Türk kızlarının yanında yabancı kızları tercih etmenizin sebebi ne?

artı gördüğünüz yanları ne onların?neden yabancı kız?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Turizmde hatrı sayılır mekanlarda uzunca bir zaman barmenlik yapmış arkadaşınız olarak kesinlikle YURDUM SULTANLARI diyorum. Ruslar utanmak nedir bilmeyen sekste sınır tanımayan , tabularını yıkmış olarak bilinirler bilmeyenler için dipnot temiz değillerdir ve kimyasalları çok severler deneyimle görülmüştür. Almanlar çok kuralcı ve disiplinlidirler, ocak ayında hangi otele gideceklerini , gidecekleri otelin denize yürüme mesafesine kadar araştırırlar ve onların planına ters davranırsanız anında ekerler. İngilizler hayatımda gördüğüm en bela içicilerdir haliyle çılgındırlar. Yani bir tercih yapılıcaksa hollandalı olmalı beyler ve lezler :) Dışarıdan çekici gelmelerinin sebebi uğraştırmamaları (van,tu,tiri,for ve seks telafuzu yeterlidir) Buna tanık olmakta çok güldürür. Hayat bir mücadeledir zor olan değerlidir kazanmanın verdiği haz ve mutluluk hiçbirşeye değişilmez iyiki varsınız sultanlar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Uzman olaraka Konusayim

Kendimden bahsediyim .

Ben Özgürlügüne kisitlamalari Sevmeye birisi olarak tercigim hep Yabanci Kizlar olmusdu Sebeb neydi.

Mesela bir Türk Sevgilim oldugunda Sikinti neden Tatile gitmek isdiyorum Sevgilimle Evlnemeden olmaz neden Ailem.

Sevgilimle Güzel bir Hafda Sonu gecirmek isdiyorum yemekler pisirip Koltuga uzanip Film izlemek isdiyorum Olmaz.

Carsida El ele gezmek isderim ama o görür bu görür. Olmaz.

Ben Askimi Ruhumu Özgürce yasamak isderim bunuda Türk Kizlarinla zor yasarim,

Ama Yabancilarlada Sorunun olmuyor degil.

Dilde ilk sorun simdi Türk Kanalinda Dizi var hasdasiyim Seyretmek isdiyorum o oldugu zaman onunda izleyebilmesi icin Yabanci Kanal aciyorum.

Ailemde otururken biz Türkce konusuyoruz anamiyor onun icinde ozaman Bütün Ailem Yabanci dil Konusmasi gerekiyor.

Bide Din farkliliklari olunca bazi Anne Babalar isdemiyor Kizin kafasina girip Sorun cikariyorlar yaa cocugunuz olursa onu Müslümanmi hiristiyanmi yapacaksiniz diye ordan ilk Sorunu cikariyorlar.

Önemli olan iliskilerde bence Iletisim Insanin Sevdigi kisiyle nasil Mutlu hissedigi.

ama genede Örf ve Adetlerimizi bilen bir Türk Kizinla birlikde olmak cok daga büyük kazanc.

Ama Türk kizlarindada Sorunlu cok Kardesim.

Örnek kendimden

Bide Türk Kizina Sans veriyim dedim.

Doktor bir Sevgilim oldu ciddi düsündüm 6 Gün Istanbula yalniz Tatile ucdum geri döndügümde iliskimiz bitti neden bilmiyorum halen böyle seylerde oluyor.

0|0
    0|0
  • ben türk kızların tek geçerim

yabancılar rahat felan hikaye okumayn kardeşim burda bilymediğimiz bişey değil özgür rahat geçin bunları...

ben girlsaskguys da üyeyim bakın bakalım neler yazmışlar o sitede kanadalası isveçlisi ingilizi almanı her milletten var

bizimkiler kulaktan dolma bilgilerle atıp tutuyorlar burda onlarda var bakirelik takıntısı hem erkeğinde hem kızında sex hakkında da aman aman bir bilgileride yok

kadın 40syaşında kocasıyla iyi değilmiş ayrı odalarda yatıyomuş uyumak için de hap kullanıyomuş bir gün kakmış üzeri çırılçıplak kocasına bakıyor diğer odada oda çırılçıplak acaba diyor benimle ilişkiye girmişmidir

diğer bi olay kız 22 yaşında sevgilisiyle ilişkiye girmiş sürtünme yoluyla üzerinde şortu ve kilodu var sperm eline değmiş elide bir ara vajınasın değmiş acaba ben hamileyimiyim

cevap bir ergenden; sperm havayla temas ettiği için hamile kalamazsın ;)))))))))))

1|0
    0|0
  • egoları düşük,istekleri düşük,beklentileri düşük,az makyaj yaparlar,az konuşurlar,dırdır yapmazlar,bencil değiller,kıskanç değiller daha yazardımda telefondayım :D

0|0
    0|0
    • türk kadinlarindan bile kiskanc olan ve son derece zevksiz giyinen olur olmadik yerde sümküren alman kadinlarina ne diyeceksin?bi erkek neden onlari secer ki

• almanlar spesifik bi örnek bence yoksa büssürü var anlattığım özellikte

• Bende asyalı kadınlardan hoşlanırım.Onları tercih etmemin nedeni ise sessiz ve sakin olmaları erkeğine saygı göstermeleri ve aşırı isteklerinin olmaması.Türkiyeden birisi ile birlikte yaşamak oldukça zor ve fazla baş ağrıtıcı geliyor bana göre.Kızla bir evleniyorsun akrabaları çıkıyor o bitiyor biri başlıyor bin tane tantana oluyor.Sakin yaşamayı tercih ettiğimden dolayı Türkiyeden herhangi birisi ile birlikte olmam zor görünüyor.

0|0
    0|0
  • ben uzakdoğu kızlarını tercih ediyorum,sebeci cok alcak gonullu sıcak kanlı durust olmaları turk kızlarında en nefret ettıgım sey kendılerını dunyada esı benzerı bısı bulunmaz sanıp karsısındakını cok kucuk gosterıp her ıstedıgını yaptırmaya calısmaları,hem bence uzakdogu kızları daha guzel oluyorlar makyaj yapmalarına gerek yok

0|0
    0|0
  • çerez niyetine

0|0
    0|0
  • rus faln değilse türk tercihimdir..

0|0
    0|0
  • egoları tavan yapmamış insan olduklarını unutmamışlar ve türk kızlarından çok daha güzeller ayrıca daha fedakarlar ve rahatlar

0|0
    0|0
    • daha ne olsun :D:D:D:

• rahatliktan kasit?

• ayıp kavramları sizinki gibi değil cinselliği konuşabilirsin akşam sevişim ertesi gün sevişmemiş gibi davranma gibi bir salaklık söz konusu değil bunu rahatça konuşabilirsin

• EN BAŞTA KENDİLERNİ PARİS HİLTON SANMIYORLAR. İKİNCİ Sİ BİZİM ABAZA MİLLET YÜZ VERDİKÇE TÜRK KIZLARI KÜÇÜK DAĞLARI YARATMIŞ GİBİLER.

0|0
    0|0
  • Eksileri yok, artıları çok :D Yine de Türk kızı gibisi var mı abi :)

0|0
    0|0
  • Ruslar, ve amerikan kadınları tek geçerim abi çok cana yakınlar haha:))))

0|0
    0|0
  • Samimiyetlikleri..

0|0
    0|0
  • bana göre eksileri yok o yüzden normalde hiç sevgilisi olmayan biri olarak biriyle çıkacaksamda yabancı olur evleneceksemde öyle olur.Türk kızları değil bu ülkedeki yaşayan diğer ırkların kızlarıda dahil avrupalı ve güzel olanlar hariç.

0|0
    0|0
  • Nedense hiç bir yabancı kız Tür kızları kadar güzel gelmiyor bana. Yabancıları seçenlerin sadece çok nazlı olmadıklarından dolayı seçtiklerini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • türk kızları gibi(bazıları hepsi değil) kendini beğenmişlik yapmıyorlarda ondan.

0|0
    0|0
  • erkeğin kıymetini bilmeleri ama bizim kızlarda da var arada çıkmıyor değil

0|0
    0|0
  • Dilimizi bilmiyor olmaları en önemli artısı..

0|0
    0|0
  • seksi alımlı bakımlı olmaları

0|0
    0|0
  • Cunku cogu kezban da o yuzden

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aman boşver kız tercih etsinler nolcak yaaa önemsiz:)))) ona bakarsan cogu kızda yabancı erkekleri tercih ediyor gayet esitiz:D

0|1
    0|0
  • valla erkek kardeşim derki,bir türk kızının elini tutumak 1 hafta bilemedin 10 gün,öpmek desen 1 ay,evlenmeden olmaz durumlarını eklersek.. artımı bilemedim ama,mezhepleri at koşturacak kadar geniş:)

0|0
    0|0
  • Yabancı kızlar iyi seks yapar çünküm.

0|0
    0|0
  • ruslar dururken bze baksnlar bacım sennkide soru hatunlr yaşlannca pörsüyolr ama gençkn hç şansımız yok yermz bilelm

0|0
    0|0
Yükleniyor...