Fenerbahçeli brezilyalı futbolcu ''Diego Ribas'' başarılı mı sizce?

Guiza, Krasic gibi çok form tutan bir oyuncu :D
http://i.hizliresim.com/oY8dzb.jpg

0|0
11|80

En İyi Kız Görüşü

• Bayburt macinda cok iyiydi 😂😂

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 80

• Krasic bence daha basarılı
    KRasic üstüste 4-5 macta oynamadı dogru düzgün. oynasa basarısını yansıtacak
    Digeo isteksiz bir futbol sergiliyor ya yerinde oynamıyor yani Fenerbahce normalde yerinde oynamaya musait degil. ya da Farklı bir yerde denenmeli
    Futbolu wolfsburgda zirve yaptı ve eksigi cok
    yani "Bir Alex değil"

0|0
    0|0
  • Bence kesinlikle başarılı. Kulübede muhteşem oturuyor. Oynamayan adamın başarısını sormak da bir başarı kardeşim canını sıkma ;)

0|1
    0|0
  • Diego ve pandev ziraat kupası için gelmis gibiler

0|1
    0|0
  • kendi çapın da

0|0
    0|0
  • Yüzyılın kazığını yedi fenev her zamanki gibi :D

0|1
    0|0
  • Altınorduya gol atmak kolay birşey değil biraz form tutsun Türkiye Kupası'nda Fenere çok maç kazandırır.

0|0
    0|0
  • Özünde kaliteli bir oyuncu olsada Türkiyede herkes dikiş tutturamıyor. AltınOrduya gol attı gelecek için ümit verdi :)

0|0
    1|0
  • Pahalı transfer derken? Adama bonservis ödemedik ki. Yıllık maaşı yüksek orası ayrı ama onun ayarında futbolculara rusyada katarda 3-4 katını veriyorlar. Bence en az Alex kadar futbol zekasına ve becerisine sahip ama form tutamadı. Buda biraz İsmail Kartal'ın beceriksizliği.

0|0
    0|0
  • Vasat bile değil hiç göremedik ben Galatasaraylıyım ama her takımda yıldız ve iyi oyuncu görmek isterim bu tür transferler ülke futbolumuza zarar bizim takımlarımız transferden hakikaten anlamıyor atıyorum 3 milyon değeri olan adama 12-13 milyon veriyorlar mesela Galatasaray Bruma'ya 13 milyon verdi bana göre Ptt 1. lig oyuncusu o adam ve değeri 1.5 milyon euro

0|0
    0|0
  • Guiza , krasic derken ironi yaptın herhalde saydığın isimler fenerbahçenin en pahalı aldığı top toplayıcılardır.

0|1
    1|2
  • Iyi bir oyuncu olasada simarik oyuncu pek kalmaz burada

0|0
    1|0
  • İSmail kartal önceki oyuncularla daha samimi oldugu için onları oynatıyor selçuk bile diegodan daha çok oynadı forma dagıtamıyor fenerbahçe teknikdirektörsüzde bu puanı toplardı adam hiçbir taktik katamadı takıma ismail kartal 3. ligde bile takım yönetemezken bu takımda işi ne aziz başkan?

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırımın bizden hayır duaları almasının sebebi bu adam bu transferi biz yapsaydık sene başı şu an tesislerin kapısında bekliyorduk

0|0
    0|0
  • Oynadığı maçı hatırlamıyorum , ya da ben bu sene hiç maçına denk gelmedim.. 18 e girerse bir Zahmet bir arkadaş mesaj atsında izleyeyeyim...

0|0
    0|0
  • bir koyu galatasaraylı olarak çok başarılı buluyorum bu performansla devam ederse kendine lali gada takım bula bilir belki berselonada bile oynaya bilir :) P

0|0
    0|0
  • çok sey bekledı fenev ama fıssss

0|0
    0|0
  • Simdilerde cok iyi oldugu soylenemez ama bremendeki eski formuna kavusursa ortaligi kasip kavurur bu adam
    Bence senye patlama yapicak bu adam ozellikle sampiyonlar ligine gidersek varya...

0|0
    0|0
  • Diego juventusta diegoydu sonra havası söndü yazık o paralara.
    Fenerin oynuna uymuyor oyun yapısı

0|0
    0|2
    • 😨abi kafan iyi mi? Diego Juve'de süründü be ! Bremen de Diego'ydu Atl madrid'de.

• Soy ismini tersten yazıp i ile r yi yer değiştir- sabri çıkıyor. Sabri iyi olura Diegoda iyi olur. Herşey sabriye bağlı. O yüzden form tutacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bir Sosa değil.

0|0
    0|0
  • Ya gelmis burada yedek fiye aklinca dalga gececegine, bir sizin yedeklere bak bir bizim kalite farkini anla, adam cok iyi oyuncu sen ondan ustun olmalisinki onu elestiresin, neymar filanmisin sen?

0|0
    0|0
  • diego kapasıtesı yuksek bır oyuncu ısmaıl kartalın guru varsa bızım takımızdan gıttsın diego ribas bas bas bu adam her maç oynarsa kndıne gelır oynamazsa bu adam dan bıse beklemeyın..

0|0
    0|0
  • başarısız. bir trabzonsporlu olarak hayranıyım werder bremen döneminden beri. ama o formundan çok uzak, pek katkı sağlayamaz gibime geliyor. krasic gibi elde patlamasın sonra.

0|0
    0|0
  • istikrar abidesi :D D fener galatasaraydan örnek alıp forvet arkası alarak sistemini bozmamalıydı gs hala sistemini oturtamadı sukur diego formsuz oyntmıyolar

0|0
    0|0
  • adamda yetenek varda daha ısınamadı. kendine bir gelse başarılı işler yapar bu adam. kendine bir gelmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Zamani var ve beklwnennpatlamayi yapacak her türlü guveniyoruz Diego'ya

0|0
    0|0
  • alexi niye gönderdiler kosmuyo diye diego da şu an sadece top ayagına geldiginde birseyler yapıyor yapmaya calısıyor faydalı olurmu derseniz olabilir bence biraz daha sans verilmeli.

0|0
    0|0
  • başarılı adamı amatör yaptılar :D

0|0
    0|0
  • Arkadaslar daha alisma surecini atlatamadi adam yeni geldi hemen cöpe attiniz adami * siz futboldan ne anlarsiniz.

0|0
    0|0
  • İsraf

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50
Yükleniyor...