Kilo vermek icin Fitness yaparsam sisermiyim?

Bazilari sadece Cardio yap kas yaparsan sisersin erkekler gibi diyor? :(
Nasil egzersiz yapmaliyim hangisi dogru simdi?
Bide sunu anlamiyorum, yag kasa dönüsemez kas da yaga dönüsemez diyorlar ama o zaman birisi düzenli kas calistiktan sonra birakirsa neden genisliyor?
Kas yaparak zayiflarsam ve o egzersizleri birakip sadece cardioyla devam edersem geri kilo alirmiyim?
Yardim edin arkadaslar :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kas yapmana gerek yok kardio + pilates sana yeter ölcülerini bilmiyorum fakat bu ikisi yeter.. birde eğer kilo fazlan var spinning seanlarına katıl 10 umara 5 yıldız hatun olursun ;)

1|0
    0|0
    • tesekkür ederim :) bende pilates yapmayi düsündüm aslinda, 2 ay yapip birakmistim tekrar baslayabilirim.
      spinning ne bilmiyorum ama nabzim asiri yükselecek sekilde spor yapmayi hic sevmem bu yüzden kosmuyorum bisiklet sürüyorum nabzim en fazla 130-140larda oluyor.

• kalpten gitmek istemiyorum o kadar cikarmak istemiyorum nabzimi :D normalde insan nabzi 60-80lerde ben bisiklet sürerken cikiyor 130-140 a :)

• yok be ölmessin :) hem iyi gelir kac kilosun?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardiyo yaparsan sorun olmayacaktır. 3. sorunu anlamadım genişlemek ne anlamda? Öne doğru kilo alarak genişleme ise tamam o olur. Kas yaparak zayıflanmaz ancak doğru düzgün bir salona gidersen hocalar sana yardımcı olur. Uzun lafın kısası ilacın kardiyo! :)

0|0
    0|0
    • tesekkürler :)
      genislemek derken kilo almak yani sismek demek istedim
      kas ve cardiyo birlikte yaparsam sorun olmaz yani

• Cardio yap kilo vermek istiyorsan.

0|0
    0|0
  • Zaten ağırlık çalışarak kilo vermezsin çok kalori yaktirmaz kardio yapman lazım ama fitness yapınca şişme kaslı görünme falan hikaye yıllarca yapman gerek kaslı olmak için

0|0
    0|0
  • Olur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Amacınız kilo vermek ise cardıo yapmalısınız.. cardıo yapmadan fitness neyin nesi? Bol cardıo yaparak kilolarınızı verin. Yağ oranınızı düşürün sonra fitness'e başlayın.

1|0
    0|0
    • Cardio zaten yapiyorum, bazilari sadece cardio yap diyor bazilari da cardio ve fitness birlikte.
      Kas orani arttikca daha fazla yag ve kalori yakiyor insan bu yüzden fitnesse de baslamaya karar verdim, ben önce kas yapmaktan korkmustum ama zaten cok fitness yapmicam ve bir kadinin kas gelistirip sismesi icin asiri calismasi lazim normal düzeyde yaparsam öyle birsey olmaz zaten erkeklerdeki gibi fazla degil bizde testosteron hormonunun orani onlar gibi kas gelistirip sismemiz cok zor.

Yükleniyor...