Bacak nasil inceltilir?

Bacagimi inceltmek icin yuruyus yaptim, spora falan gittim ama daha çok kaslandı ve kalınlaştı. sizce nasil inceltebilirim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyüş en iyi ve en basit yöntem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yürüyüş ile.

0|0
    0|0
  • Kendini böyle kabullendir sen neysen osun. Ama sağlık için diyorsan yağ yakıcı program oluşturman llazım. Bir spor merkezi olabilir, diyetisyen olabilir. Beslenmeye dikkat et olur inşallah

0|0
    0|0
  • yürüyüş ile.

0|0
    0|0
  • Yürümek veya koşmak bacağı daha çok kalınlaştırır. Eğer spora gidiyosan kardiyo bisikletinde en hafif ayarda çalış iyi gelicektir.

0|0
    0|0
  • Kardeşim sadece bir bölgeye odaklanamazsın. Genel yağ kitleni düşürmen gerek yaptığın yürüyüşler, egzersizler ise hangi bölgenin egzersizi ise o bölgeye şekil verir. bu kadar.

0|0
    0|0
  • yürüyüş yaparken streç film sar

0|0
    0|0
  • zımparayla

0|0
    0|0
  • Tekrar sayısını arttırıp squat yap kolay geldikçe tekrar sayisi artarsa kalınlaşmaz ama ağırlık artarsa kalınlaşır tabiki.

0|0
    0|0
    • Kalın bacak ıle squat yapılırsa hıc hos bır goruntu olmaz bence yanlıs bılıyorsunuz. Ilk once bacak ınceltme yapılır daha snra kalcada problem varsa squat yapılmalıdır en azından ben bu sekılde bılıyorum

• Squat kardiyo olarak da yapılabilir ağırlıksız şekilde yaparsan yağlar erir ve tekrar sayısını arttirsanda kaslar büyümez sadece sıkı bir görüntüsü olur ama çok ince zayıf bir bacak istiyorsan tabiki squat kalınlaştırır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Fıtness e gıdebılırsın ılk once 30 dakıka yuruyus 20 ser dakıda bısıklet ve elıptık bısıkletın cok faydası oluyor bacak ve kalca erıtmede 1 ayda gozle gorulur sıkılasma saglıyor denedım kendım

0|0
    0|0
Yükleniyor...