Sevgilinizin, hangi takımı tuttuğu önemli mi?

Ben Beşiktaşlı olmasını isterdim.
Sizin için tuttuğu takım önemli mi?
Farklı takımları tutsanız sorun olurmu?

Güncellemeler:
Fanatik olsa sorun yaşarmısınız?
Rakip takımlarda olsanız sorun olurmu?

0|0
86|44

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 85

• Bir önemi yok. Farklı takımları tutmak sorun olmaz. Aynı kalp ritimlerini hissetmek, aynı yolda yürümek daha önemli. Aynı takımları tutuyor olursak maçlara aynı forma altında gideriz. Farklı takımlarda isek ve maçta karşı karşıya geldiysek belki karşı trübünde oturmama müsade etmeyecek bir erkek olarak ama onu anlayarak takımını desteklemeyip onla aynı formayı giymesem de onla aynı trübüne gidip oturarak onun mutluluğunu, telaşını, sinirini izleyebilmeliyim bence. Asıl o zaman '' biz '' oluruz. ((:

0|1
    0|0
  • Sorun olur. Büyük sorun olur hatta. Ya Beşiktaşlı olmalı ya takım tutmamalı.

0|1
    0|0
  • hayır, sayısız sevgilim oluyor, , çok erkekle yattım

0|0
    1|2
  • Çok önemli bence 😊

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı olursa daha iyi anlaşırız.

0|1
    0|0
  • tabi ki sorun olur bence karakter analizi bile yaparım. GSli olmalı değilse bile en azından fenerli olmamalı. kötünün iyisi var BJKli olsun. ama GS iyidir ya merttir :)

0|0
    1|0
  • Yok valla ya bjkli olur ya da çüzz babe :)))

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı olsa güzel olur

0|1
    0|0
  • Tabiki beşiktaşlı olucak

0|1
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim derim ama öyle fanatikliğim yoktur sevgilimin beşiktaşlı olmasını isterdim (biraz garip gelebilir ama takım ruhu bence en iyi bjk de) bu sadece bir düşünce ama galatasarayı tutuyor diye ayrılcak derbilerden sonra kavga edicek değiliz sonuçta sevgiliyiz biz haftada bir buluşup maç yapan halısaha arkadaşları değiliz klüp temsilciliği de yapmıyoruz bana göre çok da önemli bir detay değil ruh eşi bulmak çok zor zaten bir de takımına takılırsak ohooo :)

0|0
    0|0
  • Renkli takım tutmamasını tercih ederim.

0|1
    0|1
  • yoo şahsen fanatik bir fenerbahçeliyim eski erkek arkadaşımda fanatik galatasaraylıydı sadece derbilerde sesimiz çıkmıyodu çıkınca büyük kavga çıkıyodu :D onun haricinde bizimde tatlı atışmalarımız oluyodu hoş oluyo aslında sorun yapılcak bişey değil ^_^ :D

0|0
    0|0
  • Önemli değil.
    Fanatik olması hoşuma gitmezdi.

0|0
    0|0
  • Tabiki önemli BEŞİKTAŞLI olmalı bağırmalıyiz sokaklarda en büyük AŞK BEŞİKT'AŞK diye ;))

0|1
    0|0
  • Önemli tabiki. Neyleyim sarı dediğimde kırmızı demeyen sevgiliyi... ;)

3|0
    1|0
    • İnsallah sen sari dediğinde lacivert diyen bir sevgili bulursun :))

• Amann Allah korusun. Bulmam zaten, fenevlilerle pek arkadaşlığımda yoktur, cidden çekilmez oluyorlar:D

• Jaha yapmayin arkadaş :)

• Aşk'n önüne engel bile olamaz. Hatta Farklı takımların fanatiği hoşuma bile gider. Ara ara laf çarpıtır tatlı tatlı kavga ederiz :D.

0|0
    0|0
  • Yoo önemli değil ben Galatasaraylıyım, oturur beraber maç izler tatlı sert atışırız olsa güzel olur tabi :))

0|0
    0|0
  • Yoo banane takımından

0|0
    0|0
    • Sen ekmeksporlusun :)

• Takımla filan isim olmaz diyorsun. Ekmek sporlu demek bu. evine ekmek getirsin gerisi önemli değil.

• Ne alaka be adamın takımına da mı karışıcam işim gücüm yok ta salak gibi

• takım tutmuyorum ama sevgilimin beşiktaş formasını giyip maçlara gidiyorum. fenermiş gsymiş hepsi fos.

0|0
    0|0
  • Sikicem takımlarınızı yaa

0|0
    0|1
  • Pekte değil tabi bna takım konusunda saygılı olupta bnide kendi takımını tutmaya zorlamazsa oturur maçta izlerim onunla.

0|0
    0|1
    • Erkek se zorlar takimini tutman icin

• Avcunu yalar ama fanatikse bu gözü beni görmeyecek kadarsa saten evde skntı He baktım normal bir derecede o tutku huyuna giderim beni böyle kbuletmeli ben nasıl ediceksem

• Fark etmez sanırım. Ama fenerli olsa iyi olur:) ya da galatasaraylı olmasın en azından:)

1|0
    0|0
  • Cok sukur ki ayni takimi tutuyoruz

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Farketmez , hangi takimi tutarsa tutsun problem etmem. Ama Fenerbahceliyse memnun olurum tabi yalan yok.

0|0
    0|0
  • Önemli tabi..

hayatima olacaksa birinin katkısı. .
    olacak boynunda FENERBAHÇE atkısı.. ;)

1|0
    0|0
  • Yeri gelip dinini bile görmezden gelen varken takım ne ki? Onumu seviyoruz takimimi?

0|1
    0|0
    • Fanatiklere sor , sen öyle degilsen ne âlâ..

• neden önemli olsun ki takımıyla mı sevdim sanki.

1|0
    0|0
  • Hayır farklı olsun benim tuttuğum takıma Karışmasın ama. Tek ettigimiz kavga takımdan olsun inşallah :)

0|0
    0|0
  • Bence bir sevgi takıma bağlı olmamali.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    55

Erkekler Ne Diyor 44

• Farklı takımdayız sorun olmuyor

1|1
    0|0
  • onemsız, yeterkı dılı cenesı beynı yuregı gevsek olmasın.. ısterse yunan takımını tutsun

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz benim icin farkli takimlara yasayislara dusuncelere acigim.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olmadıktan sonra sorun yok. Ben zaten değiştiririm onun takımını herkes bir gün fenerbahçeli olacak

0|0
    0|0
  • Beşiktaşşşşş önemli tabi kardeşim,

0|1
    0|1
  • Galatasaray olmazsa kan çıkar.

0|0
    0|0
  • kesinlikle önemli değildir ama tuttuğu takımla yatıp kalkan biri olmaması gerekir, bende değilimdir çünkü

0|0
    0|0
  • Mümkünse Galatasaray'lı olsun inceden fanatik olsun formalarımızı giyelim maç izlemeye gidelim :)

1|1
    0|0
  • önemi yokkk

0|0
    0|0
  • Bazilari gibi benim takimlari tutsun yeter demem FENERBAHÇE li degilse FENERBAHÇEli yaparim ya da ayrilirim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olmaz. Farklı takımı tutmasının heyecanı başkadır aynı takımı tutmasının heyecanı başkadır. İkisinide yaşamanı isterim.

0|0
    0|0
  • Valla kardeşim ben hasta Fenerbahçe liyim ama takmam hatunla birbirimize takiliriz felan tatli bir durum olur :)

0|0
    0|0
  • hayır , yaşamam

0|0
    0|0
  • Sevdiği insana neden şöyle şöyle olmalıdır diye bir kriter konulur ki. Seni seviyorsa sıkıntı yok, tabi güzellikte önemli yani. Denge de olması lazım. Sadece iç güzelliğe bakanlara sktr çekerim. İç ve dış güzellik dengede olmalı.

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet. çünkü futbol benim için çok önemli ve kendimi takım fanatikliği yaparak ifade etmemi gerektirecek kadar zayıf bir karakterim var.

0|0
    0|0
  • benim kadinim Beşiktaş dan baska takim tutamaz

0|0
    0|0
  • niye olsun ki?

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olmalı.

0|0
    0|0
  • Anlayışlı olduktan sonra isterse fenerli olsun ( pek mümkün değil gibi ama )

Bazen zıtlıklar güzeldir
    Bazen de benzerlikler

Önemli olan kavga etmeden zaman geçirmektir

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim Galatasaray'lı olsa sıkıntı olmaz. Derbi zamanında güzel bir ortam oluşabilir. Birbirimizle dalga geçeriz, şaka yaparız. Fenerli olursa da beraber seviniriz, isterse beraber maça gideriz. Farketmez yani ikisinin de güzel yanları var.

0|0
    0|0
  • Çok önemli değil.

0|0
    0|0
  • Gecenin sonunda tutacağı takımı bildikten sonra gerisi hikaye..

0|0
    0|0
  • mehter takımını tutsun fanatik olmasın ama.

0|0
    0|0
  • neden önemli olsun ki takımıyla mı sevdim sanki.

0|0
    0|0
  • ahahahahaha kesinlikle önemli sadece benim takımlarımı tutmalı

0|0
    0|0
    • başkasının takımını tutsa cinayet sebebi ;)

• Galatasaray lı değilse istemem

0|0
    0|0
  • neyleyim bkj olmayan manitayı :)

0|0
    0|0
  • öenmli değil sonuçta ben onu yaparım. d

0|0
    0|0
    • hhaah niyeti belli etme o kadar :)

• Önemli tabiki FOREVER CİMBOM <3

1|0