Hiç tufaya getirildiniz mi? Etrafınızdaki kişiler tarafından şakaya uğradınız mı?

Hiç tufaya getirildinizmi ? Etrafınızdaki kişiler tarafından şakaya uğradınız mı ? Telefon şakaları gibi gibii...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Uğradım hemde çok fenaydı.

1|0
    0|0
    • anlatırmısın :)

• Nefes alsın yeter hesabı hehe :)

• Hormönlar ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• ben telefon şakası çok yapardım ,genelde yiyen çok oluyordu

0|0
    0|0
  • hava atmak gibi olmasın iphone 4s var bigün alkollüyken kaybolmuştu arkadaşım almış 1 ay kullanmış at ağızlı sevgilisine falan hava atmış sonra vermişti ama kızmamıştım hiç kardeşlerimize can feda

0|0
    0|0
  • var ama burdan anlatamamam

0|0
    0|0
  • 2 kere telefon şakası yapıldı.

0|0
    0|0
  • Narenciye sıkacağı ile 220 volt almışlığım oldu. Sonra en az 10 kişiye yaptım ayrı konu.

0|0
    0|0
    • bana saka yapamazsın ; )

• beni anlatırlarken 1 kutu light kola mutlu etmeye yeter ama asla saka yapılmaz diye hakkımda konustuklarını duydum o derece durumum vahim yani :(

• verecegim tepki belirsiz -sert oluyor bu nedenle yapmıyorlar seklinde duzelteyim oyleyse

• bir kaç kere telefon şakası yapıldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Etrafımdaki hic kimse o cesarete sahip degil : )

0|0
    1|1
    • Seni yakalarsam bir gün. Narenciye ile tanıştıracağım.

• Tamam zayıf noktalarından biri light kola biliyorum :) Ama şaka yapılması konusunda, senin bana şaka yapılmaz demen kadar bende an az senin kadar iddalıyım:)

• Şakanın dozunu ayarlarsan bir şey olmaz. Yani eşek şakası yapacak değiliz sonuçta :) Ne kadar tanıyorsam o kadar şaka.

Yükleniyor...