Stedeki sporcuları görelim mi? Kimler var?

Evet herkes uğraştığı spor dalini yazsın , bakalım kimler neler yapıyor :))

Güncellemeler:
Evet herkes uğraştığı spor dalini yazsın , bakalım kimler neler yapıyor :)) ben taekwondo branşı yapıyorum milli sporcuyum. Aynı zamanda ASL amatör süper ligde forvet oyuncusuyum.. Spor benim için yaşam seklim :)

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• eskiden voleybol oynuyordum ama artık oynamıyorum :D

0|1
    0|0
    • Yani sporcuyum ama es geçme beni diyorsun :) boy kaç? bak yaşını sormadım kızma tamma mı :)

• Hadi insallah ol bakalim, tesekkürler :)))

• Ben teşekkür ederim mimarım :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 18

• 2001'de taekwondo'yu bıraktım.

Kısmetse vücut geliştirmeye başlayacağım. Daha sonra ninjitsu veya boks düşünüyorum.

Aynı zamanda yüzmeye, okçuluğa ve motor sporlarınada başlamayı düşünüyorum. Tabi hepsi zamanla olacak şeyler. Aynı anda başlayamayacağım...
    Motosiklet kullanıyorum ancak motor sporlarına başlamak oldukça zor ve maliyetli bir iş. Hayatın ne getireceği belli değil. Umarım bir gün nasip olur ne diyeyim...

http://www.youtube.com/watch?v=KTIltAUED_0

0|1
    0|0
    • Motor iyi kullanırım hastasıyım :)) bu tempoya göre iyi beslenmelisin dikkatli ol :)

• Allah niyetine göre verir yeterki Rabbim den iste sen :)

• Hayırlısı buysa olsun. Bizde şimdilik hayalini kuralım yeter...

Elimizden gelen, imkanımızın yettiği, vakit ayırabildiğimiz diğer sporlarlada yetinelim o da yeter şimdilik. Pistlerde yarışamıyorsak, caddelerde parayla değil ya. (:

Açarız kontağı, takarız kulaklığımızı, veririz son sese müziği, çıkarız yollara. Yerine göre sakin, yerine göre deli dolu. Yeter ki motorumuz eksik olmasın altımızdan. Aşkı yeter... (:

• futbol.

0|1
    0|0
  • amatör futbol oynamıştım. şimdilerde sadece vücut geliştirme yapıyorum. onuda bu ara kaçamak yapıyorum :)

0|1
    0|0
  • CFR Cluj‎ a taransfer oldum :D ayrıca kickbox la uğraşıyorum madalyam var futboldada kickboxtada :D

0|1
    0|0
  • Satranç.

0|1
    0|0
  • Fitness, kick boks, amerikan futbolu

0|1
    0|0
  • Burdayim komutanim. 3 yildir body:)

0|1
    0|0
    • Sonradan pismanlik oluyo sizinki..

• Yok aslinda ben fit olmak icin yapiyorum, asiri abanmiyorum yani. Haricnde hep lise boyunca spor takmlrnda oldum bnde 1 sene amator oynadm bal liginde, biraktim uni dolysiyla, iste simdi Allah izin verirse vucudu yaptik kickbox baslamyi dusunuyorm:)

• muay-thai

0|1
    0|0
  • bilardo :D

0|1
    0|0
  • karete-kick bosk-badi

0|1
    0|0
  • B. B.

0|0
    0|0
  • Bodybuilding

0|0
    0|0
  • Gece çift kale maç :)

0|1
    0|0
  • 8 senedir muay thai yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • rugby

0|0
    0|0
  • kickbox fakat bıraktım :)

0|0
    0|0
  • Profesyonel sporcu değilim arada yapıyoruz birşeyler..

0|0
    0|0
  • 8 yıldır mma yapıyorum ama bir kaç hafta sonra bırakıcam gitmiyorum bu aralar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...