Barcelonada mı futbol oynamak isterdiniz Bayern münih'te mi? hangi takım daha cezbedici ve çekici sizce?

Barcelonada mı futbol oynamak isterdiniz Bayern münih'te mi? hangi takım daha cezbedici ve çekici sizce?

not: real madrid fanı çok sitede onun için real madrid'i koymadım anket renkli olsun diye :D.

• Barcelona
    75% (40)49% (161)53% (201)Oy Ver
  • Bayern münih
    25% (13)51% (166)47% (179)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kızlar barcelona diyor erkekler münih :D lütyfen ankete katılalım cevap verirken :D.
kızların 3 kişi dışında hepsi barca demiş ankete devam arkadaşlar :D.
anketi tekrar canlandıralım yorumlar :D?

0|0
23|93

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona ofansif , bayern munih defansif futbol oynuyor bence ofansif futbol seyir olarak çok daha keyifli. defansif futbol kontraatak taktiği ile futbol seyir zevki sunmuyor. Barcelona fiziki açıdan maçı ofansif futbol karşısında defansif futbol görünce fizik kuvvetini koruyamıyor. işin özü gol futbolun güzelliği zaten iki takımın gol ortalamasına bakarsanız barcelona açık ara öndedir ve bu nedenle seyir zevki olarak daha izlenebilir futbol oynuyor. ayrıca dünya karmalarında dikkat ederseniz en çok hatırlanan futbolcular orta saha ve forvetlerdir. bunun yanı sıra ofansif tarafı kuvvetli futbolcular olarak daha çok hatırlanır.

0|0
    0|0
    • sen futboldan anlamıyonki bayern münih defansif oynuyor diyerek futboldan anlamadıgını kanıtladın tebrikler

• evet senin bahsettiğin futboldan anlamıyorumdur. Alman milli takımı bile önce durdur sonra vur oyunu oynar iken çok anlıyormuş numaralarında yorum yazma

• bişey dmeiyorum.

Kızlar Ne Diyor 23

• Hiçbiri. Galatasarayda oynamak isterdimm:)

0|7
    0|1
  • Tartışmasız Barcelona !!!

0|2
    0|0
  • Bayern tabi ki. Her golden sonra gidip robbenin kafasini operdim adjkgkl

0|2
    0|0
  • barcelona

0|1
    0|0
  • Barcelona

0|1
    0|0
  • pes te hep barça yı secerim :)

0|1
    0|0
  • Barcelona da oynamak isterdim. Gidişatı iyi olmasa bile bana hep sağlam gelmiştir. Süprizlerin takımı diyebilirim. 2. bir messi olurdum :P

0|1
    0|0
  • Bayernde yetisirdim sonra barcelonaya :)

0|2
    0|0
  • bayerne ilk goruste asik olmustum :D
    sampiyonlar ligini kazandilar sayemde ;) :D

0|0
    0|0
  • ikisinde de istemem kalbimdesin göztepe ! :)

0|0
    0|0
  • Barcelona varken diğerine laf düşmez.

0|1
    0|0
  • Barçaaa tabikii 😊

0|1
    0|0
  • onlar oynasınlar ben izleyeyim izlemek daha heyecan verici :)

0|0
    0|0
  • barça gelirse bizim mahalleye oynarım :)

0|0
    0|0
  • Barcelona tabii.

0|0
    0|0
  • Bayern münih

0|0
    0|0
  • Barcelona daha yakışıklı kanki.

0|0
    0|0
  • Barça

0|0
    0|0
  • barcelona

0|1
    0|0
  • Barcelona varken Bayern Münih i secmem.. Bana göre Barcelona cok daha iyi bir takım. .

0|1
    0|0
  • Barcelona

0|1
    0|0
  • burada herkese pas veren kızlar barcelona da oynasın bence

0|4
    0|0
    • hahahaha bu espri yi biliyorum :D

• Benden 5 yaş küçüksün :D

• olsun :D ben kendimden büyük kadınlardan daha çok hoşlanıyorum :DS:D:D

• Bayern münih

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 92

• Çok basit. BArcelona. Nedeni sadece İspanya Almanyadan güzel. Hatta hoca kadroya almasın, taaa iyi. yaşasın barcelona geceleri... asdfg

1|0
    0|0
  • bayern muchen

0|0
    0|0
  • Barça olurdu

0|0
    0|0
  • bence munih degil barcelonada oynamak isterdim ben

0|0
    0|0
  • Barça :))

0|0
    0|0
  • Bayern münih ama real isterdim

0|1
    0|0
  • barcelona efsane takım her futbolcu oynamak ıster ama bayern munıh daha cok kurumsal bır takım tercıh dersen bayernde yetısıp barcelonada oynardım

0|0
    0|0
  • Barcelona

1|0
    0|0
  • tabiki barcelona. barça daha global bir kulup tamam şu an bayern daha başarılı ama bayern in 10 sene 20 sene 30 sene önceki oyuncularını kimse bilmez ama barça da kimileri tüm kadrolarını sayabilir cruyf dan bir başlarlar romario ronaldinho diye çıkarlar.

0|0
    0|0
    • nsıl yahu bayern daha geçmişli takım beckenbeuer müller hounes rummenige mathaus elber kahn bu adamlar bilinmez mi :D

• tamam bu adamları bende biliyorum. dünya globalliğinden dem vurmuşdum ben

• bunlar vurmamışmı diyorsun :D.

• Normalde sevmem bu sporu ama illede seçim yapmak gerekirse Bayern Münih derim. Almanlar'daki kondisyon ve disiplin hiç birinde yok çünkü. Teknik olarak çok öndeler

0|0
    0|0
  • bayern munchen isterdim guardiola orada çünkü..

0|0
    0|0
  • o 3 kısı de almanyada yasıyordur

0|0
    0|0
    • kızların tamamın nerdeyse barca demiş :FD.

• Paris saint germain dostm. Barçadn nefret ederim... bayernde iyi yükseliş yaptı ama tarzm değil ;-) de bu soruda gizli olunucak ne var kardrş?

0|0
    0|0
  • Munihte oynamak isterdim daha etkileyici bir oyun sekli var. Hizli kontratak yapiyorlar bende cok guzel ara paslari veriyorum uzaklardan

0|0
    0|0
    • hangisi daha iyi takım peki sence

• Barcelona daha iyi ama ben zevk icin oynarim. Hangisinde daha zevk alicaksam oyundan onu tercih ederim

• Münc hem de BJK ;) :D

0|0
    0|0
  • Bu ikisinden biri olsa Bayern tabi. Sistem takımı. Barcelonanın inişleri çıkışları oluyo herzaman istikrarlı değil. Ama son yıllarda Bayern çok istikrarlı. Bu ikisi dışında desen de Real Madrid derdim.

0|0
    0|0
  • Hic biri tabikide hala madrid !!!1!1!1!

0|1
    0|0
  • Bayern Munih ligi domine eden bir klup arada Dortmund falan cikiyor ama parayla o sorun da kalmiyor. Isin eglencesi olmali rekabet olmali ligde de , Ispanya ligi nispeten daha heyecanli ve tempolu olur. Barcelona.

0|0
    0|0
    • ordada iki takım rekabeti var.

• A. Madrid , Valencia , Sevilla ve Villarreal maclari zevkli gecer , cok da iki takim sayilmaz gibi sanki

• BJK'nin sağ bekinde oynamak isterdim.

0|0
    0|0
  • ronaldo hastasıyım barca hıc bayer munıh'te oynamayı çok ısterdım...:) :) pett guardiola ögrencısı olmak onur ve seref verırdı bana ve rob'ben hastasıyım ayrıca...

0|0
    0|0
    • niye oyuncularda guardiola ve mou hayranlıklıgı aşıklıgı var ya sence?

• sempetık kisiklık karakter iyi bir teknik adam kapasitesi yuksek hoca hanı futbolcu olman veya ust duzey en ıyılerı ol bılmen ıcın senı yetıstırme galıbıyetıne gayret gosterdıkleri için olmadırlar bence...

• Bayern tabiki. Görmüyormusun suarez ne hallerde :)

0|0
    0|0
    • sırf onun içinmi :D.

• Sistemin adamı olmak zor. Hep messi ye hep messiye ama bayern in oyun sistemi bir çok daha güzel

• Bayern

0|0
    0|0
  • Tabi ki Yeni Malatyaspor. d. d. d

0|0
    0|0
  • Barcelona.

0|0
    0|0
    • neden peki?

• İspanya daha sıcak geliyor. Daha oynanması zevkli diye düşünüyorum. Almanyayı bugüne kadar çok işittik gördük farklı yer de olması cezbederdi :)

• En alt lige düşse bile FC Barcelona derim...

0|0
    0|0
  • Kız farkıyla barça alıyor bencede barça şehir olarak daha güzel takımlar aynı benim gözümde

0|0
    0|0
  • barcelonada oynamak isterdim :D

0|0
    0|0
  • Liverpool'da.

0|0
    0|0
  • FC Bayern München, hızlı futbol iyidir.

0|0
    0|0
  • schalke ya da liverpool

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62
Yükleniyor...