Türk hakemleri hakkında düşünceleriniz neler?

Hangi hakemleri seviyorsunuz hangilerinden nefret ediyorsunuz? Sizce türk hakemleri başarılı mı?

0|2
12|122

En İyi Erkek Görüşü

• Ya hepsinin tuttuğu bir takım olabilir buna eyvallah da, özellikle büyük takımların lehinde çok karar veriyorlar baskıdan dolayı.

1|2
    0|1
    • Evet benide tam olarak bu rahatsiz ediyor. Maca yansitmamalilar ne tuttuklari takimi nede baskilari ama maalesef coguna para sereften daha tatli geliyor.

• Kesinlikle öyle. Ama Yıldırım Demirören gibi bir arkadaş baştayken, Türk futbolunun da ilerlemesini beklemiyorum zaten..

• Evet cok haklisin..

Erkekler Ne Diyor 121

• hiçbiride bir işe yaramaz hepsi paranın kölesi gerçi onlarında bir suçu yok herkes yalunu bulma derdinde türkiyede adalet diye bişey yokki futbolundada olsun.

1|0
    0|0
  • Sorun Türk hakemlerinde değil sorun Türk futbolunun başındakilerde Avrupa da da hakemler hata yapıyor ama bizde ki gibi eleştirilmiyorlar ve adamlar maça çıkarken ya hata yaparsak ne olacak düşüncesi ile çıktıkları içinde bir çok hata yapıyorlar önce şu yapılacak futbol yorumu yapan programlar kaldırılacak ve herkes kendi yorumu nu yapacak sonra Türk futbolunda kalıplaşmış kişiler futbol camiasından uzaklaştırılacak ve öyle radikal kararlar alınacak ki kimse futbol törürü yapamayacak.

1|0
    0|0
  • İlker den nefret ederim tipik BJKli. Cüneyt Çakır 6S yalakası. Fırat Aydınus, Kamil Abitoğlu ve Aytekin iyi hakemler. Bir de 2 tane yeminli FB düşmanı, medya maymunu emekli hakemimsi A. Çakar Çakmaz ve Tüp Erman Torkızı ndan nefret ederim

1|0
    0|0
  • Bülent yıldırım bu adamın yaşaması bıle hata !!!

1|1
    0|0
  • maçlarda sürekli küfüre maruz kalan cinsiyeti (genelde) erkek olan aralarında şerefsiz olanlarıda olan canlılardır :))

1|0
    0|0
  • Hakemler hakkında bir şey düşünmüyorum , benim tuttugum takım kazanacaksa hakemi de yenip kazanmalı

1|0
    0|0
  • Çoğu eyyamcı

0|0
    0|0
  • Türk hakemleri cevapsız sorular doğrusu. Hiç anlam veremiyoruz takım tarafının mücadelesi için çaba harcayan olmadık yere düşman takımlarını ezik durumlara düşüren hakemler çok var. Türk hakemlerinde ne başarılısı var nede başarısız hiç anlam veremiyorum doğrusunu söylemekle.

0|0
    0|0
  • başarılı hakem yok türkiyede cüneyt çakırı başarısız buluyorum en çok avrupada iyi maç yönetiyor ama türkiyede maçları katlediyor hele derbi maçlarında cüneyt çakır varsa o maç skandal.

1|0
    0|0
  • eski hakemlerden erol ersoy bayaa iyiydi.. şimdilerde fırat aydınusu başarılı buluorum

1|0
    0|0
  • fırat aydınus bir tek o düzgün ve gerçekten iyi gerisi yalama yavşak etki altında kalan insanlar.

1|1
    0|0
  • kendi çaplarında basarılı olanları var.

0|0
    0|0
  • valla bıraz sert olacak ama artık turkıyede ıkı gercek var hakemler resmen cogu genelleme yapmıyorum ıddıanın mac yatırma oranlarına calısıyorlar bu ıddıa yuzunden hakemlıkte kalıte azaldı futboldada kalıte azaldı bence kendı gorusum farklı dusunende olabılır

0|0
    0|0
  • Hakemlere çokta dokunmamak gerekiyor ; hakemler kararlarında hatalar da olabilsin de insanlar bu hataları konuşup deşarj olsun diye varlar. Hakemlerin yerini makineler de alabilir ama futbol üzerinde boş dolu konuşmamaıızı sağlayıp rahatlamamızı sağlayacak durun ortadan kalkar.

0|0
    0|0
  • federasyon sezon başında en çok hangi takımın başkanından paraları alırsa hakemler o takımın lehine bütün sezon çalışır örnek fenerbahçe penaltıları..

0|1
    2|0
  • türk hakemleri nasıl
    ya allah aşkına diğer ülkelerin maçlarını izliyormsunuz veya kaç kişi izliyor
    bizim hakemlerimiz yeterinden fazla iii
    ama başındaki kişiler pek iiolmadıkları için onları korumuyorlar bile
    şimdi kime çamur atma değilde elşindekini nekadar değerli olduğunu bilmek önemlidir
    bizim hakemlerimizz iii

0|0
    0|0
  • Gecen bjk macinda not defteri gosteren hakem geliyo aklima

1|0
    0|0
  • Futboldan hoşlanan kadınlardan nefret ediyorum öncelikle...

0|0
    0|0
  • cok bos ınsanlar var futboldan anlamazlar kozlerı korermıs ınsanlar cok cahıl ınsanlarımız var malesef

0|0
    0|0
  • Fenerbahceye penaltı vermek için programlanmış hepsi

0|0
    1|1
  • 85 den sonra penaltı geliyo aklıma

0|2
    1|2
    • balık hafızalısın demekkı kardes :D

• Hala anlamiyorsun ki lafa bak ne diyorum git izle maclari oncesinde iki penaltimizi net penaltimizi vermyorlar niye vermiyorrlar açıkla sende bunu? Niye vermiyorlaro zaman. ? #Fuocoturco

• @orknc sende sürekli 85 den sonra penaltı vermek şüpheli değilmi sanki kaç penaltınız verilmedi size göre hersey penaltı neyse uzatma güle güle

• Gözleri Pozisyon Değil Para Görüyor

1|0
    0|0
  • scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/.../...305385794_n.jpg türk hakemlerinin son 5 yılda gosterdikleri performans ne hikmetse hep fenere gs ye çalışmışlar bunlar tesadüf olabilirmi sizce !!!

0|0
    0|0
  • Vahap beyaz ahmet cakar serefsizsin galatasaray

1|0
    0|0
  • Türk hakemlerine suc bulmuyorum ben tamam taraf tutuyolar ama kesinlikle asıl suc tffni başında Demirören gibi bir adamın bulunması onlara ne deniliyor acaba hic bu acıdan bakmıyoruz..
    fenerbahce penaltılarla kazanıyor.. veya bı cok sey ılla fener degıl bjk gs hepsı yanı

0|0
    0|0
  • sevdiklerim var sevmediklerim var ama hiç birini suç lamıyorum bütün suç bizde açıklandığından itibaren her sitede o hakem hakkında kpnusuluo tepki gösterilio sahaya çıkıolar kaç bin kişi küfredio haliyle hata yapma korkusuyla hata yapıolar

0|1
    0|0
  • Kime sorsan o bizim takıma yamuk yapılıyor der bende fenerbahçeliyim fenere yamuk yapılıyor diyorum ama millet hakem sizin tarafınızı tutuyor der böyle saçma bir durum var :D

0|0
    0|0
  • Satılmışlar.

0|0
    0|0
  • Türkiye de hakemlik yan meslek olduğu için hepsi başarısız. hakemlik kendi başına bir meslek olmalı ve hakemler başka işle uğraşmamalı

0|0
    0|0
  • hakem olmadan hakemleri anlayamazsınız

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    91

Kızlar Ne Diyor 12

• Fırat Aydınus
    Halis Özkahya
    Cüneyt Çakır
    Mete Kalkavan
    Ve daha nicelerinden nefret ediyorum

0|3
    0|0
  • Sesli ve yazılı düşünmemi ne site yönetimi ne insanlar hoş karşılamaz. İmtiyaz istemiyoruz tek istediğimiz şey her maçın ardından hakemi konuşmayalım. Gerçekleşmesi bu kadar zor bir istek olmasa gerek.

0|0
    0|0
  • Onların amlarına koyayım. Çok ayıp ediyorlar

0|2
    0|0
  • Hepsini seviyorum :D

0|0
    0|0
  • Boşuna dememişler futbolun katili türk hakemleri diye.. Hepsi satılmış.

0|1
    0|1
  • Şikeciler

0|1
    0|0
  • taraf tutmayan yok hepsi tutuyor.

0|0
    0|0
  • Satılmış.. zaten tüpçü olduktan sonra türk futbolu ilerlemez..

0|0
    0|0
  • Satılmış.

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum hepsinden
    bu soruda bile penaltılarımıza laf atıyorlar çok koymuş çok

0|0
    1|2
    • Aynen kendi penaltilarina bakmiyorlar beyinsizler

• böyle bir algı olşururmauya çalışıyorlar başarılıda oldular en son penaltımız verilmedi onlar için büyük tehlikeyiz korkuyorlar bizden

• Korkunun ecele faydasi yok. Sezon basinda yaptiklari şovla rezil oldular Fenerbahce 4. Yildizi taktiginda daha da rezil olucaklar bu daha hicbisey degil:)

• hepsi iyi

0|0
    0|0
  • hepsinin ta * :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...