Futbolda hangi mevkide başarılı oynardınız?

Futbolda hangi mevkide başarılı oynardınız?

• Kaleci
    23% (13)14% (65)15% (78)Oy Ver
  • Sağ bek
    2% (1)9% (41)8% (42)Oy Ver
  • Sol bek
    7% (4)8% (35)8% (39)Oy Ver
  • 10 Numara
    21% (12)23% (105)23% (117)Oy Ver
  • Defans
    21% (12)23% (105)23% (117)Oy Ver
  • Forvet
    26% (15)23% (101)23% (116)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|141

En İyi Kız Görüşü

• kaleciliğim iyiydi bir de çok iyi top çalardım:)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Hangisi ne is yapio bilsem ona gore cevap vercem:D

1|5
    0|0
  • Kalecinin ne yaptıgını biliyorum bir tek digerleri ne yapiyo aciklarmisiniz :D? Kaleci dicem tek onu bildigim icin ama top yemekten korkuyorum :D

1|2
    0|0
    • sağol abla güldürdün valla :D genelde bu konuda kızların yorumları cok tatlı geliyor :D bilmediklerini konularda bir şey yapamıyorlar biz nasıl makyaj malzemelerini sayamıyorsak onlarda bu konuda aynı :D

• Hı evet onlarda var ama kullanmıyorum ki hiç kullanmadim hayatımda

• Top yenmez gol yenir düzelteyim dedim

• Futsaldayım zaten forvette. Ama orta saha ve sağ bekte de oynamıslığım var. Defans dışında nereye koysalar oynarım ama savunma yapamıyorum gol odaklıyım

1|0
    0|0
  • Şıklarda yok ama hakemlik yaparken bayağı başarılıydım :D sezonluk ortalamam en kötü 7.8 di

0|0
    0|0
  • Stoper

0|0
    0|0
  • Beni sag kanatta forvet oynatıyorlardı sol ayak olduğum için gerçekten daha etkili oluyordu gol atarken sdhsfhf ne eglenceli günlerdi be..

0|0
    0|0
    • Yalniz sag kanatta iken sol ayak nasil oluyor? :D robben var ama o nadir sol ayak tipi genelde solda oynar. d

• @Soğukkahve sen sağ acıkmışsin belli :) @efeee02 kardeşim sen naaptin ters ayak ilerde kullanilir genelde sut atma calim atmada faydasi cok görülür sneijder sağ ayak dir dikkat et frikik leri hangi ayakla atiyo anlarsin.

• @Prime77 dostum ben sneijder sol ayak demedim ki :) sneijder her iki ayagini da kullanabiliyor tabiki sagla daha iyidir sagla oynuyor ama soluda kullandigi oluyor bu demektir ki alt yapidan sok ayak ile baslamis ajax ile oynadigi yillari izlersen uzun toplari felan solla yapiyor neyse ya hayirli aksamlr

• Kaleci

0|0
    0|0
  • 10 numara iyi bisey sanirim '10' numarayi isaretledim :)

0|0
    2|0
  • Forvet dostum:)

1|0
    0|0
  • Benden iyi forvet olurdu.

0|0
    0|0
  • Forvet.. hatta 3 yıl oynadım bile:)

0|0
    0|0
  • Ofansif ortasaha iyi olurdu benden 😄

0|0
    0|0
  • Forvetteyim zaten cok da iyiyim 😊

0|0
    0|0
  • Hakem :-P

0|0
    0|0
  • 10 numara yazdım ama ne olduğunu bilmiyorum malesef=)

0|0
    0|0
  • Defansta iyiydim genelde okulda oynarken :D

0|1
    0|0
  • 10 Numara

0|0
    0|0
  • defansta oynadım ben hep :)

0|0
    0|0
  • yedekte. :))

1|0
    0|0
  • 10 Numara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 141

• D-E ve F seçeneklerinde baya iyiydim kanatlarda oynayamıyorum ne beklerde ne açıklarda Stoper Ortasaha göbek ve Forvet oynamışlığım var.
    Forvet= Tipik Hakan Şükür örneği verilebilir kafa toplarına hakim ancak ayriyetten fiziğide kuvvetli
    Orta Alan Göbek= Bu mevkide çok iyi paslar atıyordum bir ara Lincoln gibi sağa bakıp sola atmaya başlamıştım
    Stoper= Yarın maçım var yine Stoperim aslında en sevdiğim mevkilerden son maçta rakip forveti kardeşim yeter bırak peşimi dediğini bilirim en iyi oynadığım ve sevdiğim mevki Stoper ama dediğim gibi Forvet ve Orta göbektede oynayabiliyorum defans derken servet gibi gelene bam güm vur gelmesin akla pique gibi :)

0|0
    0|0
  • Futbolum oyun ve mahalle maçlarından öteye gitmedi. Futbolcu olsaydım ki bunu çok istedim ama olmadı kesinlikle orta saha olurdum. Ama defansif orta saha olurdum. Biraz uçuk belki ama eğer gerçekten oynayabilseydim 2. Steven Gerrard olurdum. Ama olmadı işte. :)

0|1
    0|0
  • defans li forvet

0|0
    0|0
  • Benim takimdaysan topu forvete at gerisine karışma

0|0
    0|0
  • kaleciliğim iyidirbi iyi konsantre oldum mu halı sahalarda resmen kalemi gole kapatırım :::)))999999koca halı saha maçında iki gol uç gol yediğim olmuştur yani:))) gelen sert duz şutlar sektirmeden tek hamlede tutmak en buyuk zevkim onu yapabildim mi keyifleniyom bazısı gol atınca keyiflenir ya aynı öyle

0|0
    0|0
  • Ah kardeşim ah deştin yaramı eskiden çok iyi bir kaleciydim acayip reflekslerim vardı bazen kurtarış yaptığımda şutu çekenler ağzı açık donup kalırdı ama okul falan derken birde boyum 1.72 de çakılı kalınca bıraktım ilgilenmeyi ve köreldi o yeteneğim hakikaten ptt 1. ligde oynardım en azından ama böyle oldu

0|0
    0|0
  • Defans benim için on numara mevki fakat ağır olmamdan dolayı sevmediğim mevkidir. Hep sakatlarım o yüzden :)

0|0
    0|0
  • Rakip ceza sahasinda 10 metrekarede super santrafim, yeterki kosturmasin kimse beni:)

0|0
    0|0
  • Defansif Ortasaha Top geçer adam geçmez :D

0|0
    0|0
  • Bir tık kadar kolay olsa o işler :) herkes 10 numaraymış.. Sorsan kaçtanesi fıtbol oynamış resmi olarak 3-5 anca :) ben sol bekim ki zaten hala oynuyorum👍

0|0
    0|0
  • Abi her türlü 10 numara mevkini iyi oynardım :) gol atmak ayrı ama asist yapmak bambaşka zevk veriyo bana :)

0|0
    0|0
  • kaleciliğim iyidi. defansım da. forvette de iyidim. mahalle maçlarında sıra sıra dolasırdım bu mevkılerı artık ne durumda ihtiyac var sa :D

0|0
    0|0
  • Sınıf takımında bir arkadaşımla birlikte savunmada göbekte idim. Mahalle arası maçlarda her mevkide oynardım. Kaldırımdan duvar pasını çok iyi yapıyordum. :)

0|0
    0|0
  • çok sağbek oynadım kanatları severim ama ortasahada güzel pas dağıtıyorum fazla koşmuyorum en azından :)

0|0
    0|0
  • Her yerde başarılıyım aslında.
    Defans ve kaledede iyiyim ama en güzeli forvet oynamak.

0|0
    0|0
  • Gençlerbirliğinde stoper oynuyordum Mersine geçince forvete aldılar. Anlicanız Beşiktaşlı Edu gibiyim.

0|0
    0|0
  • sağ kanat

0|0
    0|0
  • Defanss... ;) top geçer adam geçmez :P :D

0|0
    0|0
  • top toplayıcı

0|0
    0|0
  • defansta oynasam kaleci mangal yapar kalede
    her halde 90 dk veya 120 dk duvar örerin kalenin önüneee

0|0
    0|0
  • Halısaha maçlarında her yerde oynardım takım toparlamak gibi bir kere takıma girdim ön liberoya aldılar.

0|0
    0|0
  • tam orta saha adamıyım. süratli ve tekniğim. hem kanatlarda hem on numara oynarım. iki ayağımı da iyi kullanırım.

0|0
    0|0
  • 10 numara dedim ama hücüma yönelik her yerde başarılı olduğumu düşünür arkadaşlar falan. :)

0|0
    0|0
  • Kanka kanat diye mevki yok zaten.

0|0
    0|0
  • Top toplayıcı :)

0|0
    0|0
  • liseye kadar defans ve kalede iyi oynardım ama lisede teknik kazandıktan sonra orta saha (şu an ünideyim)

0|0
    0|0
  • beşiktaş paf takımın' da oynadım ve sigra alkol yuzunden futbolll karıyerım son buldu... yoksa şu an fenerbaçe de mousa sow gıbı olurdum...:) .) :)

0|0
    0|0
  • top toplayıcıydım :)

0|0
    0|0
  • 10 numara.

0|0
    0|0
  • kale ve defans yapardım ben

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam