Eski sevgilimi aldatmış gibi hissediyorum onu severken başkasının bunları yapmasına izin verdiğim için...

1 buçuk senelik sevgilim bazı problemlerinden dolayı beni terk etti. 5 ay sonra başkasıyla çıktım çocuk bana hem sarıldı hemde beni öptü. ben dayanamayıp ayrıldım. eski sevgilimi aldatmış gibi hissediyorum onu severken başkasının bunları yapmasına izin verdiğim için? sizce suçlu muyum içim içimi yiyor gerçekten yardıma ihtiyacım var

Güncellemeler:
Beyler bayanlar öpmekden kastım öpüşmek değil ve ergen muamelesi yapmayın. Neden böyle hissettigimi bilsem size sormazdım.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• soru şu o umursar mı? başkasıyla olur mu ?

terkeden olur , zerre kadar da umrunda olmaz .. seninde olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• uzun süreli bir ilişki yaşayınca sonraki ilişkilerinde böyle hissetmen doğal. hayat devam ediyor. yoluna bak. hayatından birini çıkardıysan onun bi değeri olmaması lazım önüne bakabilmen için. geride bıraktıklarını düşünerek yaşarsan önüne çıkan güzellikleri ezersin. sen arkana bakarak yürüyebilir misin? olmaz yuruyemezsin değil mi.. suçlu falan değilsin at bu düşünceyi kafandan. hayatına aldığın insanları iyi seç ve onlara değer ver.kaybettiklerine ya da seni kaybedenlere değil.

1|0
    0|0
  • ne yaprsan kendın yap bizim dusunlerımız farklı farklı o yuzden aşk konularında tavız vermemelisin aşk nedır ki yanımdan bıle gecmez ..

0|1
    0|0
  • tekrar birlikte olma ihtimali gözükmüyorsa unut onu ve yeni ufuklara aç yelkenini. aksi halde bir ömür boyu lanetlersin kendini.

0|0
    0|0
    • Sanırım haklısın ailesi bir daha benimle beraber olursa ogullarını silecegini söyledi bu sebeple ümidimi kesmiştim,ama gönül işte yapamıyor

• hahahaha gerçekten yüzümü güldürdünüz. kesinlikle kayınvalideler konusunda en iyi açıklamayı yaptınız sanırım. cok teşekkür ederim:)

• gerçekleri olduğu gibi söylemekten çekinmemeliyiz. rica ederim!

• bizim düşüncemiz vicdanını rahatlatmaz ki. ama ben böyle birşey yapsam aynı şekilde vicdan azabı duyardım.

0|0
    0|0
  • Profilde dudak resmi sorduğun soru öptürdüm ayıp olur mu ki :) bişe olmaz merak etme. bi daha öptürürsün bişeyin kalmaz.

0|0
    0|0
    • Mesele birisini kendini öptürmek değil,ayrıca o fotoğrafı ben ayarlamadım senin gibi fesat da düşünmedim. Amacım yeni bir ilişkiye başlamaktı yapamadım hepsi bu. Nasıl anlıyorsun şu soruyu.

• O halde cevabı sen ver suçlumusun ? :)

• seni terkeden ve sana değer vermeyen biri için kendini boş yere üzüyorsun, kocan değil baban değil

0|0
    0|0
    • ee orası öylede,adamla bir bucuk senemi paylaşmışım ben. bide sevince onların bile ötesine geçiyor hayatımda önem verdigim biriydi sonucta

• Sonuç ne oldu peki, çekip gitmedimi ?

Paylaştıklarının hatırasına saygısı olmayanın vefasızlığı ortada, az çok niyeti de..

• Bence bizimle dalga geçiyosun...bu zmanda böyle kız kalmadı kalsada öpüşürken aklı nerdeydi...?

0|0
    0|0
    • Onunla öpüşmedim ki sadece elimi tuttu ve bana sarılmak istediğinde izin verdim. Bilmiyorum dalga geçilicek bir mevzu değil bu gerçekten seviyordum 5 ay sonra onu unutmam gerektiğini düşünerek başkasıyla başladım zaten ama suçlu hissediyorum işte.

• hhahahaahah cidden yüzümü aşırı güldürdün cok teşekkür ederim :)

• reca ederim sen güldüysen ben misyonmu tamamladım demektir..:)

• Hayır suçlu değilsin.Nasıl olsa öbürsünden ayrılmışsın.

0|0
    0|0
  • kaç dakika sürdü?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tamamen unutmadan baskasıyla sevgili olmasaymıssın keske ama ayrıyken yaptıgın için suclu degilsin tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...