Sevgilim spor salonunda ki kızlara bakar mı?

Spor salonu lüks bir yer çok güzel kızlar geliyor tayt, şort ve eşofmanla geliyorlar özellikle taytlı kızlara bakar mı sevgilim? Bana bakmam dedi gözüm senden başkasını görmüyor aşkım dedi içimi rahatlattı ama kızlara güvenmiyorum.

www.mynet.com/.../

Şu videoda ki gibi kendi başına spor yapan birini tahrik ederler mi? ya da sevgilim hemen tahrik olup kızların yanına gider mi?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben erkek olsam giderim kiz halimizle yolda tayt giyenlere bakiyoruz spor salonunda haydi haydi bakarlar -_-

1|0
    0|0
    • Başka spor salonuna yazdırtalım o zaman ben bakmasını istemiyorum :(

• Tamam :) Teşekkürler bu arada yardımın için :)

• Hehe hic onemli degill :)^-^

Erkekler Ne Diyor 15

• Kızlara guvenmemekte haklisin

1|0
    0|0
  • Bana bakmam dedi gözüm senden başkasını görmüyor aşkım
    klasik türk erkeği yalanı asdasd :D

1|0
    0|0
  • sen boyle dusunursen cok kendını paralarsın karsındakını sıkarsın elınden kacırırsın soylemesı benden

1|0
    0|0
  • aynaya bakmaktan vakit bulursa bakar :)

1|0
    0|0
  • tabiki gider hanımefendi bu nasıl soru?

1|0
    0|0
  • sevgilin elden gidiyor

1|0
    0|0
    • Nasıl engel olabilirim? Spor salonuna gidicem diyor formunu koruması için ama beni ailem göndermiyor ben gidemiyorum :(

• Kız erkek karışık spor salonu kayıt olurken gördüm.

• oo seninde o kızlar gibi bişler yapman lazım

• elbette bakar

1|0
    0|0
  • Bakarim

1|0
    0|0
  • Bakar tabi ki doğası gereği. Ancak bakması senin için sıkıntı olur mu?

1|0
    0|0
  • Baksın nolucak ya? Sanki bütün kızlar senin sevgilini bekliyordu.

0|0
    0|0
  • Kızlar da senin sevgilini bekliyordu tahrik olmak için :)

0|0
    0|0
  • bakmak ne kelime aldatır hatta

1|0
    0|0
  • Çok aşırı aşık olması lazım ve sadakat sahibi biri olması lazım ki bakmasın... Bende gittim o salonlara benim sevgilim yok ama bakma taraftarıda değilim, inan gözün istem dışı kayıyor birde inadına bakalım die abuk subuk hareket yapanlarda var bakılıo yani

1|1
    0|0
  • erkegın dogasında var guzel kızlara bakarlar

1|0
    0|0
  • Burası türkiye kızlar gri eşofmanı çekip spor ayağına erkek kesiyor genelde :D öyle giyinseler salonda sağlam kalamazlar :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O videodakilere benim bile içim gidiyorsa işin zor.

1|0
    0|0
  • kızlar bakabilirde erkekler bakmaz genelde vücut daha ön plandadır korkma bence ya da bikaç gün onla git millet görsün bakmasın :)

1|0
    0|0
    • Ailem izin vermiyor ama yanında dursam spor yaparken nasıl olur :) ? Yani uzaktan otursam da olur bir şeyler içerim maksat gözümün önünde olsun :)

• yani bikaç gün yapabilirsin ama spor salonunda büyük çoğunluk spora yapmaya geldiği için öyle bişey olcağını sanmam :)

• elbette bakar ama caktırmadan bakar hem sende git spora sahsen ben gdiyorum fitness a

1|0
    0|0
  • Sende onunla git bir kaç gün, iyice ortama falan bakınırsın ama erkek sonuçta ister istemez bakarlar..

1|0
    0|0
  • bakar erkeklerin genlerinde var

1|0
    0|0
  • ne kadar süredir birliktesiniz?

1|0
    0|0
Yükleniyor...