Evde boş vakitlerinizde neler yapıyorsunuz?

Evett diyelim ki evde sıkıntıdan patladınız.Dışarıda çıkmıyorsunuz diyelim.Bana sıkıntıdan kurtulmak için yaptığınız ve gerçekten de sıkıntıyı geçirmeye işe yarayan şeyler söylemenizi istiyorum.İnternet tv hariç ama. Teşekkürlerr.

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Genelde kahve yapıp sigara içerim terasta müzik eşliğinde. Ya da 1000+ puzzle ları yapmaya çalışırım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Boş zamanlarda özellikle kötü bir gündeysem sürekli aptalca düşüncelere kapılıyorum geçmiş sorunlar aklıma geliyor. Hemen 3X20 şınav 3X30 mekik ve dağ tırmanış egzersizlerine girişiyorum sonra kendimi dışarı atıyorum ve yürüyüş yapıyorum. Stresime ve sıkıntıma çok iyi geliyor. Bazıları bunu (bayanlar için) evi süpürüp temizlik yaparak aşıyor bazıları da kitap okuyarak sonuçta hepsinin yolu egzersize çıkıyor

1|0
    0|0
  • temizlik çamaşır bulaşık :P

1|1
    0|0
  • hobi edin .. ben fotoğraf çekiyorum ..

1|0
    0|0
  • Kitap okumak

1|0
    0|0
  • Boş bir vakit var mı ki?

1|0
    0|0
    • Mesela şu an benim için boş vakit oluyorr :))

• Üzüldüm senin adına, kısacık bir ömür de boşa geçen dakikalar fazlaca kaybedilen servet gibi geliyor bana.

• kitap okurum yada telefonda angry birds space oynarım :)

1|0
    0|0
  • Bir şeyle meşgul olunca boş vakit olmuyor işte mantık hatası içeren bir soru herkeste senelerdir kalıp halinde sorar.

0|1
    1|0
    • Hiç bomboş kalmış bir zamanın yokmuş gibi konuşuyorsun.

• Tartıştığım kişinin bir iki cümle sonra karaktersizleşeceğini bilseydim parmaklarımı hiç yormazdım iyi sabahlar.

• Sizin de sırf laf dokundurmak ve kendinizi tatmin etmek amacıyla yazdığınızı bilseydim ben de cevap yazmaya tenezzül etmezdim kusura bakmayın en iyisi siz.

• 3 ,4 tane kitap bir kaçta dergiye abone ol kahveni sigaranı al balkona çık keyif bu ya

1|0
    0|0
  • biride mast yaparım dememiş arkadaş :) çok iyi niyetli insanlarız

1|0
    0|0
  • düşünmek

1|0
    0|0
  • Ben evde bulanan hayvan arkadaşlarımla ilgileniyorum :D

1|0
    0|0
  • düz duvara tırmanıyorum oldu mu?

0|0
    1|0
  • hiçkimse de açarım muzur bişeyler yaparım dememiş ya.

0|0
    0|0
  • boş vakit yoktur boşa geçirilen vakit vardır

yemek yapma yeme ardından bulaşık

pcde müziği açıp dans etmek...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Keman çalarım .

1|0
    0|0
  • yatıyorum ben. sıkılınca sağa dönüyorum. gene sıkılırsam sola. olmadı kalkıp bi turlarım evi..

1|0
    0|0
  • Ben takarım kulaklığımı müziğimi dinlerim yazı yazarım şiir yazarım yakında şair olacağım bu gidişte :P Bazen dolabamdki tüm kıyafetleri dener ayna karşısında yeni kombinler yaratırım.. Yemek yaparım..

1|0
    0|0
  • Ben viledayı mikrofon yapar salonu kendime sahne belirler popstarcılık oynarım .d

1|1
    0|0
  • Internette araştırma yaparım, kitap okurum.

1|1
    0|0
  • Sıkıntıdan patlıyorum.Çok eğlenceli

1|0
    0|0
  • Sitede gezin ya da twitter da iyi zaman geçiyo

1|0
    0|0
  • müzik dinlerim, kitap okurum vs...

1|0
    0|0
Yükleniyor...