Çok uyumaya çözüm nedir?

Çok uyumaya çözüm nedir?

O kadar çok uyuma isteğim var kı, günün her saatinde uyumak istiyorum ve boş bulduğum her vakıtte uyuyorum.

Buna çözüm var mı, bu kadar çok uyumak istemiyorum?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli evde durma ve surekli rahat elbiseler de giyme ev içinde dursanda surekli eşofmanlar üzerindeyse yatmaya daha hazır olursun onun dısında ilac falan kullanıyorsan belki yan etki yapıodur yani doktoruna söyle ilacı deiştirsin eğer kullanmıyorsan başka bir problem var demektir aslında ramazan ayında uyumak cok kötü değilde orucu uykuyla götürürsün diğer zamanlarda problem

0|1
    0|0
    • yok ilaç kullanmıyorum günün 10 saati iş yerınde geçiyor evde rahat gymek ii gelior zor işim oruç bana uğramadı bu yıl uykuyla bıle tutamıyorumm .

• günde 10 saat calısıyorsan uyuman cok normal havalardan da kaynaklanır sıcakta gevser insan zamanla aşarsın bu sorunu umarım

Erkekler Ne Diyor 9

• çeçe sineği mi ısırdı seni...? uyandığında uyuımak için gayret etme...uyarıcı bişeyler yap...soğuk suyla el yüz yıkamak gibi...yatacağına sokağa çık...ne kadar yatarsan o kadar uyuma isteğin artar...

0|0
    0|0
  • bende nasıl uyuyabılırım onu soracaktım sende ne guzel uyuyosn :) sabah erken derlerım oluyor gıdemıyorum bırı nasıl uyunacagını da tarıf etsn :D

0|0
    0|0
  • Duzenli spor yap. Kolay gelsin. :)

0|0
    0|0
    • vardıyalı çalışıorum düzenli bir hayatım olamaz benim

• şimdi sen beni döveceksinnn :)

• Yok canım rica ederim ne haddime ben yardımcı olmaya calısıyorum. Eger bu durum ciddi boyutta ise bir norologa gitmende fayda var. :)

• aynı sıkıntıdan bendede vardı denge bilekliği aldım uykum düzene girdi olur olmadık yerlerde uyuma isteğim bitti artık düzenli uyuyup uyanıorum:)

0|0
    0|0
    • ben inanmıyorum denge bilekliğine

• bende inanmıyodum arkadaslarda gördüm denemek için aldım gercekten işe yarıo dayak yemiş gibi kalkıodum suan ağrım sızım kalmadı denemelisin

• teşekkür edeim ianndığm zaman alı r denerım

• çözüm vardır dini kitaplar okumanı tavsiye ederim. bendede aynı sorun vardı yine az var magnezyum ve potasyum eksiliginden kaynaklanıyormus. ayrıca sende görmüş oldugum sey büyük bir boşluk içinde olman senin için dua edecegim.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederimm ama çalışıorum çalışmadığım saatlerde en fazla 2 saat ayakta kalabılıorum sonra uyku :S

• ağır sanayide çalışıourm otomotiv sekötründe vardıyalı bırde işimi seviyorum ama çok uyku var yoruluyorummm işimi sevmesem durmamda sevıyorum ımkan olarakda ıı su devırde böyle bir iş bulmak zor

• o zaman düzenli plana koyacaksın hayatını.

• bende öyleydim imkanın varsa öğle uyu ve akşamlarıda karanfil çayı iç faydasını göreceksin.

0|0
    0|0
  • Cözüm mü =) ne gerek var o kadar büyük bi nimete sahipsin ki Tadını Cıkar =)

0|0
    0|0
  • surekli boyleysen bir doktora gorun, normal değil

0|0
    0|0
  • ... Uğraşılar edinmek,sana heyecan verecek ve sürekli ilgini çekecek yeni şeylere yönelmelisin !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı dert bende de vardı depresyondaysan devamlı uyumak istersin o kadar uyumana rağmen halen uykusuzluk cekersin

0|0
    0|0
  • kafeinli içecekleri dene dinçleştirir..

0|0
    0|0
  • Hormonlarını ölçtür TSH ına baktır ,birde depresyondamısın ona bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...