Dans ederek kilo verildiğini duydum. Bunu deneyip bir faydasını gören oldu mu?

Özellikle kizlar?

Dans ederek kilo verildigini duydum. Bunu deneyip bir faydasini gören oldu mu veya duyan bilen sizce etkisi var midir?

1|0
36|29

En İyi Kız Görüşü

• 5 sene modern dansa gittim hiphop, rnb, modern bale vs
    İşe yarar evet hatlarını belirginlestirir ve yag yakarsın kalori harcarsın ama içtigin su, aldıgın gunluk kalori cok önemli dengede tutarsan hepsini kilo verdigini görüceksin ve vücudun kendi seklini, kıvrımlarını bulacaktır. kas bile biriko kollarda bacaklarda tabi ki düzenli yaptıktan sonra uzun süre devam edince

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• dusununce salsa yapan bir insanin kalori yakacagi kesin:))
    Capoeira oneririm hem kendinizi savunmayida ogrenirsiniz

1|0
    0|0
  • Dans kalori yakar Dene faydası olur

1|0
    0|1
  • Dans ederek kilo vermeni izlemek istiyoruz

1|0
    0|1
  • http://www.youtube.com/watch?v=s1miwhyd7sc
    böyle dans eden birisi kilo vermez mi ya :) ayrıca çok da zevklidir ;)

2|0
    0|0
  • Dans kurslarinin sadece reklam ve musteri cekme stratejisidir bu. Boyle bir manti yok vucud elbette co fazla enerji harcar dans ederek ama kisa zamanda yorulur ve daha fazla yemek yemene neden olucak biseydir. duzenli olarak belirli hareket ve diyet ve spor salonuna giderek zayiflayabilirsin dansla mansla olmaz o isler gecin o ayaklari

1|0
    0|0
    • Cok fazlaligim olmadigi için birde yemek fazla aramam o yuzden bunu denemek istedim bilemedim..

• faydası olur tabi.
    Kalori yakıyorsun sonuçta.

1|0
    0|0
  • Amatör bir dansçı olarak söyleyebilirim ki dans ederek kilo verebilirsin vücudun sıkılaşır kalçaların şekillerin

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Zumba var millet zayıflamak ya da vücudunu korumak için gidiyor. Gittiğim spor salonunda da vardı, gözüm kayıyordu arada :)

1|0
    0|0
  • Evet verirsin hem de biçimli verirsin , vücudun şekle girer

2|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Kilo vermeye niyetin yoksa , dans ettikten sonra gider kebap yersin , çok yoruldum bunu hak ettim diye.
    Boşversene...
    Git dışarıda yürü, eve dönünce kebap yeme , tığ gibi olursun.

0|0
    0|0
    • Kebap sevmiyorum zaten. Dansa baslarsam öylede çok yeme niyetim yok. Yemekle aram pek fazla yok ;)

• dans zevkli bir olay, hem zevk alıyorsun hem kilo veriyorsun. çok iyi

1|0
    0|0
  • Aksini idda edeni vururum 😁😁

http://youtu.be/4Vv6M_4Rfq0

1|0
    0|0
  • evet. mutlulukta< verir..

1|0
    0|0
  • ne kadar çok hareket edersen o kadar veririsin tabi

1|0
    0|0
  • Evet Zumba Dansı

1|0
    0|0
  • 7 senedir latin dansları yapıyorum yemene de bağlı , illa ki faydasını görürsün

1|0
    0|0
  • Yani fazladan her tur hareket kilo kaybina kalkalori yakmana sebrb olur.

1|0
    0|0
  • tabi ki verebilirsin ama aktif bir dans olmalı durağan değil

1|0
    0|0
  • evet kesinlikle kilo verilir özellikle şemmame oynarsan.

0|0
    0|0
  • Dans demek efor sarfiyatı demek yani koşmakla aynı şey en ağır Dansı yapsan da zayıflarsın bunlarla uğraşmayın bence siz daha kolay yolu var

0|0
    0|0
  • " her gün bir düğüne git , 2 ayda tığ gibi olursun " Dr. Eksi BİR

0|0
    0|0
  • Günde 2 saat Tango yaparım Kesinlikle Fit bir vücut oluyor :D

0|0
    0|0
  • he valla bizde arkadaşlarla şiğani çekiyoz baya kilo verdik işe yarıyor tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Her gün dans ediyordum bıraktım fakat kilo alamıyorum :))

1|0
    0|0
  • komando dansı yapın dal gibi olursunuz

0|1
    0|0
  • Boy ve kilo nedir?

1|0
    0|0
    • 1.63 ve 57 kg

• 4 kilo fazlan var, çok rahat verirsin spor destekli diyet ile

• Tesekkurler :) Insallah veririm tek istegim o :(

Kızlar Ne Diyor 35

• Var onlardan hatta 700 kalori yaktırıyor.

1|0
    0|0
  • Denemedim ama tabiki kilo verdiriyodur haraket ediyorsun sonucta birde iyi dans edip yorulacaksın ki oyle :)

1|0
    0|0
  • hareket sonuçta, belli bir kalori yakıyorsun ama kilo vermek istiyorsan en kolayı günde 1 saat ip atlamak, mesela öğünlere bölebilirsin sabah 15x15 akşam 15x15 olarak, işini kolaylaştırır. neden ip atlamak diyorsan bütün kas gruplarını çalıştıran en kolay egzersizdir

1|0
    0|0
  • valla ben yapıyorum kılo verılıyor ama ben hareketlı dans edıyorum bazen roman havası bazende dupstep bom bom bom yanı :Dd boyle hareketlı sarkılarda oldukca fazla efor harcıyorsun faydası oluyor fakat dıger dansları bılmıyorum :Dd

1|0
    0|0
  • ''Zumba''ydı yanılmıyorsam adı, okulda bir hocam zumba+diyetisyen eşliğinde diyet yaparak 30 kilo verdiğini söylemişti. :)

1|0
    0|0
  • kesinlikle vücudu şekillendirir ve forma sokar. Ancak kilo verip verememek senin aynı zamanda yediklerine de dikkat etmene bağlı

1|0
    0|0
  • Just dance veya Dance central gibi oyunlar cidden kilo verdiriyor tabii günde 1-2 saat ve hareketli modlarda oynarsan :)

1|0
    0|0
  • Aşırı derece yemek yiyorum ama çok dans ederim kilo almıyorum yani olmaz mı çok faydası var

1|0
    0|0
  • Evet çok işe yarıyor

1|0
    0|0
  • evet bn cok zayıfım birde 1 2 ay dans ettm 2 kilom gitti yani ve arkdslarım var dans ederek kilo veren ama bu işi severek yapmalısın sadece kilo vermek için yaparsan skcı ve zor gelir devam edemezsn sürekli

1|0
    0|0
    • Seviyorum dans etmeyi zaten :) Peki ne tür danslar yapmistin? ve arkadaslarin ne yapiyolar dans olarak?

• salsa cok ii geliyor bide halk dansları yapanlar var ama hareketli olanlar tabiki

• Tsk ederimm çook :)

• Evet çok faydası var. Ben denedim ve yarıyor. Ama hergünn duzenli bir sekilde ennaz yarım saat dans et. Gelende mezdeke oyna göbek bölgeni daha çok hareket ettir.

1|0
    0|0
  • Haberde görüyorum etikisi varmış

1|0
    0|0
  • En mantıklısı az yiyerek sofradan aç kalkın. midenizin üçte biri boş üçte biri su üçte biri yemek olucak bunları yaptıktan sonra çok ta güzel oynanır etkisini gorursunuz

1|1
    0|0
  • Tabikide hem stresten uzakta tutuyor kesinlikle dene

1|0
    0|0
  • valla bir tane kız vardı bizim orda acayip kilolouydu felaket kız allem etmiş her gün durmadan göbek atmış şimmdi zapzayıf ve çok güzel bir kızmış bunu gördük

1|0
    0|0
  • Zumba, evet kilo verdirir.

Fazlasıyla da eğlenceliye benziyor.

1|0
    0|0
  • Evet dogrudur canim

1|0
    0|0
  • denemedim ama işe yarar hareket edip efor harcıyosun sonuçta

1|0
    0|0
  • Dans edebilmek gerek tabi önce 😕😒

1|0
    0|0
  • Verirsin...

1|0
    0|0
  • Ben verdim

1|0
    0|0
  • Tabiki de dansla kilo verilir hem vücudun şekle girer sarkma olmaz

2|0
    0|0
  • Evet verdirir. ayrica dans guzeldir, durusun bile degisir :)

1|0
    0|0
  • Fazla kilom yok.. soruna gelince denemedim bilemicem gizlican

1|0
    0|0
  • doğru duymuşsun ve vücudun biçimli olur

1|0
    0|0
  • evet enerji yakınca zayıflarsın

1|0
    0|0
  • evde kendinde yapabilirsin son ses müziği aç terleyene kadar dans et ter kilo veridirir

1|0
    0|0
  • Tabiki verilir ama nasil bilmiyom

1|0
    0|0
  • ben zumbaya gittim 5 kilo verdim 1 ayda işe yarıyor baya :)

0|0
    0|0
    • Evde de yapilabilir mi? Ve kaç saat yapiyordun hafta'da mi yoksa günde mi? :)

• haftada 3 gün ben evde yapmıyodum ama youtube a zumba yazarsan her gün 40 dk yap kilo verirsin

• Coook tesekkur ediyoruummm :))

• ne dansı canım düzgün nefes alıp verdiğinde bile kalorı yakıyosun ne dıyon sen :D

0|0
    0|2
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...