Dış görünüşünüze mi, zekanıza mı iltifat edilmesi hoşunuza gider?

Ortalama herkes iltifat işitmekten hoşlanır. Erkeklere ne kadar kaslısın baklavalarında ballıymış hani denmesi, kadınlaraysa 90-60-90 lardan daha taşsın sayın baaayaan gibi iltifatların gerçekciliğe yakın olması koşuluyla bunları duymaktan çok zekasından, aklından söz edilmesi daha bir içten gülümsemeye sebebiyet veren var mı aramızda?

0|0
28|22

En İyi Kız Görüşü

• laf olsun torba dolsun tarzında ,sırf karşısındaki kadını nasıl tavlarım edalarıyla söylenmiş sözlerden hiiiiçç haz etmem,o şekilde iltifat edenin de ağzına tıkarım lafı..insan , kişiliği ile ,bakışıylşa,duruşuyla,fiziği ile bir bütündür..bütüne göre olan her güzel yaklaşım da kabulümdür..diğerleri bayat ve ucuz geliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• ayırt etmem valla hangisini beğeniyosalar ona iltifat edebilirler :P şaka bi yana hangisi daha çok dikkat çekiyorsa ona etsinler ki az iltifat aldığım yönde kendimi düzeltmeye çalışayım ;)

0|0
    0|1
  • bilmiyorum.ikisininde yeri farklı duruma göre değişir bir elbise giydiğimde ya da kıyafet denediğimde fiziğime,zor bir işi başardığımda zekama iltifat edilmesinden hoşlanırım her iki koşulda da ilk önce kendi kendime iltifat ederim.

0|1
    0|0
  • iltifatların karşıdakini hoşnut etmek için söylenmiş,gerçeği yansıtmayan sözler olduğunu düşünürüm bu yüzden iltifatlardan hoşlanmam. c) hiçbiri diyorum.

0|1
    0|0
    • Şık yok sınav teyzesi.

• aa ayıpsın idolüm Ağaoğlu.biri diğerinin önüne geçecek kadar bi fazlalık yok ne yazık ki. ne çok ahım şahım bir güzelliğim var diyebilirm ne de zehir bir zekaya sahibim..tahmn edebiliyorum ama sen bu soruya ne cevap verirdin?

• Ben iltifat almayı sevmeyenlerdenim ve fikrimi merak ettiğin için teşekkürler kimse bu inceliği göstermemişti :)

• Algının tam tersine zeki kadınların çekici olduğunu düşünüyorum.. O yüzden zeka bence en dikkat çekici ve cezbedici yetidir... ben zeka diyorum..

0|1
    0|0
  • olur olmadık kişilerden iltifat duymayı sevmem. hatta içim mi fesat bilmem ama biri benim hakkımda iyi bir şey diyorsa dalga geçtiğini düşündüğüm oluyor.

0|1
    0|0
    • gerçi tanıdığım kişilerde güzel bir şey dese rahatsız oluyorum. inanmıyorum falan.

ama fizikle ilgili iltifat daha az rahatsız ediyor.

• bence insan da kalıcı olan zekasıdır ben de gelip geçici güzelliğime değil aklıma ve zekama iltifat etmesini isterdim

0|1
    0|0
  • İkisini birden alabiliyor muyuz? :D

0|1
    0|0
  • Zekama.

0|1
    0|0
  • bence güzellik isteyince bakımla yapılabilebilecek türden birşey.zeka ise güzelliğe kıyasla daha çok çaba gerektirn bir durum.daha çok emek gerektiren bir durum daha değerlidir.o yüzden kıyaslayınca zeka diğer insanlardan daha farklı olması gerektiren bir durumu mevcut hale büründürüyor.bu sebeple zeka derim

0|0
    0|0
  • zekam sevilince çok hoşlaşıyorum. mest oluyorum :D görüntüme iltifat edilmesin zaten mümkünse edilicekse yaptığıma edilsin.

0|0
    0|0
  • zekaya iltifat daha etkileyici . çünkü fark etmiştir farklılığını .

0|0
    0|0
  • zeka

0|0
    0|0
  • İkisi de gerçekçi olursa hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • para yemek <4

0|0
    1|2
  • ikide. ille birini seçiceksem dış görünüş olsun. Hep Aslan burcuyum diye böyle oluyo :D

0|0
    0|0
  • İkisine de

0|0
    0|0
  • her önüne gelenin iltifat etmesini sevmem. arkadaslarımınsa zekama iltifat etmesi tercihimdir.guzel olduguma inanmıyorum cunku.

0|0
    0|0
  • Fizikle ilgili iltifatlar bazen rahatsız edici olabiliyor sanırım. Ama zekam notlardan sınavlardan anlaşılıyor zaten fiziğime olsn:)

0|0
    0|0
  • kesinlikle zekama

0|0
    0|0
  • Zevklerime ve dış görünüşüme olan övgüler beni sevindirir.

0|0
    0|0
  • ikisi de olur.

0|0
    0|0
  • farketmez aslında iki türlüsüde beni mutlu eder :)

0|0
    0|0
  • iltifattan hoşlanmam hakarettende

0|0
    0|0
  • zeka ...

0|0
    0|0
  • Zekama ..

0|0
    0|0
  • iltifat beni utandırır

0|0
    0|0
  • algilarim ters.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Az olan hangisi ise o...

Zekama aldığım iltifatlardan bıkkınlık geldiği için ben dış görünüş diyorum...

0|0
    0|0
  • Ahlakıma, iyi huylarıma, hayata bakış açıma iltifat edilsin.

Neyleyim ben zekayı ya da fiziki görünüşüme yapılan iltifatları...

0|0
    0|0
  • dış görünüş derim, zaten millet hem solak hem de kıvırcık saçlı olunca zeki zannediyor nedense :P

0|1
    0|0
  • Genelde insanlar zekama bazende dış görünüşüm hakkında iyi sözler söylerler ikiside sevindiricidir benim için demekki iyi birşeyler yapıyorum veya düşünüyorumki insanlar hakkımda iyi düşünüyor.

0|0
    0|0
  • tabiki zekama dış görünüşünü düzeltmek zor bir iş değil iki pahalı kıyafet bide güzel saçları yaptın mı tamam. kas falan bile hikaye olur. ama zeka birikim ister zekanla iltifat almak daha zordur çünkü karşındaki insana zeki olduğuna kabullendirmek kolay iş değildir icraat ister.

0|0
    0|0
  • dış görünüşüm konusunda iltifat aldım ama zekama yapılan iltifat kadar egomu tatmin etmedi.

0|0
    0|0
  • Zeka.

0|0
    0|0
  • her ikiside alabilirim sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • Bana biri iltifatettiği zaman elimi ayağımı nereye koyacağımı şaşırıyorum lan, utanıyorum resmen.. Mümkünse hiçbiryerime iltifat etmesinler ;))

0|0
    0|0
  • Zeka diyenlere inanma. Hepside sokakta daha fazla güzel ve çekici görünme derdinde. Gidipte zekamla şunuda bulayım yada çözeyim derdinde değil.

Gerçekten, kimi kandırmaya çalışıyosunuz? Kendinizi mi?

0|0
    0|0
  • İkisi de hoşuma gider ama kuru iltihatların hiçbir hayrını görmedim. Önemli olan takdir edilmek.

0|0
    0|0
  • ünlü bir düşünür bu konu da şöyle der;bir insana hakaret etmenin en kolay yolu o insana iltifat etmektir...

0|0
    0|0
  • Dış görünüş daha etkili bana göre.

0|0
    0|0
  • Tabi ki de zekama.

0|0
    0|0
  • Zeka tabiki..

0|0
    0|0
  • İkiside hoşuma gider

0|0
    0|0
  • 2'sinede çokça aldığım için,birazda iç güzelliğime alsam iyi olur...

0|0
    0|0
  • zekadan daha çok etkilenirim

0|0
    0|0
  • yataktak performansıma

0|0
    0|0
    • Kadınlar iltifat ediyorsa bil ki yalandır. Erken boşalma mı söz konusu?

• Serbest düşme serbestce bir kaç kere düş manitanın üzerine o perte çıkar tepki vermez sende biraz git-gel yaparsın süre uzar.

• mantıklı.

• Kaslı değilim baklava böreğimde yok ama zekam fena değildir mümkünse orayla ilgilensinler

0|0
    0|0
  • Kadınlara sadece iltifat et. Gerisi gelir :D

0|0
    0|0
  • daha çok zeka, dış görünüşte ise belli bazı yerler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...