Malaga CF bu sezon neler yapar?

Futboldan anlayan arkadaşlar sorum size, Avrupa futbolunda yeni yeni yğkselişe geçen bu takımı değerlendirmenizi istiyorum. Geçen sezonun başında Arap iş adamının takımı satın almasıyla kadrosunu yeniledi ve geçen sezon ligi 4. sırada bitirerek Şampiyanlar Ligi ön elemelerine gitmeye hak kazandı. Bugünde Panathiakos'u evinde 2-0 yendi ve büyük ihtimal devler liginde olacaklar. Bu sene neler yapabilir? Hem lig hem kral kupası hemde Şampiyonlar ligi

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Bulundukları lige göre gayet iyi kadroları var.Demichelis,Nacho Monreal,Toulalan,Isco,Baptista,Juanmi vs. yalnız futbolda yıldız ve para her zaman başarı getirmiyor.Panathinaikos gayet zayıf bir Panathinaikos bu aralar.Onları net bir skorla elediler sayılır fakat devamında gruptan çıkabileceklerini sanmıyorum.Kral kupasında kura açısından şansları yaver giderse yarı final görebilirler rahatlıkla.Ligide Avrupa kupalarına katılacak düzeyde bitirecek güce sahipler görünüş olarak.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• bu sene beğendim futbılcuları aldılar Jose Salomon Rondon rubin kazandan , santi cazorla arsenalden,trabzonsporun almayı düşündüğü Joris Mathijsen aldı ..geçen sezondan Isco Suarez,Jeremy Toulalan ,nacho Monreal gbi 3 sağlam ıyuncusu var ,ama avrupa için yeterlimi değilmi şuan kestirmek mümkün değil,ama avrupada zirveye oynayamazlar

0|1
    0|0
  • Demischelis münihtekinin 5 katı daha iyi mücadele ediyorsa bu işte bir iş vardır

0|0
    0|0
  • ligde üst sıralarda olurlar kupada da grupba kalırlar ve ilerlerler

0|0
    0|0
  • malaga garip bi takım şampiyonlar liginde napcak merak ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...