaj attı pek sıcak davranmadım ama yarın buluşcam..

• ama mesaj filanda atmıyor bana hiç bi dün attı 1 haftada ilk kezz oda bu konu yüzünden :/

• e tamam istemese doğum gününe gelmez. çok mu zor yani ;) geldiğine ve de gelmeden mesaj attığına göre onun da gönlü var sadece biraz ikna edilmek istiyor.

• Ben olsam gururlu olurdum,seni istemiyorum diyene yuz vermezdim...O beni istemiyorsa,ben onu hic istemem...Eger ki yelkenleri suya indirirsen aynisini yine devam eder...

0|0
    0|0
    • Yüz vermiyorumda aynı sınıftayız okuldaa bu kafamı karıştırıyor , mesaj filanda atmıyor bana hiç bi dün attı 1 haftada ilk kezz :/

• acik acik konusun bence yalansiz dolansiz

0|0
    0|0
  • yoklugunuzu hissetmeyeni varliginizla rahatsiz etmeyin sadece kendiniz olun yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...