Baklavalar Nasıl? Olmusmu arkadaşlar :) ?

Yeni Yeni Başladım kendi imkanlarımla çalısıyorum 1hafta oldu sizce gelişme var mı :)

Güncellemeler:
Zayıfım tamam biliyorum. Kilo al demeyin baklavalar nasıl baklavalar :)

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tam olmamış :D Kilo al :D

0|0
    0|0
    • bu kilo bakkaldan alınsa keşke varya panpa ahhh ahhh :)

• bilgi verdiğin için teşekkürler deniyeceğim

• Rica ederim kardeşim...

Kızlar Ne Diyor 4

• bende gerçek baklava var sandım geldim ya ayıp ama :( ayrıca çok zayıfsın kilo al çelimsiz duruyor bu şekilde :)

0|0
    0|0
    • işte sendeki iştahdan istiyorum aynısından :D benmi çelimsiz duruyorum baklavalarmı :)

• evet daha kilolu olsan baklavam var diye hava atabilirsin ama şimdi hayır o zayıflıktandır diyen bile çıkar :D

• bu insanlar hep böyle zaten takmayacaksın cevremde bile diyorlar zayıflıkdan diye kendilerinde yok tabi naparsn :) ben 40 şınav cekiyorum zayıfsın tabi diyorlar benim kolumla onların kolu birmi ama insanlara anlatamıyorsun işde :) yorumun için teşekkürler :)

• Çok zayıf değil misin? Baklavalar iyi ama kilo da almalısın bence

0|0
    0|0
    • yani boyum 185 kilom 60 zayıfım ama çok zayıf deyilim :)

• Benim iştahımı alabilirsin :D Fazlasıyla var bende

• ne kadar güzel olur ne kadar :)

• olmamis :D :D

0|0
    0|0
  • olnamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bakıyorum 1 hafta da çıplak profil fotoğrafı da koymaya başlamışsın. Yakında böyle olursan şaşırmam.
    fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/.../...233627_n.jpg

0|0
    0|0
    • cümlenin başı kötü sonu iyi birşey söylemiş gibi ama anlamadım :) teşekkürler yinede.

• Biraz daha kilo alsan iyi olur, böyle pek göstermiyor

0|0
    0|0
  • tepsi gösterip baklava zanneden gencin dramı :)

0|2
    1|0
    • komiksin panpa teşekkürler :)

• kendinle barışıksan ne diye sorma ihtiyacı hissettin o zaman çalış tabi iyidirde 1 haftada bişey belli olmaz

• kendimle barışıgım da fikir almak iyidir site burada soralım öğrenelim fikirlerinizi deyilmi.

• Kilo alman lazım biraz. Gelişme var tabikide.

0|0
    0|0
    • iştah yok panpa ya yemek yemek için gelmemişim bu dünyaya hiç aram yok :)

• Benimde öyleydi zamanla miden acılıyor. Yemek yemeye zorla alışırsın.

• olmamış gıbı

0|0
    0|0
  • künefe olsa daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • şişman kadında büyük göğüs neyse zayıf erkekte karın kası da odur :) anladın?

0|0
    0|0
    • he anladım kendimi anlatamamak çok kötü bir duygu.. :(

• kardeşim zayıf insanlarda kolay çıkar karın kasları bende zayıfken herkese gösterirdim sixpack ama dalga geçerlerdi önce omuz göğüs kol sırt falan sağlam olması gerekir yoksa sixpack olmuş ya da olmamış hiç bir farkı yok :)

• Kanka zayifliktan biliyosun dimi?

0|0
    0|0
    • yoo çalışmadan önce yoktu bu?

• 1 deney ile 1000 alimi susturabilirsiniz fakat 1000deney ile bir cahili susturamazsınız.

• Tamam aslan sensin dedim ya. Uzatma. Git baklavalarini ye.

• Benimde boyum 1.85 kilom 88 gobegim daha seksi duruyor

0|0
    0|0
  • Kiloo al önce sonra yap şuanki kas çok biçimsiz duruyor kanka :D ashd

0|0
    0|0
    • neresi biçimsiz anlamadım valla kanka ya :D ne güzel ayırdık dilimleri daha ne yapalım :)

• zayıfmıyım diye soru sorsaydım keske herkes zayıfsın diyor :D photo shop a gelirsek valla yapacak seni ya da burdan 1 kaç kişiyi kandırmakla elime bir şey geçmez demi dostum ve yaşımız belli çocuk gibi photo shopla ugrasacak halimizde yok? sadece çalısan kişiler varsa yorum almak istemiştim patladı gitti :D

• Shop demedim zaten gibi dedim :D 10 kilo alman lazm en az ama :D

• Zayıflıktan dolayı açlık kası çıkarmışsın :) kilo al ondan sonra baklavayı düşün.

0|0
    0|0
    • ahahahah açlık kası :) şekil duruyor ya demir gibi oralar çalısıyoruz :) 25 25 25- 3 set yapıyorum

• yok ya çalıştıkda iştahım acılıyor :d 2 kilo aldım bile :D bu 1hafta önceki fotoğraf şu an 3. haftaya giricem çalışmalarımda ve 2kilo aldım ciddi ciddi :D

• iyiy iyi devam :)

• Dostum 1 haftada olmaz bu kadar. doğru mu soyluyon

0|0
    0|0
    • hatta 3 günde kardeşim :) zaten bende yağ falan yok kemiklerim gözükmeyecek kadar zayıfım yani çok zayıf deyilim zayıfımda :d kaslar hep ortada :)

Yükleniyor...