Bir kadının motorsiklet kulanması erkekçe midir?

Arkadaşlar bu sezon bitiği için (bizimburda) gelecek sene Motor ehliyeti yapmayı düşünüyorum. Onun o adrenalin ve hızını yaşamak görmek için. Sizce çok mu kaba durur bir bayanda? (bayanlar içinde artık özel motorsikletler satıyorlar). Düşüncenizi merak ettim?!

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben evlilikten ne kadar uzak dursam da şu videoyu izledikçe içlerinden bir tanesini kapıp direk evlenesim geliyor link :)

Motosiklet kullanmak bir kadına çok yakışır ama kask, eldiven, mont, çizme gibi koruma ekipmanların tam olmalı. Bir de Güvenli Sürüş eğitimi almalısın, 300-400 TL'ye alacağın eğitim hayatta kalmanı sağlayabilir. Ehliyet kursunda sadece ehliyet verirler bunu unutma.

1|0
    0|0
    • Bilgilerin icin cok tsk ederim - ama ehliyeti zaten almanyada yapicagim icin sIkI kurallari var - önce sakin trafik oldugunda kullanir zamanlada alisirim herhalde.

Tekrar tsk ederim.

• Rica ederim, hayırlı olsun şimdiden.

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne kaba durması, aksine süper karizma ve çekicilik katarsın kendine. Erkekler motosiklet süren kızlara bayılır.

1|0
    0|0
  • Motosiklet ehliyeti kullanan kız bana göre candır can;) Ehliyet yapmayı düşünüyorum derken almayı düşünüyorsunuz sanırım. Hiç vakit kaybetmeden alın derim. Bende de hem motosiklet hem araba ehliyeti var ama şuan için hiçbiri yok:S

Ama motosiklet kullanırken yakın mesafeye de gitseniz uzak mesafeye de gitseniz mutlaka kask takmayı unutmayın.

2|0
    0|0
  • hayır tam tersine çok seksi oluyolar...

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda? Kadınlar da motor kullanabiliyor.

1|0
    0|0
  • Motor iyidir candır:)

Güzel bence motorun tadı:)

1|0
    0|0
    • Motora cok bindim cidden acayip bir his..icin kipir kipir oluyor kendini özgür hisediyorsun ...süper bisey! (Tabiki kulanan ben degildim =( )

• :)Kullanması ayrı bir zevk:)

Ama racinglerden uzak dur bence şimdilik:)

Aslında sana custom gider:))

• Custom biraz kaba büyük olmazmi :D! Racinglere zaten takilmam. Öylesine gzl havada gezmek icin yapmayi düsünüyorum ;)

• Yakışır meleğe

0|0
    0|0
  • kullan ıcınden geldıgı gıbı ama kask ve tam korun..kurallara uy

0|0
    0|0
    • Esim bilse korkusundan yapmami istemez zaten :)))) önce yapayim sonra dediklerini uygularim tabiki (buralarda zaten mecbur - yoksa büyük para cezasi var)

Tsk ederim :)

• hangi ülke? benım 3 arkadasım motorcu..eşlerıde kullanıyo..bende heves ettım...Ben alırsam endru tarzını sevıyom ..sen kova burcumusun bakım ? Kac sene olduevleneli

• Kalpazan filan mısın nasıl yapacaksın ehliyeti.

1|0
    0|0
  • evet erkeksi oluyor çok itici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden olmasınki süperr.BMW motorları çok beğeniyorum.pek anlamam ben.

1|0
    0|0
  • değil tabi ki...keşke benimde imkanım olsa çekinmeden kullanırdım.

1|0
    0|0
  • çekicidir ama burda hatunun biri yazmıştı, kırmızı ışıkta yandaki arabalardan şappidi diye totosuna vuruyolarmış, kız küfredip duruyodu

0|0
    0|0
  • ben hoşlanmıyorum motorsikletten hele de kadında çok itici..

0|0
    0|0
  • ben de düşünüyorum. yok iyi durur, ben seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...