Bjk Ads maçında rakibin kırmızı kartını bjkli oyuncular değiştirmiş nasıl oldu?

İş yerindeyim izleyemiyorum adana demirspordan biri kırmızı kart görmüş ama bjkli oyuncular gerek yok deyip sarıya çevirtmiş nasıl olmuş bu olay

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de pc den takip ediyorum Veli kavlakın itirazı üstüne adana demirsporun kırmızı kartı iptal edildi. Hem de 1-0 gerideyken
    İşte bu yüzden Beşiktaşlılık güzel , işte bu yüzden Beşiktaşlılık duruşu
    Büyük insan Süleyman Seba'nın sözünü getirmiştir; iyi insan olunmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz.

2|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlattigin gibi oldu

0|0
    0|1
  • tebrikler fair play örneği gösterdi beşiktaş

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• FAİR PLAY RUHUNDA VAR
    Eurosport'un haberine göre; Veli Kavlak'ın yaşattığı bu fair play hareketi tabiri caizse Beşiktaş'ın ruhunu yansıtan; Beşiktaş'lılar tarafından, Süleyman Seba'sından, Vedat Okyar'ına , Ali Gültiken'inden Mustafa Pektemek'ine, Yasin Sülün'ünden Çarşı'sına kadar her zaman üstüne basa basa hatırlatılan ve yeri geldiğinde ortaya kanan bir olgu.

GEÇMİŞ YAŞANILANLARI HATIRLAYALIM
    Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba, Ankara'da Federasyon Kupası'nın kazanıldığı maçtan sonra İstanbul dönüşü, aynı uçakta Fenerbahçeli futbolcular da var diye oyuncularına sevinmeyi yasaklamıştı.

ÜSTÜMDE BEŞİKTAŞ FORMASI VARKEN YALAN MI SÖYLEYECEKTİM?
    Eski futbolculardan Vedat Okyar, kendisine tekme atan bir futbolcuya ettiği küfür sonrası hakem Doğan Babacan küfre inanmayıp Vedat Okyar'a ''doğru mu, ettin mi '' diye sorduğunda ''evet ettim'' cevabını vermiş ve kırmızı kartı görmüştü.

Arkadaşlarının ''küfür etmedim deseydin ya'' diyen serzenişlerine Vedat Okyar'ın "Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim'' diye cevap vermişti.

ONLARIN YANINDA SEVİNEMEM
    Ali Gültiken, 4 gol attığı maç sonrası sahadaki gazetecilere "Lütfen burada konuşmayalım, rakip arkadaşlarımız da bu işten ekmek yiyorlar. Onların yanında sevinemem, büyük saygısızlık olur" demişti.

PENALTI DEĞİL HOCAM
    Mustafa Pektemek'in Mersin İdman Yurdu maçında yerde kaldığı bir pozisyon sonrası hakem Tolga Özkalfa'ya gidip; “Hayır hocam hayır, penaltı değil'' diyerek haksız yere kazanılacak bir penaltıya engel olmuştu.

HAKSIZ PENALTIYI ATTIRMADI
    Yasin Sülün, Beşiktaş ile SAİ Kayseri Erciyes arasında oynanan U-19 maçında kazanılan penaltıyı haksız bulduğu gerekçesiyle oyuncusuna golü bilerek attırmamıştı.

Ve Çarşı'nın bir çok maçta rakip takım lehine bile olsa hakeme ''pozisyon penaltı, pozisyon ofsayt değil '' diye tezahüratta bulunduğu akıllardan kalan fair play örneklerinden birkaçı...

0|0
    0|0
    • Ilk değil sonuncusuydu. Biz taraftar isteğiyle 2. Kez gelen nouma yı fener taraftarına yaptığı hareketten dolayı göndermiş takımız. Bizi diğerleriyle karıştırmayın.

• twitter.com/mercanex/status/546405455736864768
    şu hareketleride gördük bir iyi birşey yaptılar diye büyütmemek gerek

0|0
    0|0
    • Veliyle ne alakası var bunu çoğu takimin kulübesinde görürüz zaten son dakikalarda yapmayan takim var mi? TV den mac izleyenler pek anlamaz ama stattayken hepsini gorebiliyorsun

• Guzel bir hareket futbolda gormek istedigimiz goruntuler.

0|0
    1|0
  • Allahım ya vallahi soru sorcağınızı biliyordum hep böyle boş işlere merak saran ne GSli ne FBlidir hep BJK'lidir tamam anladık Seba'nın izindesiniz. Hakem orda yanlış kart çıkarttı sadece onu uyardınız fair-play ödülünü size vermezler rahat olun !

0|1
    3|2
    • Kedi uzanamadığı cigere mundar dermiş insan gibi tebrik etmeyi öğren

• Senin futbolcun Burak Yilmaz da Önemli Maç derbide kendini ceza sahasi DİSİNDA kendini yere atıp penalti alarak çok güzel fair play örnegi göstermişti.

• @nakmon23 Burak Yılmaz'dan utanan bir Cimbomluyum merak etme.

• taraftar yapıları aynı

0|0
    0|0
Yükleniyor...