Kızlar maço erkeklerden mi, entellektüel erkeklerden mi, yoksa spor yapan erkeklerden mi hoşlanırlar?

Kızlar maço erkeklerden mi, entellektüel erkeklerden mi, yoksa spor yapan erkeklerden mi hoşlanırlar?

Bu soruya lütfen 3u de diye cevap vermeyin. Yanı sizin için daha ağır basan tarafı gerekçesiyle açıklarsanız çok daha efektif olur.

Bunu emin olun kendim için sormuyorum. Siz beğenmeseniz de ben sportif kimliğimi koruyacağım. :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• 3ü degıl maço adamlardan haz etmem entellektuel adam zaten benle olmaz sportıf olsun cunku bende sporla ılgılıyım

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunlar üçü de yetmez

1|0
    0|0
    • Biraz doyumsuzluk var galiba. :D

• Hayır.. Maço ne yapımm kölesı sanar benı kafası sadce spora çalışanı ne yapayım zaten fazla oksıjende zararlı.. Entellık tek başaına gözluklu şirin odunda gezen bır tıptır.. Daha bıraz esprılı olsun bıraz cool olsun iyikalplı olsun karızması bol olsun.. İşte böyle ortaya karışık olsun..

Doyumsuzluk degıl de kendı sevgılım gıbı olsun..

• ben entellektüel ve spor yapan erkekleri tercih ederim bu durumda.

0|0
    0|0
  • Spor ile entellektüel birleşsin, maço olanı kovsunlar :)

0|0
    0|0
  • sportif, hafif maco ama abartmadan, saygılı, karizmatik, dusunceli, ve yakısıklı olmalı :)

1|0
    0|0
  • Bu değişir. bence en iyisi karma olacak. yeri geldimi sert yeri geldimi kırılacak bükülecek önünde yeri gelecek romantizmi bilecek ama yeri gelecek gücünü gösterecek. öyle herşeyde ağlamamalı bi defa birisi erkeklere bunu öğretsin :/

0|0
    0|0
    • Aglayan erkek ben gormedim ama hiç. Genelde kızlar yuzunden dayak yiyen erkeklere denk geldim. Acaba sen de dayak yedikten sonra biryerleri kırılıp acısına dayanamayıp aglayan erkek gormus olmayasın. :D

• Hayır film izlerken duygulanıp ağlayan erkek gördüm :D

• Valla film izlerken (bir kzın yanında) duygulanıp aglayan erkegi doverler. :) Evde izleyip istedigi kadar aglasın kendi kendine. :D

• entellektüel.şöyle entelektül bi konuşma yaparız:).sportif olabilir ama çok olmasın,bi zaman sonra maço olur sanırsam

0|0
    0|0
    • Guzel. Bir sure sonra olamsını arzu etitigniz baska bir sey var mı. :) Ne biliyim bir Christiano Ronaldo, bir Brad Pitt bir George Clooney falan. :D

• tabii:)christiano ya benzesin ama paul belmondo havası olsun ,ama nicolas cage i andırsın.bööle kaşlı gözlü döşü gıllı olsun:))) ne dedimki şimdi entellektüel olsun ama sporla fazla ilgilenmesim dedim:))

• Spor yapan galiba agır basıyor ama yapmasada olur hani kendisine kalmış...

0|0
    0|0
  • ben sporcu olduğum için sporcular daha çok ilgimi çekiyor :) tabi zevkler ve renkler tartışılmaz :)

0|0
    0|0
    • Hanımefendi..

Bırakın şu sporculuğunuzu ya...

Amentünüz oldu..

Ben sporcuyken...Ben spor yaparken...

Kaç fakülte bitirdiniz...Kaç lisan bilirsiniz...Kaç madalyanız var yaptınız sporda..Hııı..Bende 3 yıl sprinter olarak koştum...Kime ne yani..

• Babam "Genclik ve Spor İl Muduru " kardesim. İstersen ozelden İsim Soyad da verebilirim kontrol edersin. ;) Hani senin konuyu nereye getirmeyi çalıştıgını anlamadım ama adam akıllı terbiyeli konus oyle halt malt yakısıyor mu. Bir de bayanla konusyorsun. Ben seninle oyle konusmuyorum.

• babamı gecin de ben cok manyak psikopat biriyim. :D

Erkekler Ne Diyor 3

• 3ü1 arada olan neydiya kahvemiydi bumuydu yoksa

0|1
    0|0
  • d) hiçbiri

kızlar karizmatik kendinden emin erkeklerden hoşlanır.maço olsun entellektüel olsun farketmez!

0|0
    0|2
    • Ben fiziksel olgulardan bahsediyorum, siz ne yazıyorsunuz ya. :D Ona bakarsan kızlar zengin erkeklerden yakısıklı erkeklerden diksiyonu iyi olan erkeklerden ince olan erkeklerden vs. vs. hoslanırlar. Karizmatik, kend,nden emin vs. tamamen subjektif olgular. :D

• Ben İzmirliyim..İzmirin iyi semtlerinden birinde oturuyorum...

Size NET cevap..Metrosexüller,enteller fark yedi ,fark...Karizma sökmüyor...

Beyaz çoraplı,boynunda altın zencir olanlar,siyah pantolonlular çoooook revaçta...

Yaşasın Türk kızlarııııııııııııııııııı :))))

• Valla kardesim ben de İzmirliyim, oyle ortada en iyi semtte oturyorum diye de dolasmıyorum ama oturdguum semti soyliyim madem oyle Bostanlı da oturuyorum, gelirsen beklerim. :) Cevabın guzel ama basta yazdıkalrınla ergenliğini mi ispat etmeye çalışıyorsun çözemedim. ;)

• kariyerli olanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...