Bugün yapmak istediğiniz veya olmasını beklediğiniz hayalleriniz var mı?

bugün kendinizi nasıl hissediyorsunuz?yapmak istediğiniz veya olmasını beklediğiniz hayalleriniz var mı?

Güncellemeler:
arkadaslar bu arada ben huzun adasıyım arkadaslar cok ısrar ettı bu ısmı degıstır dedıler bende hesabımı kapatıp boyle bır ısım aldım arkadaslarım arkadaslık ıstegı yolladıgımda kabul edın lutfen

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• Zengin olacakmisim gibi bi his var icimde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• hiç iyi hissetmiyorum bayram sonrası bir sürü ödeme var yarın cuma napıcaz la , gidiyim biraz ödeme toplayım müşterilerden...

0|0
    0|0
  • Allaha Şukur , evet hayallerim var iyi bir iş bulup birde hanim bir kiz ile kendi yuvami kurmak isterm

0|0
    0|0
  • Hüzün adası bence güzeldi.

romantik prenseste iyi.

melankoli_rüzgarı nasıl ?

ya da gözyaşı_durağı ?

kız_sonesi ?

hicran_zamanı ?

0|0
    0|0
  • Hee.Demek sende bizim gibi sıfırladın he :)) Bugün kendimi bomba gibi hissediyorum.Dün antrenmanımı yaptım ve hala daha enerji yüklüyüm.Bugünkü hayalim işimi bitirip evime gidebilmek.Şimdilik sadece bu kadar :)

0|0
    0|0
  • bugün kendimi zımba gibi,hissediyorum,ama çalıştığım,için biryere gidemiyorum

0|0
    0|0
  • Çok dinamik;)

0|0
    0|0
  • bu durumları ben anlamıyorum kafamda yerınde deıl

0|0
    0|0
  • offff aksam olsada yatsak

0|0
    0|0
  • bunada şükür ne diyelim.

0|0
    0|0
  • Huzursuz

0|0
    0|0
  • hasta halimle işe geldim:-(

0|0
    0|0
  • kötü hasta

0|0
    0|0
  • İyi diyelim iyi olsun.

0|0
    0|0
  • Kahroldum resmen hüzünadası çok iyidi oysa ki :(

0|0
    0|0
    • ne yapalım:)degısıklık ıyıdır

• pehhh firavunun hem resmi hem imam nikahlı karısı olum daha ne olsun :)) okumayı biliyorsun ama yazmayı bilmiyorsun demek :))

• Hee yaa Cannabis gitti ama siteden , aman zaten çok gevezeydi iyi oldu boşver ...

• yalnızlıkların içinde yalnız olarak :)))

0|0
    0|0
  • güzel bir gün. facebookta bir kız gördüm inşallah benim olur diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Püfff ne bilim , böyle bir içim daralıyor sıkılıyorum , hani birisi bana dalaşsa da diyorum ağzını burnunu dağıtsam, rahatlarım sanki yahuu :))

0|0
    0|0
    • Aynı ben işte bende dalaşacak birini arıyorum :)

• Okuyamıyorum ki, ben zaten nickden tanımıyorum üyeleri profil resimlerinden çıkarıyorum. Cannabis vardı benim adamın zırt pırt profil resmi değiştirirdi her seferinde bu kim ki diye düşünürdüm.

• Evet evet gitti kurtulduk ben bile bıkmıştım çenesinden :)

• uykusuz yorgun... kaç bardak zift gibi çay içtim hala kendime gelemedim... mideden olacaz artık en son o olacak...

0|0
    0|0
  • Bayram tatili bitti ancak ben de bitmiş hissediyorum. telefon çalıcak ve ödeme soracak insanlar diye ödüm kopuyor. Yokmu sessiz, ıssız bir göl kenarı. Kendimi kapatsam ve uzun bir süre kendimle kalsam...

0|0
    0|0
  • çok iğrenç hissediyorum kendimi , elinden oyuncağı alınmış çocuk gibiyim.

0|0
    0|0
  • Hergünki gibi

0|0
    0|0
  • kız bu isimde çok iç açıcı olmamış hani almışken daha marjinal bişe alaydın eyiydi.. :))

0|1
    0|0
  • hala bekliyorum halaaa...o aptal prosedürleri hala bekliyorum ve sıkıldım artık iyiden iyiye..bağırıp çağırasım var Ankara ya...

0|0
    0|0
  • ortaköyde olayım yiter

0|0
    0|0
  • uykum var gece çok sıcaktı hava yaprak kıpırdamıyordu zar zor uyudum yaa eve gidip uyumak istiyorum

0|0
    0|0
  • iyi çok şükür..

0|1
    0|0
  • kötü ve bahtsız hissediyorum..

0|0
    0|0
    • Enemmm noldu ?

Ne komünizm, Ne kapitalizm, Ne ateizm, Ne sosyalizm; 'Kısmetsizim :D

• Yorgunum yae.

0|0