Beşiktaş'lı oyuncular kırmızı kartı iptal ettirdi. konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Şuanda oynanan Beşiktaş-Adana Demirspor maçında ADS'lu oyuncunun Veli Kavlak'a yaptığı harekete hakem kırmızı kart gösterdi.
Pozisyon sonrasında Veli Kavlak ve diğer Beşiktaşlı oyuncular kırmızı karta itiraz edip hakeme kırmızı kart kararını iptal ettirdi.

Bence yılın fair-play olayıdır bu hareket.
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolda gormek istedigimiz hareketler helal olsun besiktasa cok sevindim gercekten daha cok artar ins. Altta yorumlarida okidum bjk gs macinda olsa 1-0 gs ondeyken yine yaparmiydi yapmazdi acik ve net ama yinede hosuma gitti bu olay ins bole devam eder.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Övünülmesi gereken bir durumda değil olması gereken bu idi aynı olaya farklı yanıt verenler utanmalı bizlik bir şey yok. Zaten Beşiktaşlılık Duruşu böyle bir şey.

0|0
    0|2
  • BEŞİKTAŞ lı olduğum için GURUR duyuyorum.

2|2
    0|2
  • Olmasi gerekeni yapti, tebrikler

0|0
    0|0
  • helal olsun onlara kimse yapmaz bunu normal diye karşılanmamalı

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Hem de 1-0 gerideyken
    İşte bu yüzden Beşiktaşlılık güzel , işte bu yüzden Beşiktaşlılık duruşu
    Büyük insan Süleyman Seba'nın sözünü getirmiştir; iyi insan olunmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz.

2|1
    0|2
  • Herkes başarısıyla övünürken biz farklı olduğumuz için sevdik Beşiktaşı.. Beşiktaşlı olmak şerefli olmaktır :)

2|1
    0|2
  • twitter.com/mercanex/status/546405455736864768
    bunuda hatırlıyoruz.

Veli iyi birşey yaptı ama bunlarıda unutmadık.

0|0
    0|0
  • En ufak şeyi kendilerine yontan BJK neden hep eziklik kompleksindedir? BJK çok büyük bir camia ama kıldan-tüyden övünmeye gerek yok tamam sempatiksiniz ama egonuz çok şişti.

1|1
    2|5
    • kimse kimseyi kandırmasın, dandik önemi olmayan bir maç. şampiyonluğa giderken aynını bir lig maçında yapsınlarda görelim. mesela gökhan gönüle maç formaliteye döndükten sonra korner değil, faul değil dedi diye yaptığını küçümseyenler laf atmadan önce bir düşünün bu maçın ne önemi var.

• Sen bir anten taksana ya bu kadar çekememizlik olamaz. Kendini ve takimini küçük düşürüyorsun.

• @nakmon23 BJK ile bir sorunum yoksa biz olamazsak siz şampiyon olursunuz inşAllah.

• aptal yorumcuda hakem yanlış kart çıkarttı diyor:))

1|0
    0|0
  • Helal olsun ama aynı hareketi şampiyonlar ligi finalinde bekleriz kupa grup maçında değil :)

0|2
    0|1
    • Burada olay ne maçı olduğu değil.
      Rakip öndeyken böyle haksızlığı sindiremeyip adamlık yapıp kararı değiştirtmek.
      Hangi maçta olursa olsun bu olay itirazını yine yapardı oyuncular.

• Yapmazdı güzel kardeşim :) Bende 6 sene oynadım. Ufak ve önemsiz maçlarda top bana değdiyinde ve hakem yanlış karar verdiğinde doğrusunu söylüyordum ama önemli maçlarda kimse bunu yapmaz. Ki bende yapmadım. Bide ben amatördüm. Beşiktaş avrupa da verilen her kararı düzeltiyor mu ya da bu sene avrupa da çalınan düdükler hep doğru muydu Beşiktaş düzeltmedi :)

• Beşiktaş için normal, Türk Futbolu için önemli birşey.

0|0
    0|0
  • veli kendi dedi ama

0|0
    0|0
  • Aferin veliye fenev gibi penaltıcılar utansın

0|1
    1|1
Yükleniyor...