Beyler bakın bir:)?

Fifa oynamayı çok severim, erkek arkadaşlarımla çok oynadığım oluyor. Genelde iyi oynarım, fakat Ben juventus, arkadaşım real madridle oynuyor. Bir türlü yenemedim, taktik verirmisiniz:)? Şimdiden teşekkürler...

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Fifa 15de gs ol :)

0|0
    0|0
    • Oluyorum zaten herzaman, bu seferde başka bir takımla oyniyim dedim:)

• Arkadaslarinin madridi almasi gaddarlik sana verebilecegim en iyi taktik olay cikar madridi sen al madam:)

Erkekler Ne Diyor 19

• Top kapmaya çalışırken şuta pasa hızlı koşmaya ve hızlı koşmanın arkasındaki tuşa basılı tut topu daha iyi. kapio top sana gelince hız tusundan çek elini paslı oyna arada. bir orta sahanın gerisinden aşırtma tuşuna basarak ara pas at direk kaleci ile baş başa kalion

0|0
    0|0
  • Ara pas çok kullan önce kötü atarsın sonra nokta atışı ara pas verirsin.. Ayrıca 4-1-2-1-2 taktigini kullan ve kanatlara hızlı oyuncular koy

0|0
    0|0
  • Juventus mu :) Yani hangi opsiyonu yaparsan yap boşuna bence. Karşında R. Madrid var. Uyanıkmış arkadaşın. B. münih i seç ondan sonra taktiklerde konşuruz..

0|0
    0|0
  • Juve ile yenmen zor.

0|0
    0|0
  • Pes tavsiye ederim ama illa fifa diyosan bisey diyemem reale karsi barselona chelsea veya bayern al en azindan kafa tutarsin :) gamer hatun candir ;)

0|0
    0|0
  • Oyunda sksrsan oyunu acmaya calis.. defans oyuncularin iyise ofansif duzen yapmaya ozen goster. genelde tekpas ya da kontrol pas seklinde oyna. Rakipbin savunmasi iyise oyunu orta sahada oynatmaya calis ve ataklarinda kanatlari kullan.

0|0
    0|0
  • pes derim baska bisey demem :) juventus real madridle baş edebilecek bir takım degil barcelona almalısın bence

0|0
    0|0
  • Daha iyi bir takım al

0|0
    0|0
  • Juveyle dogal tactical defans yapacaksin kareyle basacaksın omzu koyup alacaksin ogretirdim ama ucretle tabi :p

0|0
    0|0
  • juventus la zor yenersin

0|0
    0|0
  • Ooo ilgi alanım :) Tevez i iyi kullanamıyorsun demekki, ayrıca Juventus un orta sahası Realden çok daha iyi, contra oyna, videli ve pogbayı ortanın ortasına koy hatta vidal biraz geride olsun, taktik olarak diyecek olursam 4-1-2-1-2 (2) oyna :)

0|0
    0|0
    • Peki denicem taktikleriniz, teşekkür ederim:)

• Rica ederim umarım başarılı olursun :)

• top geldiğinde L1 üçgen yap fifanın bugı münich milan psg manu gibi takımlar al daha rahat oynarsın

0|0
    0|0
  • Pes oynayan biri olarak fifayı samimi bulmuyorum ben hayır diyorum:(

0|0
    0|0
  • 4 kisi forvet minakorsun ;)

0|0
    0|0
  • barselona al -psg olabılır unutma -mancıstır cıty ce arsenal ı deneyebılırınsssı

0|0
    0|0
  • pes oyna al city'i, reale oldukça ters bir takım ver arabasları ve golllll :)

0|0
    0|0
  • barçayı alacaksın barçalayacaksın

0|0
    0|0
  • bayern al kanka bayern juventusu bosver :)

0|0
    0|0
    • Tamam kanka, denerim:)

• Ribery uçurur:) teşekkürler..

• ribery ve robben kanatlardan hemde nasıl :) robben ile at çalımları vur %90 gol :)

• pes oyna city i al yenersin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• playstationda maç oynamak moda oldu artık vay biz oynarken herkez kız oynar mı hiç gözüyle bakılıyordu :)

0|0
    0|0
  • Ben psg seçiyorum genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...