Hep huyuna gidilen eski erkek arkadaşın tribini anlamamak?

Hep huyuna gidilen eski erkek arkadaşınızla iş gereği 'siz' diye mesajlaşınca yaptığı tribi anlamamak, hatta telefon numarasını silmemi isteyince '' tabiiki'' deyince verdiği tepki ve onun öncesinde işle alakalı durumun çözüldüğünü bilerek tekrar ''çözebildinizmi'' demesi ve bunun karşılığında '' sorun olursa sekreterlerimizden öğrenirsiniz'' demem arkadaşı neden tribe sokmuş olabilirki? Kendisi istemişti halbuki direk sekreterlerimizi araya koymak...İlginçmi banamı öyle geldi* Neyin kafasını yaşamakta acaba kendisi...

Güncellemeler:
Ve birde eski erkek arkadaşınıza çok gelir getiricek bir iş teklif etmek... Düşüncesi ne olmuş olabilir?Ne hissetmiştir?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Yaniii hala birbirinizden hoşlanıyorsunuz ve unutamamışsınız ...

0|0
    0|0
    • Ben bunu yakın zamana kadar anlatmaya hatta ona anlatmaya çalıştırılırken kendisi hiç kabullenmedii. Hep yalnız kalmak istediğini söyledi sağa sola...İlginç değilmi?

• Mesela şimdi işyerinden çıkıcam ve görüşmelere gidicem...Altımda araba(ki böyle şeyleri buzamana kadar hiç yapmadım) bilmiyorum tepkisi ne olacak arkadaşın...

• çatırdayacak emin ol , kıskançlıktan ...

Erkekler Ne Diyor 6

• Halbuki rol yapmaya ne gerek var. Seviyorsan unutamadım de. Çocukça işler :) Hep dizilerden görüyorlar :D

0|0
    0|0
  • Sen onu boşver:)Eski Eskiciye ait:)nasılsın tubiş:)

0|0
    0|0
  • su ise beni alma sansiniz yok mu:)

0|0
    0|0
  • bu durumları ben anlamıyorum kafamda yerınde deıl hıc bugun kendımı veremıyorum basım agrıyor

0|0
    0|0
  • erkek milleti işte arkadaş kovar sonra peşinden tekrar koşsun ister

0|0
    0|0
  • Valla ergen tripleri gibi olmuş sizinkisi.Biraz empati yaa.

0|0
    0|0
    • Ne ergenlikler ne ergenlikler...Halbuki kendisi bana ergen gibisin derdi..Acaba çokmu büyük konuştu...:)

Kızlar Ne Diyor 3

• unutmanı hazmedememiş olsa gerek :) peşinden kosacaktın öyle hayal etmiş olmamış :)

0|0
    0|0
  • tripli erkek çekilmiyor

0|0
    0|0
  • Eskı sıfatını halen kabullenememiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...