Bir erkek düşünüyorsa ne yapıcağını bilemiyorsa bu ne anlama geliyor?

Bir erkek düşünüyorsa, ne yapacağını bilemiyorsa bu ne anlama geliyor?

Evet mi hayır mı?

Yani aşk konusunda kestirip atarlar mı yoksa evet demeye meyilliler midir?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Direk hayır cevabının geleceğini sanmıyorum.

Ayrıca senden hoşlanmakla birlikte belkide şu an daha çok hoşlandığı başka biri vardır ve o olmazsa diye seni yedekte tutuyordur.

İstersen oyuna girmeyi bekle

0|0
    0|0
    • :) olaylar çok karışık yani öyle başka biri gibi değilde belki düşündüğü başa bişiy vardır ama başka biri olmadığına eminim

• E tavlamaya çalış arkadaşım, düşüncelerini değiştir.. Saldırgan, yırtıcı ve amansız ol :P

Erkekler Ne Diyor 7

• Düşünüyorsa elbette "var"dır diyemeyecegim cunku bir erkek dusunuyorsa askıya almıstır. Gercekten dusunmuyordur. :D

0|0
    0|0
  • sanırım hesabını yapıyordur...önemli kararlar verme arifesindede hep ciddiyetle düşünürler...

sonuç mu?

erkekler yok demeye proğramlanmamışlardır...genelde evet derler...

0|0
    0|0
  • ben kendimden örnek vereyim. ben bir kızdan hoşlandığım zaman düşünmem balıklama atlarım ama hoşlanmamışsam düşünmeye başlarım olurmu olmazmı veya nasıl başımdan atarım vs.

belki soruyuda yanlış anlamış olabilirim ama durumun özeti budur.

0|0
    0|0
  • kafasi karismistir, karar verene kadar yalniz birakiniz

0|0
    0|0
  • ... Unutamadığı biri vardır !

0|0
    0|0
  • o erkek kararsızdır herşey beklenir bence

0|0
    0|0
  • bir erkek düşüneyim derse bu kese kağıdı arıyor demektir ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bır erkek duşunmez ısterse yapar.

1|0
    0|0
  • emin degilim bilmiyorum vs diyorsaaaaaa aklinda baskasi da vardir. yedekleme yedekleme yedeklemeye giderler. kimseyi kaybetmek istemezler, muhtemelen de obur dusundugu ona pas vermiyordur nacizane fikriim

0|0
    0|0
    • anladım teşekkürler

• senle ilgili olsa sorabilmeli bence , klasik durumu sana atma olayi olabilir. belliki baska seyler takiliyor aklina baska dusunceler. seninle ilgili ne takiliyorsa sorabilecegini soyle ona iyi ya da kotu. birde dusun, etrafinda seninle onun birlikteligini istemeyecek ve ona senle ilgili caydirici birseyler diyebilecek birileri olabilir mi diye... insanlarin isi belli olmuyor

• peki teşekkür ederim :)

• Beniiiim sevgilimde düsünmüstü bir ara bana bir isik yakmamisti.. boyle 4-5 ay gecti... ben ona gicik olmustum, ben kizim o erkek, ama resmen o naz yapiyordu. onun dusundugu: eger benimle birlikte olmayi kabul etse, ciddi bir iliskinin icine atilacagini biliyordu, o yuzden dusunmus, ben ona layikmiyim, (kendisi biraz hovardaydi once) ciddi bir iliskiyi yurutebilirmiyim, ailemi sezmis.. veeeee birgun bana merhaba yazarak basladi hersey :D simdi birbirimizi cok seviyoruz.. evlilige dogru gidiyoruz insallah.

0|0
    0|0
  • Düşünüyor olması her iki sonucuda %50 ye indirir.

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten düşünüyorsa vazgeç ondan. Hemen Karar verir gelir sana. Şimdi erkekler karşı çıkabilirler ama benim çevremde gördüğüm bu. Erkek kaybedeceğini düşünmeden karar vermez. Biraz bu ihtimali hissettir

0|0
    0|0
  • erkek diker cevap vermeyip düşünüyosa bu karşısındakine 'hayır' yanıtını onu kırmadan nasıl verebilirimin göstergesi oluyo...

0|0
    0|0
Yükleniyor...