Basketboldan anlayanlarrr?

Arkadaşlar ben basketbol oynuyorum orta derecede iyıyım, bir basketbol hocası ile konuştum, takımlarında kız öğrenci eksiği oldugu için beni aldılar. Oynayacağım takım, başka bir takımın alt yapısı (sanırım anadolu Efes tam anımsayamadım) antrenmanlarım yeni yıldan sonra başlayacak ve ocağın 20sinde şehir dışına maça gideceğiz ancak sadece iyi oynayanlar gidebilecek. Bu yüzden kendimi geliştirmek istiyorum bildiğiniz teknikler var mı? Ya da yapmam gerek şeyler? Ayrıyeten bir antrenman ya da çalışma programı gibi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kondisyonunu kumda koşarak ve uzun merdivenleri hızlı hızlı çıkarak geliştirebilirsin. Şut atarkende koşup durup öyle şut atarsan sahanın her yerinden hem kondisyonun gelişir hemde şut yeteneğin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kondisyonunu geliştir sut antrenmanı yap

0|0
    0|0
  • Bence koş ve şut calis bayanlarda sut özelliği olan bir koz bulundurmak ister kesin hocan yaninda

1|0
    0|0
  • Bence uzun süre şut çalış. Antremanda attıkların grerse illaki takima alr

1|0
    0|0
  • basketbolda atış bilgisi kadar kondisyon da önemli bence buna da önem ver

1|0
    0|0
  • İdmanlarda istekli görünmeye bak ve şutlarını geliştir yeter

0|0
    0|0
  • Herkes kondisyon demişte tam olarak yerin belli mi hangi pozisyon oyuncususun ? Eğer bir Guard isen doğru kondisyon ve şut tekniği önemli. Eğer bir pota altı oyuncusu isen vücudun son sözü söyler.

0|0
    0|0
  • kendine cok sıkı bir program hazırla ve olabildiğince vucudunu zorla ancak öyle kendini sürekli geliştirirsin.)

0|0
    0|0
    • Vücudunu zorlamaktan kasıt nedıe?

• spor yaparken kasların acımaya başladığında çoğu kişi hemen mola verir işin aslı ise o acı ile biraz daha devam etmektir çünkü vucud taki yağlar eriyip kasa dönüşmeye başladığından o yüzden daha sıkı yapılması gerekir.

• Bana ulaş yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...