Nişanlımın güvenini tekrar nasıl kazanabilirim? Ne yapacağımı bilemiyorum...

Öncelikle sorumu okuyan herkeze şimdiden teşekkür ediyorum.Ben gemi kaptanlığı yapıyorum bir keresinde bosna herseğe gittik .Öncelikle şunu belirteyim Hala savaşın izlerini taşıyan bir ülke bosna hersek bir çok öyküyle karşılaştım orda ama beni en çok etkileyen öykü nefret çocuklarının öyküsüydü.Bosna hersek savaşında tecavüze uğrayan kadınların çocuklarına verilen addir nefret çocukları.Özelikle saraybosnanın arka sokaklarında seks işçisi olarak kullanılıyordu bu çocuklar.Zaten Aminayla orda tanışmıştım. Çok tatlı bi gülüşü vardı Aminanın insana mutluluk veren.Kendisine rehberim olmayı teklif ettim.Oda kabul etti beraber bosnayı gezdik.Bi ara konu hayat hikayelerinden açıldı onun hikayesi çok ama çok açıklıydı bana benim annem tecavüze uğradığı için beni terk etti bende hergün tecavüze uğruyorum dedi.Artık yetimhanenin kendisini kabul etmediğini başka çaresi olmadığını ve seks işçisi olduğunu söyledi.Üzüldüğümü anlamıştı herhalde... gülümseyerek hadi ama üzülme, yaşadığım hayattan nefret ediyorum ama ölmek de istemiyorum o zaman bir şekilde yaşayacağım dedi.Evet o bir nefret tohumuydu ama ne yaşarsa yaşasın pes etmemişti.O gülümsemeyi hala unutamıyorum.Kendisine hayatını değiştiren teklifi yaptım sonra nişanlıydım ama bu teklifi yapmak o kızı kurtarmak istedim bu iğrenç hayattan.Gemi kaptanlarının ulaşlararası sularda nikah kıyma yetkisi vardır.Bende kendisine nişanlı olduğumu ama formaliteden evlenerek kendisini türk vatandaşı yapabiliceğimi söyledim.Çok sevindi.Sonra nikahımızı kıydım ve formalitedende olsa evlendik.Kendi nikahını kendin kıymak hayatta edindiğim en ilginç tecrübelerimden biriydi.Kendisini çok güzel bi yerde ise yerleştirdim sonra nişanlım evli olduğumu öğrendi nişanlımı çok seviyorum ama o bana inanmıyor onu aldattığımı kandırdığımı düşünüyor.Özellikle kızlara bu sorum nişanlımın güvenini tekrar nasıl kazanabilirim.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• yaptığın şey insanlık adına takdire şayan..tebrik ediyorum seni...

ama işin diğer boyutuna gelince nişanlından gizli bi iş yapmışsın...sevgili falan olsa neyse de evleneceğin insan sonuçta..bu durum sizin evlilik planlarınızı da ertelemiştir muhtemelen..ona zaman ver biraz ama uzaklaşma da..ilgilen..zor durum ben olsam affeder miydim? hayır

0|0
    0|0
    • Neden affetmezdin ?

• ya evleneceğim adam benim fikrimi dahi almadan ben yokmuşum gibi davranıp iyilik için dahi olsa başkasıyla evlenirse güvenim biter...bana haber dahi vermemiş..affedilmez.

• Ben nişanlımı aradım ancak ulaşamadım daha sonra seyir halinde olmamız gerekiyordu bende gemideydim okyanustan ortasında telefon çekmiyor doğal olarak bende nişanlıma haber veremedim bazen çok ani kararlar vermen gerekebiliyor hayatta buda o kararlarımdan biriydi sonunu düşünmeden verilen bana göre doğru bir karar.

Kızlar Ne Diyor 3

• keyifle okudum. bi kitabın arka yüzüymüş gibi. Amina için mutlu oldum. nişanlın içinse zaman tanımanı öneriyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim cevapladığın için ama ben doğru birşey yaptığımı düşünüyorum ben bunları haketmedimki.Zerre pişmanlık duymuyorum keşke imkanım olsada diğer dışlanmış çocuklarıda kurtarabilsem onlar hayatı seçmedi birisinin hayatını değiştirmek elimdeydi herşeyden önce insanlık görevimdi bende bunu yerine getirdim.Bir romanın arka yüzü gibi okudum demişsin bu romanın sonu mutlu biter inşallah.

• kazanamazsın bitti artık... ama o kızla görüştürüp olanları anlattrablrsn.. ama güven bitti

0|0
    0|0
    • Tüm denizcilik sektöründe çalışanlar için konuşuyorum adımız çıkmış dokuza inmez sekize.Kızla görüştürdüm kızla hiç bir şekilde duygusal bir ilişkim olmadı zaten ben 28 yaşındayım o 18 yaşında onuda geçtim ben onun bu düşkün halinden faydalanıcak bir insan karakterine sahip değilim.Tek hayalim denizde iyi paralar kazanıp biriktirip evlenmekti ama olan oldu işte dünyam başıma yıkıldı.Başka ikna edici fikrin varsa bunu benimle paylaş çok ihtiyacım var çünkü.

• üzgünüm fikrim yok çünkü durum gercektn kötü.. sahsen ben bunu kaldıramazdım..

• İnsanlık yapmışsın güzel ama şahsen kendimi nişanlının yerine koydumda sanırım ben affetmezdim..

0|0
    0|0
    • Peki sen neden affetmezdin ben empati yapmayı seven bi insanım kendimi onun yerine koydum ve kendimle gurur duydum.

Erkekler Ne Diyor 3

• ehh be guzeL kardesim ne guzel iyi birşey yapmısında keşke bunu once bi kendi nişanlına danışsaydın oda zaten anlayış gosterırdı heralde boyle bir duruma senin gibi bir insanın nişanlısı olan bir bayanda senin karakter ozellıklerıne uygun biridir zaten bu yuzden seni anlardı bu kadar karısık olmazdı durum :( Umarım aranız düzelir..

0|0
    0|0
  • Çok garip bir durum sizi tebrik ediyorum yurdum insanını bu yüzden seviyorum vicdanlıyız abi. Yanlız bu gelişmeleri nişanlın ile paylaşsaydın ve fikrini alsaydın çok daha sağlıklı olurdu. Umarım size inanır ...

0|0
    0|0
    • sorun burda işte kardeşim anlattım yüzleştirdim ama adı çıkmış bu ülkede denizcilerin benim vicdanım el vermedi o kızı o hayata mahküm etmeye ama bazen yaptığın çok büyük iyilikler sana en büyük kötülük olarak geri dönüyor.Zerre kadarda pişman değilim keşke elimde olsada diğer kızlarıda kurtarabilsem.

• Durduk yere neden aldattığını düşünsünki

0|0
    0|0
    • durduk yere aldatıldığını düşünmüyor zaten ondan gizli evlendiğimi öğrenmiş nişanlın senden gizli evlenmiş ne düşünürsün ?

• Aynen şu medya varya çok tehlikeli bir sektör =)

• merak ediyorum bundan sonraki 10 yıl ne koyacaklar p*rno da yasak

Yükleniyor...