Sizin yeriniz neresi?

Durup ben bu dünyada ne için varım diye düşündünü mü hiç? Amacım ne? Ben bu dünyada oksijen tüketmektenbaşa ne işe yarıyorum diye düşündünüzmü. Kendinizi bir yere yakıştıramadığınız boşlukta kaldığınız oldu mu? Hiç bir işe yaramadığınızı hissettiniz mi hiç?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Dünyada ne için varım ölmek için varım.Ne bilim az buçuk dünyada yapmak istediklerimle alakalı hayallerim var ama umutsuz ve karamsarım sanırım.Ne kadar günahkar olsamda,ibadetlerim tam olmasada en çok ölmeyi istiyorum bence.Hiç doğmamış olmak falan.Çok düşünmüşümdür bunları.Artık kurcalamıyorum varım ve bazı şeyleri yaşayıp ölücem.Ama inş. ileride dünyayaülkeme,aileme faydalı olabilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• şu andaki hissetiklerimi yazmissin diyebilirim.

0|1
    0|0
  • hep düşünüyorum zaten.. ... .. .. . .. . .. . .:/

0|1
    0|0
  • bir filmde derki.. yenı alınan bir makıne yanında yedek parçalarıyla gelmez.. bence dunya bir makıne ve bız onun parcalarıysak içinde asla bir yedek parca olamayız.. bizim mutlaka bır gorevımız vardır.

0|0
    0|0
  • çok anlamsız yaşıyorum ; dünyayı anlamlandırmaya çalıştığımda.

0|0
    0|0
  • bu berbat bir his çıkmaza sürüklüyor insanı

0|0
    0|0
  • Yerimizi belirlemek için yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • benm yerm beyimin yanıııı:)))))))))))))

0|0
    0|0
  • link yasam felsefemz bu olmalı.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece oksijen tüketmiyoruz ülkemizin kişi başına düşen milli gelirinide düşürüyoruz

0|1
    0|0
    • katılıyorum geçenlerde belgesel izliyordum abu dhabi diye bi yerde kişi başi gelir 64milyon dolarmı inana biliyormusun.

• İnsan hiç birşey yapmasa bile gübre üretiyor ve bitkiler için karbondioksit üretiyor.

1|1
    0|0
  • Biz bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz

0|1
    0|0
  • Çok düşündüm. Elimden geldiğince insan olmanın hakkını vermeye çalışıyorum. Saygı insan olmanın ilk adımıdır diye düşünüyorum. Vardığım diğer nokta ise; Bunu söylemek hiç hoşuma gitmiyor ama hiçlikten geldik ve hiçliğe gideceğimiz büyük bir ihtimal diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben de düşünüyorum bazen. Hatta hayatın anlamını da çözemiyorum. Bazen çok anlamsız geliyor...

0|0
    0|0
  • bazen kendimi gereksiz molekül kütlesi olarak hissediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...