Veli kavlak kırmızı kart?

Arkadaşlar dün beşiktaş adana maçında veli kavlak rakibe verilen kırmızı karta itiraz edip kartı iptal ettirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kez daha bu takıma gönül verdiğim için gurur duydum ama simdi de çamur atmak için neden önemli maçta yapmıyor deniliyor Herkes yapsın da önemsiz maçta yapsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Konuşmaya değer bir şey değil. Her futbolcu taşıdığı formanın gerektirdiği gibi davranıyor. Velinin üzerindeki formanında layığı buydu.

0|1
    0|0
  • Olmasi gerekeni yapti

0|1
    0|0
  • tebrik ederim ne diyelim ki başka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaptigi hareket hos guzel bole olaylarin artmasi lazim ama tabi bu macin onem derecesine gore degisebiliyor :)

0|0
    0|0
  • Normalde yapılması gereken davranışlar hakkında gurur sebebi yaratmak şu an ki insanoğlunun geldiği noktayı gösterir.

0|0
    0|0
  • Bjklı olmaktan gurur duydum işte biz böyle bir takımız dedim. Şerefli duruşumuzdan vazgeçmeyelim her sonuca razıyım.

0|0
    0|1
  • Zaten yapması gereken oydu büyütmemek gerek.

0|0
    0|0
  • Kardeşim bir beşiktaşlı olarak gurur duydum. Hakanın yaptığı hiç birşey yok orda. Veli oğuzhana çarpıp düşüyor. mağlup da olsak fark etmez Veli orda doğru olanı yaptı. Haksız kazanç elde etmeye gerek yok. 3 puan için değmez.

0|0
    0|0
  • Doğru olanı yaptı helal olsun

0|0
    0|0
  • 1. Ve 2. takımımın maçında yaşanan bu olaydan gurur duydum

0|0
    0|0
  • lig'te olsa yapmazdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...