Kızgınlığınızı bağırmak dışında nasıl anlatırsınız? Karşıdaki aptal mı yoksa? Aaaaa!

Kızgınsınız bildiğiniz türden...bağırmak nefesinizi yormak istemiyorsunuz ..gücünüz kalmamış nasıl anlatırsınız bunu karşınızdakine_? susmak çözüm değilse ..:D

mersi iy günlerr.

Güncellemeler:
çarkına okucan ha !

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Ortamı terkederim çeker giderim ... Giderken de "sana insan diyenin " diye söylenirim ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gözlerimi kısarak attığım gayriihtiyari seksi bakışlarımla onu ürküterek...3<

3|0
    2|1
  • Başkasının ağzını kapatamıyorsam, kendi kulaklarımı kapatırım : )

0|0
    0|0
  • kendinle konuşmaya başla kısık sesle ,ne kadar yanlış tanımışım vs vs ,delirsin ben deliririm bu konuşma tarzına ,hemde yorucu değil :))

0|0
    0|0
    • Senin dediklerini anlaması için öncelikle kursa gitmesi gerekli zaten :)) yoksa düşünmekten ateş çıkar ...

• o yüzdenmi hep aspirin vardı yanında bende hergün içilen aspirin vücuda faydalı falan sanıyordum bakyaa ,

• değişmeyen tek şey değişim diyerek değişik olmayan bir cümle kursam ,bunu düşünsem beynimde, ama ben buyum değişemem diyerek. değişmeyen bir son bulsa düşüncem neticede

• ufak bir çocuk gibi konuşmaya başladığımda herkes benim sinirlendiğimi anlar ve hizaya gelir ..ler

0|0
    0|0
  • kafasına kafasına vururum

0|0
    0|0
  • terlik fırlatırım

0|0
    0|0
  • bakışlaınla ağır laflarla

0|0
    0|0
  • bağırmadan anlatmak kızgınken öyle mi... sanırım sağlam bi yumruğun sesi, derde deva olur:))

0|0
    0|0
  • susarım yada dalarım. sanada iy günler

0|0
    0|0
  • Tek bakış yeter:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çok sınırlıysem ama muhataba almayacaksam kulaklıgı takarım bagıra bagıra sarkı sylerım bunu ıs yerındede yapıyorum patron cıkıyor odadan o zaman:D

0|0
    0|0
  • giderim

0|0
    0|0
  • çakarım bi tane anlar :)

0|0
    0|0
  • anlatmıyorum.umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • karsimdakine bunu anlatmam, zaten bu durumda o sahsi yok sayacagim icin kendisi anlar.

0|0
    0|0
  • Bir seyler firlatirim. Kirar dokerim.

0|0
    0|0
  • enerjimi kime attığıma bağlı : )

0|0
    0|0
  • ciddi derecede kızmıssam bagırmam, duruma gore kozlarımı kullanırım

0|0
    1|1
  • ağız dolusu sövüyorum. çogzel oluyo.