Tekrar aramalı mıyım?

yaz okulunda yan sınıftan hoşlanmaya başlamıştım ve sürekli ne zaman baksam göz göze geliyoduk beni çok etkilemeye başlamışt bu çocuk,hep onu düşünüyodum.Onun sınıfında olan yakın arkadaşım sayesinde bi gece toplam 6 kişi sabahlamaya karar verdik(ortam içkiliydi).gece ilerlemeye başlayınca üşüyünce açık olan bi okul binasına gitmeye karar verdik .Yolda yürürken hep ikimiz birlikte önden yürüdük.sonra biz diğerlerinden ayrı ikimiz oturmaya başladık binaya girince.bu bi süre sonra biz birbirimize uygun değiliz olmucak bu iş ben seni üzerim ciddi ilişkilere gelemem dedi.Bende birden bunları söylemesinin etkisiyle kaldım tabiki daha sonra her şeyi ayrıntılı konuşup olmucağına ikna oldum bende(hissettiklerimi de açıkladım kaybetceğim bişiolmucağından).

Bugüne gelirsek bugün onun doğum günüydü (benim face hesabımda da ekli değil,doğum gününü o gece öğrenmiştim)bende kutlamak ,istedim hatırladığımı bilsin diye.ben arasam mı mesaj mı atsam diye kararsız kalırken çoğu arkadaşım bişi yapma hala onu düşündüğünü sanar dediler.Bende kalbimin sesini dinlyerek aradım.2kere aradığım halde açmadı bende geri dönmesini bekledim.bi yarım saat sonra geri aradı ve ne yazık ki ben onu çok kesik duyuyodum o kadar aramama rağmen düzgünce anlaşamadık bile sadece nbr nasılsın dedikten sonra ben çıkaramdım kimsiniz diyince o an çok kötü oldum kendimi tanıtıp silmişin galiba diyince rehberim silindi dedi bilmiyorum doğru muydu.sonra bişiler daha dedi ama anlayamadım bile sonra doğum gününü kutlamak için aramıştım ddm teşekkür ederim dedi ve ondan sonraki ediklerini yine anlayamadım ve sesin gelmiyo anlaşamıyoruz ben doğum günün için aramıştım diyip kapadım.Sizce yarın ya da diğer gün tekrar arayıp neler dediğini sormalı mıyım?(ondan hoşlanmıyorum sadece na değer verdiğimi bilmesini istiyorum)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• kıyamam ya:)) arama tatlım.. çocuk dürüst davranmış olmıyacağını söylemiş..sesini alamadığını söyleyip kapatmışsın telefonu ve o geri dönmemiş.. üzme kendini boş yere derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• salla boşver ciddiyet kaybolmuş

0|0
    0|0
  • arama kardeş boşveer ya :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır kesınlıklıe arama cocuk senın numaranı sılms rehber fılan bahane o an dıcek bısey bulamadıgında bole bı yalan atmıs.. Sakın arama bıdaha ne dedıgının ne onemı var. gıt baskasına deger ver bu cocuk uklaa

0|0
    0|0
  • Okadar yesi ara lafini duymak icin yazdin

1|0
    0|0
  • ztn hep silinir o rehberler allahın emri o sana değer vermemiş ne diye veriyon sen aklını kullan aklını

1|0
    0|0
Yükleniyor...