Göğüs çatalının görünmesini istemediğiniz halde göründüğü oluyor mu?

Bayanlar bu konuda bana fikrinizi bildirirseniz sevinirim. Sevgilime göğüs çatalını başkası görmesin diye güzelce uyardım. Haklısın ama en son bu kadar oluyor dedi, yani mecburen açılıyor demeye getirdi. Giydiği badiler 0 yaka değil tabi. 0 yaka olmadıktan sonra oranın açılıp görünmesi normal midir bi noktadan sonra?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• buyukse istem dısı gorunmesi normaldir cunku, normal kisilerin giydigi normal kıyafetler dekolteli olabiliyor bazen :(

1|1
    0|0
    • evet öyle bi durum söz konusu burda aslında.

• haklısın gerçekten, karışmam doğru değil ama karışma amaçlı değil kıskandığım için yaptım. verdiğin cevaptaki doğru tespitin için de teşekkür ederim.

• kırdım mı seni?

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben istemedikten sonra neden görünsün , giyinince aynaya bakar bi kontrol eder insan .. kendi başına buyruk hareket etmiyorki ...

0|0
    0|0
  • bak bu konuda haklısınız,çatal kaşık kepçe derke,bende pantolon giyip oturan,akabindede arkada görünen DON manzarasına sinir oluyorum.. erkek olsam katil olurum kesin:D

0|0
    0|0
  • söyle içine straplez falan giysin.. yada v yaka giymesin..

0|0
    0|0
  • istemeden olabilir tabiki ama bu sorun teskil etmemeli sonucta kasıt yok

0|0
    0|0
    • elbette kasıt yok da, başkası görür diye endişelendim yani ondan.

• ayrıca büyükse göğüleri yine gözükebilir yapacak bişey yok

• büyük. seninkiler de mi büyük?

• bırak dünyaya açılsın canı istiyosa.

0|0
    0|0
  • gogus catalı olmadıgı icin sorun olmuo. #smalltitsclub . ama gorunse nolcak yani?

0|0
    0|0
  • oluyo ama olsa nolcakki

0|0
    0|0
  • dikkatsizse görünür tabi.

0|0
    0|0
  • bogaz kismi fazla acik v yakaysa gorunmesi normal ama her v yakada da gorunmez bide gogusun durdugu yere bagli kiminin cok yukarda olur gorunur kiminin dusecek gibi durur gogusleri gorunmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 'sevgilim,göğüs çatalını başkası görmesin'

bu kadar uzun cümle yerine..yakanı düzeltirmisin demek daha kolay diilmi ya..

gene de orjinalmiş :)

0|0
    0|0
    • adamım nasılsın hoşgeldin bizim kezban nerde gördünmü

• hoşbuldum :)

yok görmedim..mesajlara bak erkek arkadaşım böyle dedi yada ayrıldım yada yenisini buldum mesajı görürsen

gelmiştir:)

• haklısın. daha düzgün demek önemli bişey sağol.

• bilerek gösteriyolar artık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...