Birebir iletişimde mi daha başarılısınız yoksa kalabalık ortam daha mı güzel?

Birebir iletişimde mi daha başarılısınız

yoksa kalabalık ortam daha mı güzel ?

ben 3. kişilere tahammül edemiyorum

ilgilenmiyorum

zorunluluk yoksa ,ortamdan çekip giderim

sizin düşünceleriniz ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim için fark etmiyor hertürlü ben maçı alırım ... Kafamın uymadığı ve aynı formatta buluşamadığım kişilerle pek muhatap olmamayı tercih ediyorum ...

0|1
    0|0
  • kalabalık ortamlarda daha bir maharetliymişim iletişimde :) genelde toplu ortamlarda bu yeteneğimi çok seviyorum milleti çok güzel yönelendiririm farketmezler bile :)

birebirde ise spontane özel bir becerim yok.. kafam uyarsa süper, uymazsa hep sus pus :)

1|1
    0|0
    • bire bir olanı test ettim,onayladım:))))

• ooo zed ne diyo :))) gerçekten miiiii aneksenamun:))) gel vallahi gel...görelim bizdeeee,hatun binmeyecekmiş ama artık:/

• ben binmem :)) yok haytta bi daha tövbe olsun :D benle gelir dönme dolaba binerseniz tamam :D

gel kız görüşelim zaten çok çok özledim seni :)

• Her ikisinde de çok başarılı olduğum söylenemez. Ben yazarak iletişim kurmakta daha başarılıyım :)

0|1
    0|0
  • yerıne gore degısır

0|1
    0|0
  • birebir iletişimde daha iyiyim, kalabalığı sevmem

0|1
    0|0
  • yeteneğimi farkettim, tek başıma iyiyim

0|1
    0|0
  • kalabalığı sevmem birebir iletişimi tercih ederim

0|1
    0|0
  • hepsinde çok iyi de olabilirim, çok isteksiz de

tamamen moduma ve motivasyonuma bağlı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında bunun cevabı karşımdaki kişiye/kişilere,benim o anki ruh halime göre değişir.Yani günümde değilsem pek iletişim kurmaya bilirim.Hatta hiç kurmayabilirim.Ancak genel bir eğilim olarak senin gibi ortamı terketmeyi tercih etmesemde kalabalık bir ortamda pek konuşma gereğini duymayıp dinlemeyi tercih edebilirim.ASlında bu da ayrı bir iletişim çeşididir ya neyse ;)

0|0
    0|0
  • bire birde daha etkiliyim

0|0
    0|0
  • tercihin tercih edilmeyen adam yapabilir seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...