Erkek arkadaşımın giyim tarzını beğenmiyorum ama bunu ona söyleyemiyorum

erkek arkadaşımın giyim tarzını beğenmiyorum ama söyleyemiyorum üüzlür kırılır diye ben spor giiynmesini istiyorum ama o klasik tarz takılıyor ne yapmam lazım

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bazıları ikna olur ama yerleşmişse o tarz giyim öyle devam eder.bi ara sen istiyorsun diye giyinir sonra eskiye döner.ama yerleşmemiş ve giyimden anlamıyorsa sen istediğin giyim tarzında giyinmesini sağlayabilirsin.ama genelde erkekler gururuna yediremez beni beğeniyorsa böyle beğensin moduna girebilir.

biraz önce de yakısıklı bulmuyorum diye bi sorun vardı.ciddi anlamda bi beğenmeme varsa dikkatli ol derim.sonrada pişman olanlarda olabiliyor.hem senin hem o çocuk için kötü olur.bazı şyleri çok sorun edeceksen dikkatli ol derim bence.

yarın karsına tam istediğin gibi birisi çıkar iyice soğursun cocuktan.onada yazık.beklentinden çok uzaksa yi düşün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bunu soyledin diye uzulup kırılacaksa zaten daha ciddi sorunlar vardır .. hep derim odunuz biz .. kolay kolay kırılmayız .. git söyle ..

0|0
    0|0
  • AFERİN KIZ MELİKE ÇOK GÜZEL BİR SORU BUNU BENİM HANIM EVLENDİKTEN SONRA SÖYLEDİ BUNDA ÇEKİNECEK BİR ŞEY YOK Kİ , YUVAYI DİŞİ KUŞ YAPAR MANTIĞINDAN YOLA ÇIK...

0|0
    0|0
  • kırılmaz ya, şöyle giyinince daha yakışıklı olursun de, götü tavan yapar hemen. sana teşekkür bile eder.

0|0
    0|0
  • kibarca soracan yapıcak bişey yok sonra spor çok gzl olrdu falan filan dicen sonra bi bakıcan daha kötü olmuş..spor giyinmeye ikna edeblrsen sakın yalnız bırakma sende yanında ol bişeler alırken.

0|0
    0|0
  • Tarz değiştirmesi zordur. Arkadaşın nasıl bir duygusallığa sahiptir bilmem ama kırılacağını sanmam. Benim kız arkadaşımda bazen şikayet ederdi kırılmazdım. Ama dediğine de uymazdım kafama ne eserse öyle giyinirdim yani :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mağaza önünden geçerken bu sana çok yakışır diyebilirsin kırılmaz buna ya da kendin alabilirsin

0|0
    0|0
  • beraber alışverişe cıkın giydir onu istediğin gibi

0|0
    0|0
  • istediğin tarzda kıyafetler alıp hediye edebilirsin..

0|0
    0|0
  • söyleyeceksin yada ima edeceksin, müneccim mi çocuk nerden bilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...